BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "Maynkraft" kendisi için bir cilt çizmek: adım açıklama ile bir adım

"Maynkraft" aslen onu görünüşte gayet açık minimalist oyun olarak tasarlandı. şimdi çok daha ileri teknoloji kullanımına olmasına rağmen geliştiriciler, sekiz bitlik grafikleri kullanarak, eski klasik oyunların bir başvuru yaptık. Bu "Maynkraft" özel bir çekicilik verir, ancak birçok bütün oyuncular aynı bakmak gerçeği memnun değiller. Birçok kişi her nasılsa diğerleri arasında karakterinizi ayırmak istiyor ve bunun için size karaktere kendi cilt çizin ve ardından oyunda kullanmak mümkün olacak hangi ile özel dış yazılım editörleri vardır.

Çeşit editörler

Internet üzerinde karakteri "Maynkraft" için cilt çizmek için nasıl pek çok yolu şimdi var. Bazıları onları pek çok diğerleri bunun pereprobuesh değil o ise bazı fonksiyonların sınırlı sayıda olduğu diğerleri, daha zordur, kolaydır. Yani sen editör istediğini tam olarak ne karar vermeniz gerekir. Eğer standart derisinden sadece küçük farklar, orijinal eskizler gerekiyorsa, Editör kolay seçim - hızlı anlamak ve cildi nasıl çizileceğini anında anlayabilir. kelimenin tam anlamıyla sıfırdan karakterin cilt yaratmak için, tam bir sanat eseri yaratmak için isterseniz, o zaman bir editör povnushitelnee gerekir. onun işlevini gerçekten etkileyici çünkü, çok daha olacak üzerinde Ancak, ve zaman harcamak. Yani site editörü gitti - ve ne var? Nasıl onunla cildi çizmek için?

şablonlarını kullanma

Oyuncuların çoğu tarafından kullanılan ilk yolu, - Bir elemanın prefabrik sürümleri kullanılmasıdır. Sen gerekmez , başınızın üzerinden atlamak sadece iyi gibi öğeleri Döşeme deneyin. baş, kollar, bacaklar ve gövde: Çoğu zaman bu editörler ayrı ayrı her bir vücut parçasını işlemek mümkündür. böylece gözler, burun, ağız, saç ve - girme, örneğin, başın tedavisinde, sen düzenlemek istediğiniz seçebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan zaman, size iyi gibi olanı bulmak ve uygulayacaktır aralarında olası tüm tasarım seçenekleri, sunulacaktır. Aynı şekilde, vücudun geri kalan tüm bölümlerini yapmak gerekiyor ve sonuç olarak benzersiz bir karaktere sahip olacaktır. Bu içinde Minecraft derisini nasıl çizileceğini en basit versiyonu olmakla Ancak eşsiz ve etkileyici bir sonuç verir daha sofistike bir yöntem yoktur.

detaylı render

şablonlarını kullanın - bu diğerlerinden karakter farklı yapmak için oldukça kolay ve hızlı bir yöntem. Ancak, bu tamamen onların kahraman için bir görünüm yapmak demek değildir - Biraz olmayan tektir. Hoşuna gitmiyorsa, o zaman tamamen bağımsız Minecraft içinde cildi nasıl çizileceğini, bununla başa çıkabilirim. Bu, çok daha uzun sürebilir çok daha zor, ama sonuç buna değer. Yani, el cilt fonksiyonunu oluşturma için kullanılabilir bir kalite editörü gerekecektir planlı uygulamaktır. editörün fırlatma penceresi standart karakter görüntü "Maynkraft" dir, ancak herhangi bir değişiklik yapabilirsiniz. Her taraftan, kendi karakterinin görünümü değişiklik yapabilir, tabii ki, ve - Sen büküm ve hiçbir şekilde çevirin, her yönden dönüp inceleyebilirsiniz. o bir sonucu olarak ortaya çıkıyor gibi, "Maynkraft" kendisine cildi çizmek çok zor değil - sadece, bu çok zaman alır. Sen çeşitli araçlar kullanabilirsiniz, diğer daha ayrıntılı olarak çalışmak üzere vücudunun farklı bölgelerine anında kaldırabilirsiniz - emrinde karakterin dönüşümün olası yolları çok sayıda. Fakat sonuçların ne yapacağını?

Tasarruf cilt

Ama "Maynkraft" 1.5.2 deriyi çizmek için yeterli değildir - Onun bilgisayarınızda size tuttu emin olmak gerekir. Bunu yapmak için, bunu uygun bir isim vermek ve istenilen klasöre yerleştirmeniz gerekir - ancak o zaman oyunun içine indirmek ve kendi amacı için kullanılan şansına sahip olacak. Yani, uzatma png dosyasını gerekir karakterin yeni görünümünü korumak ve bunu yakmak için ihtiyaç aramak için. karakterin cilt kullanılabilir adı altında kaydedilir - Bu isim Rusça konuşan oyun argo bulunur, kelime "büyü" Tüm oldukça mantıklı "karakterini" anlamına gelir. Şimdi cildin doğru yerleştirilmesi gidin ve bunun için o oyunu yüklediğiniz bilgisayarınızda nerede olduğunu bulmak ve sonra çekirdek oyun dosyalarını içeren bin klasörüne gitmek zorunda. Bu dosya "kavanoz" uzantısında - Bu, yalnızca oyunu başlatmak hangi dosya değil, "Minecraft" adlı bir dosya olacak. Size herhangi bir arşiv açabilir ve içeriği arşivden olduğunda, siz "mob" klasöründe karakterin cilt ile bir dosyayı ekleyebilirsiniz. Artık karakterin yeni bir harici görünümü ile oynuyoruz.

Tek bir oyunda cilt

derileri oluşturma bir numara değil, böylece kimse karakterin dış görünüm oluşturmak için vneigrovyh yazılımını kullandığınız için cezalandıracak. Ama başka bir sorun ortaya çıkacaktır önce, sonra boyalı cilt yükleme anladım bile. sadece tek bir oyunda hareket edecek - Aslında çok oyunculu bir oyunu başlatmak için çalışırken, onun karakterinin yeni cilt göremiyorum olmasıdır. Bu nedenle, güzellik sadece görebilirsiniz oluşturup gerçeğini kabul etmeliyiz.

Alış oyunu

Ancak, bu durumun, ancak, fonlama maliyetlerine gerekecektir basit bir çözüm yoktur. Eğer belirli bir miktar ödeme yalnızca, bazı özellikleri vardır bu oyunların çoğunda olduğu gibi "Maynkraft", ücretsiz, ancak gerçeği. bu fonksiyonların olmadan sessizce ve sorunsuz oynayabilirsiniz ama onların varlığı oyunu daha iyi ve daha ilginç hale getirir. Bu özellikler, bir çok oyunculu oyun eşleme ve cilt. Bir ödeme yaptıktan sonra, oyuna oluşturma yükleyin ve ağ üzerinden savaş başlatabilir - rakipleriniz cildinizi göreceksiniz ve oluşturma takdir edebilecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.