KanunYasal Uygunluk

Otomatik belgesiz - çalıntı ya da değil?

Çeşitli web sitelerinde ve reklamlar medya reklamları görmek için çok yaygındır "belgeler olmadan arabaları satıyor." Bu tekliflerin çekici bir nokta tam bir set ile karşılaştırılabilir birimi daha düşük büyüklükte bir düzen olup makinesi, fiyatıdır. Ne bu reklamların alt metin içinde okunacak olan ve ne belgeler olmadan bir araba satın doludur?

Böyle bir teklifin bakışta iyi vatandaştan gelen ilk düşünce - araba çalındı. Ancak, çoğunlukla öyle değil. Tipik olarak, çalıntı arabaları bu şekilde satılmaz - çok tehlikeli. Bu tür makineler onların test edilmiş ve kafa karıştırıcı olması pazarlama kanallarını. O zaman nasıl belgeler olmadan oto pazarında?

Çoğu zaman ithal aracın "gümrükleme" ile ilgili sorunlar vardır durumlar vardır. Bu gibi durumlarda, polis olayın koşullarını tespit etmek belgeleri çağırma hakkına sahiptir. yasadışı kesilen odaları algılamak için gümrükte evrak ile sorunlarından - Bir "vaka" farklı olabilir. Sonuç olarak, belgeler resmen satmak olmadan böyle bir araba başarılı olmayacaktır. Tabii ki, gerekli belgeleri geri mümkündür, ancak sadece bugünkü sahibi tedavisinde durumunda ve uzun dava sonucunda.

Başka belgeler olmadan arabanın piyasada görünüm vaka - İlköğretim onların kaybı. Elbette bu sahibinin çok nadir bir durumdur, çoğu durumda düşünülmektedir "manevra" dir. Görünüşe göre, dava geldi bir araba satın almak , aynı markanın, ancak daha sonra bir model yılı ve iyi teknik durumu. Ve bir süre önce, bir uygulamadır - sonradan toplanmış ve sözde "kayıp" edildi ve böylece belgeler için satıldı tamamen makineyi sökmek fussed gümrükten araba için "set", kisvesi altında. Görüş hukuki açıdan - İthal makine kesinlikle temiz. Ama eski kalıntılar ve belgesiz parçaları hariç, şey, yasal olarak imkansız satmak. yöntemi tüm uzun tanıyoruz, bitmiş ve henüz edilir - parçaları için belgeler olmadan bir araba satın dikkatli olun, çalınan aracın bazı çünkü ve parçaları sökmeye ve araç arama listede olup olmadığını, şüpheliler arasında olması muhtemeldir vardır.

Sadece sorun otomobillerin satışı kısımlarında belgeler olmadan - bir araba nadiren satın alır ve bir kısım onlarca yıl satılabilir. Fakat şu an için itfa belgeleri olmadan otomobil üretmek birçok şirket var. Tabii ki basit bir hesaplama yaparsak, biz ayrı parçaların satışı size daha fazla gelir getireceğini öğrenebilirsiniz, ancak bu tür firmalara ifade edilirken büyüklük sırası daha az olsa da, gecikmeden para almak. Bazıları yarım saat içinde size belirtilen miktarda bir zarf vermek için söz veriyorum.

Genelde, belgeler olmadan bir araba - suç seçenek sadece yeraltı istasyonlarında ustalar tarafından monte yeni bir araba, bazı hile ile elde edilen belgelerin yanlış iyi durumda tasarım onları, ya da böyle olabilir ille değildir. Uzmanlar bu seçeneklerin hiçbiri bir araba tarafından onaylanmış, normal overpay doğru miktarda kullanmak ve satın almak için iyi değildir derler!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.