OtomobilArabalar

Otomobil DM: listesi ve fotoğrafları

Alman mühendislik daima güvenilirlik ve yüksek kalite ile ünlü olmuştur ve Araba söz konusu. Almanya'da yapılan Makine uzun ve kararlı. Nasıl bu veya diğer tanınmış Alman markalarının yaratıcıları başarısı gitmek için? biz kendi ürünleri konusunda ne söyleyebilirsiniz? daha ayrıntılı olarak en ünlü markaları düşünün.

En iyi listesi

İlk ünlü Alman şirketi Volkswagen ile bilgi sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Dikkate Değer ve lüks Maybach ve Mercedes. Uzun popüler BMW ve Audi olmuştur. Hiçbir az popüler ve Opel marka. Bu şirketlerin her birinin geçmişi dikkate değer.

"Volkswagen"

ilk etapta Alman markalarının otomobil listelemek en ünlü ve popüler Şunu belirtmekte yarar var. Grubun tarihçesi Ferdinand Porsche, tasarımcı ve mühendis, Wolfsburg onun fabrikasını kurdu 1934, başlar. Bununla beraber o bir "halk arabası" yaratmak amaçlanmıştır - Volkswagen adını tercüme anlamıyla edilir ve şimdi Ferdinand görevi başardı güvenle söyleyebiliriz. Dünya Savaşı sırasında fabrika yıkıldı, ancak 1945 yılında İngiliz hükümeti yirmi bin otomobil talimatı verdi, ve çalışma tekrar başladı. Yirmi yedi yıl modeli "Beetle" kayıtları "Ford" kırık ve dünyada en çok satan haline geldi. Bugün en ünlü Alman otomobil markası Volkswagen rağmen bitkinin diğer gelişme - "Transporter" ya Golf - çok popüler ve ünlü.

"Porsche"

Çok az insan bu marka biliyorum - Alman üretimi arabalar. Ferdinand Porsche - Yine onun yaratılması için "Volkswagen" olduğu gibi, aynı mühendisi ve tasarımcı değer. 1931 yılında seri üretime hakkında daha sonra düşünmediğini, otomobil şirketleri için birimleri kurmayı şirket açıldı. Yine de, o yakında gelişmeler efsanevi Porsche temelini oluşturuyordu ettiği eşsiz bir yarış türü 22 oluşturmak başardı. 1939 yarış Berlin haberi - Roma Şimdi Tipi 64. geliştirilen Stuttgart müzede olan bu arabanın, yalnızca bir örneğini kalmıştır. 1948 yılından bu yana "Porsche" tarihinde yeni bir sayfa başladı. Bu, bir model 356 geliştirdiği hızlı sürüş fanlar fethetti. Bu makinenin bazı sürümleri hala yolda görülebilir. Bu şaşırtıcı değildir: o en güvenilir otomobiller olduğunu Porsche inanılmaktadır. 1963 yılında dünya çapında tanınmasına son adım olan efsanevi modeli 911, sunuldu. Ile markanın makineleri de ilginç bir gerçeği ilgilidir: kontak anahtarı onlarda bırakılır. Böyle bir düzenleme o Porsche başlangıçta tasarlanmış olan yarışma için son derece önemliydi sandalye, oturur önce binici araba başlatmak için izin olmasıdır.

"Maybach"

lüks arabalar DM değinen, bu diyemezsin. Tasarımcı ve kurucusu aynı zamanda "Mercedes" ortaya çıkmasına ilgisi bir Alman mühendis Wilhelm Maybach oldu. O markanın başarısını sağlamış DMG çeşitli ikonik modelleri yarattı. 1907 yılında Maybach nedeniyle üretime yöneldi Daimler ile yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle şirketten ayrıldı ve kendi firması üzerinde çalışmaya başladı - Maybach. Önceki Birinci Dünya başlangıcına, o uçak motorları yapan ve sonra vagon ve lokomotif geçti. 1926 yılında ilk Maybach müşteri teknik mükemmellik ve lüks yakalanan olduğu oluşturuldu. dikkate müşterinin tüm isteklerini alırken Birkaç arabalar yapılan DM. 1930 yılında Zeppelin, çağın en ünlü, modeli muhteşem bir fiyata satıldı yoktu. Yeni milenyumda eski fabrika başarı ve kendi sahiplerinin durumunun haline gerçek göstergelerini döndü Maybach 57 ve Maybach 62, yaratılmıştır.

