Sanat ve EğlenceSanat

Su ısıtıcısının nasıl çizileceği ile ilgili ayrıntılar

Şimdi kalem adım adım su ısıtıcısı çizmek için nasıl bakacağız. Bu sanatsal görev bir akciğer olarak sınıflandırılabilir. Çizim deneyimi olmayan bir kişi tarif edilen adımları tekrarlayabilir.

enstrümanlar

Bir çaydanlık çizmek için soru sorulursa küçük bir çocuk, bu dersi ailesi ile geçirebilir. Kağıt lazım. Orta dereceli, özel dereceli kullanmak daha iyidir. Yeni başlayanlar, kural olarak, bu kağıt üzerinde yaratmaktan daha keyif vericidir. Sonra bilenmiş kalemleri alın. Farklı amaçlar için farklı sertlik dereceleri kullanacağız.

geometri

Sorunu çözmek için, bir demlik çizmek, bu konunun her ayrıntısının incelenmesine yardımcı olacaktır. Doğadan her zaman yaratmak daha kolaydır. Gelecekteki çizimimizin temeli konturlardır. İlk olarak, çaydanlığı geometrik cisimler biçiminde hayal edin. Dikdörtgenler, üçgenler ve dairelerden oluşan bir kroki oluşturuyoruz.

talimat

Bir çaydanlık çizme probleminin çözülmesinin ilk aşamasına geçiyoruz. Kağıt sayfasını işaretleyin. Daha sonra büyük bir daire çizin. Çaydanlığın tabanı olacak. Dairenin solunda ve sağında iki özdeş üçgen temsil ediyoruz. Bir sonraki adıma geçin. Solda bir dikdörtgen çizin. Zıt tarafta, bir yarım daire oluşturuyoruz. Aşağıda kavisli bir çizgi çizin. Dairesel kenarlarıyla bağlantı kuruyoruz. Üstte, ovali temsil ediyoruz. Merkezinde bir kare çiziyoruz. Üst kısmında küçük bir ovalimiz var. Su ısıtıcının siyah kolunu daire içine alın. Silgi çizimi siler.

Resmi resim yapmaya başlayalım. Bunun için koyu renk kullanıyoruz. Bu durumda, gri veya kahverengi uygundur. Her şey hazır. Şimdi bir çaydanlık çizmeyi biliyorsun. Hatırlanması gereken bir kural vardır. Eskilerin ince vuruşlarla oluşturulması gerekir. Eğer çok kalın, onları silmek zor olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.