BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Far Cry 4", siyah taraması gerekiyor vermeyin. Far Cry 4 çalıştırmayın: Adresleme

2014 sonbaharında, oyun endüstrisi ilginç ve unutulmaz bültenleri bir sürü yayınladı. Her şeyden önce, çeşitlilik, özel dikkat birinci şahıs nişancı Uzak oyunu sevilen çok dörtte verilmelidir. Kuşkusuz, selefi birçok oyuncular arasında heyecan yarattı ve Vaasa Karadağ karşısında ana antagonist video oyunları tarihinin en karizmatik kötü adam olarak tanındı. Yeni "Far Cry" hem görsel hem de oyun bakımından son parçayı aşması gerekiyordu. Ama her şey Ubisoft bu kadar pürüzsüz ve birçok oyuncu oyunun teknik kısmı ile ilgili bazı zorluklarla karşı karşıya.

Bireylerin karşılaştığı en sık karşılaşılan sorunlar

Hemen zabagovannost şikayetçi oyunculardan kızgınlık dalgası oyun düzenlenen İnternet yayımlanmasından sonra. Mesajlar Far Cry 4, çalışmaz forumları oyun görülebilir bir siyah ekran oyunda, çalışmıyor ses, FPS sarkmalar. problemlerin çoğu fay gelişme sonucu ve temel şeyleri unuttular diğer çelik kullanıcılarının kendilerini nedeni idi. Ama ne Far Cry 4 çalıştırmak yoksa? çözüm o kadar zor değildir. Bütün bunlar tabi - bu biraz sabır var ve aşağıda açıklanmıştır Kendi bilgisayarına manipülasyonunu geçirirler.

Sistem gereksinimleri

Zaman daha verimli sistemler gerektiren rahat bir oyun için, oyunun dışında her yıl hala ayakta ve etmez. Far Cry 4 sıklıkla, askıda kalıyor veya kilitleniyor başlamazsa nedenle, öncelikle geliştiriciler tarafından açıklanan PC minimum sistem gereksinimleri performansını karşılaştırmak gerekir. Ubisoft, bilgisayarınızın aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır:

  • 64 bit Windows 7 veya 8 bit derinliği.
  • Intel İşlemci Serisi Core i5, 2.6 GHz veya şirketten arasında AMD'nin Phenom II X4 955 3.2 GHz.
  • Bilgisayar bir RAM olarak temin edilebilen 4 GB olmalıdır.
  • dahili bellek 1 GB minimum ve DirectX 11 destekleyen yeteneği ile Nvidia veya Radeon HD 5850 den GTX 460.
  • sabit diskinde boş alan en az 30 GB olmalıdır.

64-bit Windows sistem üzerinde oyun PC karşılar veya yukarıdaki yapılandırmayı aşarsa DirectX 11. desteklemek için bilgisayar ve grafik kartı yüklü olmalıdır başlamak için, oyun yüklemeye başlayabilir. Önemli olan - tesisat yapılacaktır klasör, Rus harf içermiyor emin olmak için. Çalıştırmak yoksa, "Far Cry 4", daha sonra uygulama yönetici olarak dahil edilmelidir.

Ekran kartı sürücülerinin güncellenmesi

Birçok kişi sık sık videoda yeni güncelleme unutun. nedeniyle eski grafik kartı sürücüleri kullanıcıların karşılaştığı en sık zorluklar - Ve bu Far Cry 4. Siyah Ekran, önemli çökme FPS, oyun çöküyor başlamaz neden gerçek nedeni olabilir. Hatta nispeten eski sistemlere de, yeni güncellemeleri kurulumu PC'nizin performansını artırmaya yardımcı olacaktır. Tek yapmanız gereken tek şey - Resmi kaynaklara veya Radeon Nvidia gidin istenen ekran kartı modeli, indirebilir seçmek ve bilgisayarınızda en son sürücüleri yükleyin.

Araçlar Kurulum

Genellikle tüm ek yazılım oyun ile birlikte yüklenir. Ama korsan kopyaları ile o güncellemesini veya gerekli tüm programları yeniden yüklemek zorunda olur böylece. Far Cry 4 başlamazsa, siyah bir ekran yerine güzel bir resmin tüm ekranı doldurdu, PC 11 DirectX, Visual C ++, NET.Framework içerdiğinden emin olun ve en son sürüme onları yükseltmeniz gerekir.