"Mercedes"

Eğer birisi Alman marka araçların kendisine bilinir ne hakkında soru sorarsanız, ilk tepkisi bu ismi olması muhtemeldir. Emil Jellinek aynı adı taşıyan kızı şerefine DMG makinesi modelinin yeni başkanı sunulan ad zaman Efsanevi "Mercedes" öyküsü, 1900 yılında başlar. 1902 yılından bu yana, Mercedes ayrı haline marka. ilk araba yarış oldu ve getirdiği üretim birçok zaferler sahiptir. modeli Birinci Dünya Savaşı'na kadar değişmeden kalır. 1909 yılında üç ışınlı yıldız ile ünlü logosu vardı. Havada ve su üzerinde, zeminde makineyi kullanan uçaklar ve tekneler için motorların üretimini sembolize eder. Dünya Savaşı'ndan sonra bitki küçük salonlar üretimine başladı ve Ellierin üretilen ve limuzinler. 1954 yılından bu yana, katma spor coupe serisi. Mark tarafından lüks bir üne döndü ve başarısı şimdiye günümüze beri değişmeden kalmıştır.

"BMW"

En eski şirketlerden biri - arabalar DM değinen aramak emin ve BMW olun. makinelere ek olarak motosiklet üreten ve daha önce çalışmış ve uçaklar. O gökten karşı pervaneyi resmeden bu logonun ima. Karl Rapp ve Gustav Otto tarafından kuruldu. Tasarımcılar Birinci Dünya Savaşı sırasında son derece popüler uçak motorları, üretirler. 1917 yılında o zaman, motosiklet motorları geçiş tam toplama döngüsü geliştirdi ve 1928-mu küçük otomobil üretimine başladı. Model Dixi Almanya'da onu mükemmel satış sağlanan "BMW", düşük maliyetli fiyatının ilk kurulmasıdır. İkinci Dünya Savaşı öncesinde bitki üretimi ve spor araba başlatabilir. Aynı dönemde, geliştiriciler artık izleyin sürücü, bir konsept araba yoktu. İkinci Dünya BMW nedeniyle başarılı ve popüler bir model, ve günümüze kadar bu yüzden her on yılda sürekli modernizasyon ve teknolojik gelişmeler, meşgul sonra bitki Almanya'da değil, tüm dünyada sadece en ünlü ve popüler biridir.

"Opel"

Biz Alman otomobil araştırmaya devam. verir Brand, Almanya'da makine mühendisliği listesi ile tanışmış ve Opel gibi böyle bir markaya sunulan almak için. ismin Tarihçesi çok ilginç. Ren kıyısında Oppel adlı bir arazi ve Opel denilen bu yerlerden nüfusu vardır. orada adamlarından biri o üretici olarak büyüdü, çalışma oğlunu göndermeye karar verdi. O şapka üretimi yapan ve oğlu Fransa'ya gitti ve şapkalar yaratılması için Almanya'da takım tezgahlarının üretimini kurmak için izin bir dikiş makinesi, testere edilir. 1884 yılında yeni bir fikir kadar ateş ve bisiklet toplamaya başladı. 1897 yılında firma otomobil üretimine hakim. İlk model bir başarı elle değil var edilmiştir. Savaş, şirket ordu için kamyon üretti ve fabrikada 1924 için 1923 den modernize edildi: Ülkenin ilk montaj hattı vardı. İkiz arabalar doğmuş ve marka başarısı için yol başladı. İkinci Dünya Opel yayınlandı ve sonra yarış arabaları. Markanın popülerlik istikrarlı hale gelmiştir ve onyıllar boyunca aşağı düşmedi. Doksanlı yıllarda, kamu SUV sunuldu ve bugün ürün yelpazesi modellerinin çeşitli içerir ve marka en iyi ve en ünlü listelerinde ilk pozisyonlarda olmasını sağlar.

"Audi"

Biz Alman otomobil listeleyen bu adı unutamam. dikkat çekicidir liste hangi Marka içerir ve Audi. şirket mühendis Horch olarak 1910 yılında kuruldu. Şirket ismi Latince içine sahibinin adının çevirisidir. Tek bir gruba - DKW Audi, Wanderer ve Horch - dört yüzük logosu dört şirketlerin birliğini sembolize eder. Diğer üreticiler gibi, "Audi" ilk Alman yarış arabası üretti. çünkü rekabet malzemeler görülebilir fotoğraflar hangi Pullar, aynı zamanda başarıya doğru yol olduğunu şaşırtıcı değildir, "Mercedes" ve "BMW" dahil. Savaş sonrası yıllarda, şirket düşük seviye modellerini üretti ve bu seksenlerde gelişti ve bugüne kadar pozisyonlarını teslim etmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.