BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Sonsuz Yaz": süren oyun

Görsel romanlar bilgisayar oyunlarının oldukça popüler bir tür, ancak hayranlarından dar bir daire içinde. bu projeler ki diğerlerinden farklı olması burada herhangi bir işlem yapmanız gerekmez. Aslında, sadece size karakterin hikayesini anlatır ki, personel kesim bak. Ama başka karakterlerle devam eden bir görüşme yapmak ve söylediklerinizi gelen, hikaye daha da gelişecektir nasıl bağlıdır. Görsel romanlar genellikle çok fazla bir sonla - örneğin, ulusal projede "Sonsuz Yaz" on üç farklı versiyonu geçişi ile sonuçlanabilir. Ve ne sonunu olacak - bu sadece size kaderi atmak Sovyet öncü kampında ilişkiler kurmak nasıl bağlıdır. hikayede, ister iş otobüse gitmek, ama uykuya dalmak ve yaz kampının kale önünde uyanıyorum. Sen ve ilişkiler kurmak olacak farklı kişilikleri, bir sürü yerde kalır.

yücelterek

oyun "Sonsuz Yaz" başlatmak için kullanılabilir karakterlerden herhangi geçmesi, ama o şu ya da bu onu biten sadece sorulara doğru diyalog ve akıllı bina ilişkilere kesin eylem ve kesin cevaplar yardımıyla mümkündür ulaşmak için anlamak gerekir olabilir. Tabii ki, her halükarda biten en azından bazı olabilir, ama size ilginç bir karakter iyi tamamlanmasını istiyorsanız, denemek zorunda. Eğer zafer kazanırsan, sonunda size başka bir zaman gelmiş onu açıklamak zorunda kalacak - otuz yaş civarında kışın otobüste uyuya, sen yirmi yaşında bir yaz kampında uyandım. Eğer otobüse binip eve gitmek zorunda Ama şöhret uyudugun bırakarak, sana inanmıyor. Ama onun dairesinde uyanmak, hayata o kadar kötü olmadığını fark ve bir gün zafer için çok benzer bir kız karşılamayan kadar huzur içinde yaşamaya devam edecektir. fakir, her şey aynı şekilde olur Sonunda, sadece şöhret size inanmıyor, ama onu evine giderken, sen uyu dairemde uyanmak ve onun gibi hayatını, asla bir araya geldi ne de şan, ne de kimseyi yaşıyor. Oyunda görebileceğiniz gibi "Sonsuz Yaz" geçit biten sürümleri çeşitli götürebilir.

Tohumlar Bitiş

Ayrıca kızlar herhangi biriyle bir ilişki var oyunda Semyon (bilerek veya yanlışlıkla) başarısız olduğu "Sonsuz Yaz" geçit içinde görülmelidir. Ama bu durumda bile, iyi ve kötü sonlar vardır. İlk durumda, ne zaman Kampı terk etmek gerekir, ancak size kurtuluş vaat bir ses çağıran ormandan, reddediyorum. (Tabii ki, bu yabancının yanında hafıza siler) tekrar kamp tarihinin bir tekrarını anlamına birleşme, gidecek - onu dinlerken değil, daha sonra ise döngüsel süreçler ima normal bir hayat, başlangıç, uyu, otobüste oturmak. Ama sonunda kötü olan nedir? Bunu elde etmek için, çünkü çalıların arasında yaratıklar konuşmak ve bilincini kaybetmesine ormanın sesini izlemeniz gerekir, oldukça garip. Aslında birçok tartışmaya yol açtı bu an izlenecek "Sonsuz Yaz" uçlarda.

Alice

Hileleri "Sonsuz Yaz", tabii ki, olayların iki çizgi ile sınırlı değildir. Sonuçta, kampta Simon cevap verebilecek yeterli kızlar var. Örneğin, Alice. oldukça zor bir seçenektir rağmen. o, her şeye Alice üstünlük Lena ile arkadaş olduğunu gerçektir. Bu nedenle, Simon onun sevgi olduğunu inanmıyor ikincisi kalmıştır. Ne iyi ucuna olur? Alice içerler evin içine tohum açar ve Alice alkol Semyon dilini açığa edeceğini umuyor. Ama sonunda çok fazla içki ve herkes onlar olmadan bıraktığı gibi onlar ilçe merkezine yürüyerek gitmek, bundan sonra, seks biter. Sonuç olarak, Simon aşık Alice tanıdı, onlar geçen otobüse binin, orada uyku. Bundan sonra, Simon uyanır ve hala taze anılar, hayatını değiştirir - gitar çalmayı öğrenme ve Alice gibi bir kızla tanışır bunlardan biri konserler ile seyahat eden bir grup toplar. Kötü biten hiçbir şey gerçek hayatta uyanma neden ve herhangi gösteri bir kızla tanışır Simon aşık Alice tanınmadığı gerçeği ile karakterizedir. Bunlar oyun "Sonsuz Yaz" geçit içinde atabileceklerini katlanmış ve döner vardır. düzeni oldukça karmaşık olmakla birlikte, mantıksal olarak düşünüyorsanız, istediğiniz sonunu girebilirsiniz.