Oyun dolayı hafıza eksikliği henüz çalışamaz. Bu durumda, kullanıcı değeri artırmalıdır çağrı dosyasının 4 GB.

En iyi performans için, oyun en az dört çekirdekli bir işlemci gerektirir. Ama çift çekirdekli sistemlerin bile sahipleri bilgisayarınız Hyper-threading destekliyorsa sıkılırdım gerekmez. Bu teknoloji eşit aralarında yükü dağıtarak, çeşitli sanal akışları yaratabilir. Eğer, "Far Cry 4" çift çekirdekli işlemci tüketmemek, ayrıca hatta nispeten zayıf bilgisayarlarda, oyun oynamak ve güzelliği tüm keyfini hangi ile özel düzeltme, yüklemeniz gerekir.

antivirüs programlarını devre dışı bırakın

Antivirüs yazılımı kısa bir süre sonra Far Cry 4. Sinekler oyunu başlatmak değil neden gerçek nedeni olabilir ve oyuncular genellikle bu sorunların nedenini anlayamıyorum. Çoğunlukla korsan kopyaların üzerinde olur. anti-virüs yazılımı ve güvenlik duvarları kötü amaçlı yazılım olarak, orijinal versiyonunu kırmak için kullanılan bir tablet gasp ve böylece bu engelleme algıladıkları gerçeği. Ama lisanslı sürümleri bile sahipleri kendi antivirüs programının doğrulanması nedeniyle yavaş indirilmesi oyunlar karşılaşabilir. böyle bir sorun olduğunu, zamanında anti-virüs yazılımını devre dışı bırakmak için gereklidir. Tabii ki, bunu tavsiye edilmez ve bu nedenle koruma sadece oyun süresince PC askıya alması gerekir. Virüsten koruma uygulaması hala bloke ise, karantinada olan dosyaları kontrol ve bunları kaldırmak gerekir.

tüm oyun dosyalarını kontrol edin

Hatta Yukarıdaki yöntemlerin tümü teste, kullanıcı Far Cry 4 başlamaz görebilirsiniz. Uygulama nedeniyle oyunun bir veya daha fazla bileşenin olmaması çalışmaz. Bunun birkaç nedeni olabilir. Oyunun lisanslı sürümünü kullanarak veya varsa oyun tamamen oyun servisi ile yüklenmiş veya bir program kesintisi olsa değildir.

Bunu düzeltmek için, bir çevrimiçi mağaza gidip bir uygulama güncellemesini tutun veya hata olup olmadığını kontrol etmek gerekir. büyük olasılıkla daha sonra, Far Cry 4 bir korsan kopyasını indirmek ve kurulumdan sonra benzer bir sorunla karşı karşıya iseniz, oyun tam yedekleme dosyası değil indirdiğiniz veya yerleşik çatlak bilgisayarınızın korumasını kilitleyin. İkinci seçenek ekarte edilmiş ise, oyunun farklı bir versiyonunu bulmak ve yeniden yeniden gerekir. Dikkat kullanılmalıdır dosyaları indirmek için bunlar sisteme zararlı olabilir zararlı yazılım olabilir, çünkü güvenilmeyen kaynaklardan.

forumlarında sorununa çözüm bul

Makalede kullanıcıların karşılaştığı en yaygın sorunlara çözüm sunuldu. Uygun sonuç vermez, "Far Cry 4" çalıştırın ve yukarıdaki yöntemlerden tüm etmezsek, uygun başlığı altında, oyunun forumlarında senin soruna bir çözüm aramaya gereklidir. pratikte imkansız olması bir makalede karşılaşılan tüm sorunların üzerine tavsiye vermek. oyun portallarından günü, birçok oyuncu sorunların belli bir oyunda karşılaşılan ve bunları çözmek için nasıl tavsiyelerde gelmiş her türlü görüşüyorlar.

Doğru ve hatta başlangıçta oldukça mükemmel değil ürünü piyasaya geliştiriciler arıza çalışmıyor "Far Cry 4" Run etmeyin. Bu durumda, oyunun hiçbir manipülasyon yardımcı olmaz ve tüm sorunları gidermek zorunda yeni yamalar için beklemek sadece var. Her ne idiyse, Ubisoft birçok kullanıcı tarafından sevilen gerçekten iyi bir oyun yapmak başarmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.