Entelektüel gelişimiAstroloji

Aries kız: karakteristik

Şirketinizin canlı, aktif, temperli sıcak ve tüm sahipse bu naif kız, sen emin olabilirsiniz bu onun Burç - Koç. Böyle kişi militan Mars himayesi altındadır. Koç-kız, bir kural olarak, güçlü ve iyi inşa edilmiştir. Onların bakışları delici edilir. Karakter onların özellikleri ve böyle saldırganlık, cesaret, telaş ve irade olarak nitelikleri erkek açısından büyüktür. Buna ek olarak, onlar girişimci, gururluyuz. olumsuz etkileri arasında acımasızlık ve terbiyesizliği tespit edilebilir. Biz daha yakın Koç işareti bu büyüleyici temsilcisi bak.

Yıllarca devam eden

Bu Burç ilgili dönemin ilk üçte doğan Koç-kız Mars'ın ikili etkisi altındadır. Onlar, kararlı, aktif bireyler cesur nasıl tarif edin. Aşık Kaplan, anlamlı ve tutkulu. Bu kızlar çok yetkili öfkeli ve cesur. tüm farklı şekilleri, bunlar aşırı gitmek: aşk deli ise, ölüme nefret etmesi. Bu fedakarlık ve gayret eğilimli bir çok tutkulu doğasıdır.

Güneşin etkisi altında, ikinci on yılda doğmuş Koç-kızlar. Onlar asalet, gurur ve hırs ile karakterizedir. Böyle bir kişilik sevdiklerinizle bağlı ekli olmak oldukça kolaydır. Bunlar çok güzel ve çekicidir. Aynı anda şiddetli ve nazik olabilir. Ne yazık ki, bu kızlar genellikle boşuna enerjilerini kaybederler. spor yapması sevin, yaratıcılık düşkündü.

Koç-kız Venüs etkisi altında, bu dönemin üçüncü on yılında kendi doğum günü kutlayan. Bunlar doğa hassasiyet ve tutku, dürtüsellik ve sevgi sanat ile karakterizedir. Bunlar aşırı mizaç, heyecan ve cömertlik vardır. Hepsi ideali için çaba onlar inanılmaz geliştirdi sezgi ve hayal gücü bitti.

uygunluk

Aşk olmadan kendilerini hiçbir kız Koç düşünemiyorum. Uyumluluk ilişkilerin gelişmesinde önemli bir rol oynar. 30 yıla kadar bu bayanlar için en uygun ortakları destekçileri vardır. Bunlar Leo ve Yay işaretler altında doğmuş olan çocuklar. Koç-kız daha pratik ve bencil az belirli bir yaş sınırı, sonra onlar için idealdir ortaklarıdır Boğa ve Başak. 40 yıl sonra, onlarla bir ilişki için en uygun Terazi ve İkizler halkının temsilcileri olacak.

erotizm

Aşık bu kız ne olacağını düşünün. Koç o tutku ve cinsellik verdi. O uygun bir adam, o zaman herhangi bir yol veya hassasiyet veya basınç kazanır seçer. Böyle kadınlar agresif ve her zaman galip olmak istiyorum. Onlar sevdikleri için ideal ve tüm avantajlarını göstermek için tüm dışarı çıkmak istiyorum. Kural olarak, bu kızlar evlilik ve annelik talip yok. her şeyden Onlar için kişisel çıkarlar. Onlar övgü ve hediyeler ile onları kavuşturulması olacaktır, hem de yetenekli bir aşık olmak için bir fan lazım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.