Alice alternatif biten

Bu nedenle her zaman üyelerini değiştirmek zorunda değildir grupla burada tohumlar iş - Alice durumunda alternatif bir son. Ve bir gün o Alice yeni gitarist, randevu yapar - o da o kamp hakkında "rüya" olduğunu hatırlar, bunu hemen kollarına koşar - ve oyunda biter "Sonsuz Yaz" geçit . Alice hala seninle, ama bu hikayenin sonu değil.

sonlar Lena

Lena - Ayrıca oyunda "Sonsuz Yaz" geçit mevcuttur bir karakterdir. önceki durumlarda daha onun aynı derecede kafa karıştırıcı Sürüş. Tüm ayrılıyor zaman Lena Semyon Simon uyanır ve bundan sonra, sevişirken, kampta kaldığı sürece iyi biten, bir sürü beyin yapar. O bir rüyaydı çıkıyor. Bundan sonra onlar kamp, herkes hayatlarını yaşıyor ayrılmak, ama sonra, evlenmek, tekrar bir araya olması çocukları ve insan olarak basitçe yaşıyor. Son derece sessiz bir son. Hele sen, kötü sonla bulacaksınız ne ile karşılaştırın. Sonuçta, çünkü Alice Elena ile ve Kadın için uzun süre bekler kamp ayrılmadan önce kavga var Semen. Geri evinde, o Lena onun damarlarını açtığını keşfeder. O uykuya orada düştü ve onun dairesinde uyanma, onun damarları keser, o bir otobüse sürükler sonra onun kollarında ana karakteri, ölür. Bu bitiş oyun "Sonsuz Yaz" içinde en önemlisi korkutucudur. Lena Son üzerine önemli bir etkisinin pasaj maden, önemli bir nokta olduğunu ve böyle bir trajedi istemiyorsanız - dikkatlice diyaloğu okuyun.

Ulyana

Bildiğiniz gibi, oyun "Sonsuz Yaz" mayın sonucu üzerinde önemli etki. Passage orada yönde çok keskin bir değişiklik olabilir, bu yüzden bir çizgi kovanını oynamak bile dikkatli olabilir. Neden bile? Gerçek şu ki Juliana - Yalnızca arkadaşlarım var mümkün olacak hangi ile küçük bir kız. O inanılmaz derecede yaramaz olduğunu ve onun eğlence içinde ona yardım etmek onura sahip olacak. Sonuç olarak, bir sonraki numara o öncü gülmek için onu kaldırdı olmak biter ve o gözyaşları içinde ağaçlara doğru çalışır. Meni onu yatıştırır, sonra güçlü dostluk çoğunu başlar. Onlar cezalandırılır edildikleri TV izleme, birlikte uyumak. Eğer Ulyana için ayağa eğer, o zaman iyi bir son olacaktır. Gerçek dünyada uyandırmak, Meni sadece ilk yıl girmiş, o Ulyana büyümüş met üniversitede en kurtarıldı. yardım ve Ulyana sempati için bir başarısızlık nedeniyle biten kötü - gerçek dünyaya dönmek, ama hiçbir şey değiştirir. Yani, bu oyun "Sonsuz Yaz" içinde kullanabileceğiniz ana hatlarıdır. Tüm uçları Pasajı Ancak size yeni bir karakter erişim sağlar - Miku.

arsa Miku

Tüm uçları "Sonsuz Yaz" geçit oyunu açtı, sonra sen çılgın macera bekliyoruz. Burada tabii, senin hayal olurdu gerçek korku filmi, katılacak çünkü bu çizgi, diğerlerinden çok farklı olacak. Orada Simon Mick ile sadece bir mutlu son, ve sonsuza kadar mutlu yaşarlar. Ama bu oyunu "Sonsuz Yaz" geçit bitmiyor. Şöhret ve diğer kızlar sadece Mick yönlendirdi başlangıç karakterler, vardı ve onun geçit sonra, Julia erişebilecektir.

nihai biten

Julia - o kedi kulakları vardır olarak oyunda en sıradışı karakteri, biraz hayvan söyleyerek gibi davranır, hiç kimse görebilirsiniz. Genel olarak, bu tüm sırları çözülüyor tam yaklaşmak için izin verir kampın bir başka sır. Neyse ki, hiçbir kötü sonlar yoktur - Her iki seçenek kendi yöntemleriyle iyidir. İlkinde sizden önce burada olmuştur, kim (onlar "gölgeler" dir) tüm öncülerinden konuşmak yerine, çok özü içine bakmak gerekiyor. Hem de bu gizemli yerin beyin gibi bir şeydir ana varlık olarak. Sonuç olarak, kendi yatağında uyanmak ve yanınızda kampından kızlar biridir - bu başka bir seçim yapmak gerekecektir için. Sen kamp hakkında hiçbir şey hatırlamıyorum, ancak gerçek dünyada geri gelme ve mutlu bir rüya kalmak.

gerçek sonu

Size bir gerçekliğe kamptan doğrudan gelmek için bir şans verir sadece biten - bu Julia ikinci son. Gölgelerin ve "beyni", Simon şehre gider ile bir toplantı bekleyeceğini kamp dönmek reddeden karşın kendisinin uykuya dalar otobüsü ile yakalıyor. O kamptan bütün kızlar arkasında Kapıda çağrısından uyanır. Bu hepsi rüya olduğu ortaya çıktı, ancak tohum kullanarak bunun dışında kırılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.