Haber ve ToplumKültür

Ne güzel demek kendi sözlerinizle "Günaydın," kız için. Güzel dilek favori

Hoş mesajı - Bir ilişkinin çok önemli bir parçasıdır. tüm gün boyunca amacıyla güzel bir SMS ile başlamalı, iyi biriydi. "Günaydın," Kendi sözleriyle kız söylemek nasıl sıradışı, makalenin malzemeyi tarif eder.

sihirli harfler

Şimdi, modern teknoloji sayesinde, dünyanın öbür ucuna bile, sevgili insanlarla iletişim çok kolaydır. e-posta yoluyla, iyi haberi ve her türlü kutlama ile ailesini tebrik ve arkadaşlarınızla paylaşmak için değişiklikler üzerinde çalışmalar hakkında meslektaşlarını bilgilendirebilir. Ancak, çoğu severler üzerine. Bilim adamları uzun kısa, basit metinler ruh üzerinde önemli bir etkisi ve alıcının ruh hali var olduğu sonucuna varmışlardır. Bunlar, ruh geliştirmek sorunları dikkatini dağıtmak ve hatta depresyonu azaltmak edebiliyoruz. Bütün gün için pozitif enerji günaydın temenni. SMS kızlar özellikle keyifli ve gereklidir.

Tipik olarak, erkekler onların duyguları alay düşünüyorum çünkü sadece bu tür metinleri yazmak için korkuyorlar. Ancak, herhangi bir de ilişkinin aşamasında kadınların ihtiyaçlarını brifing mutluyuz. Onlar zayıflık belirtisi olarak, iletiyi algıladıkları, daha çok hissedilen sertlikler bir olumlama olarak.

yarıları dileğiyle

sözler her zaman uygun olduğu için, birkaç kurallar rehberliğinde edilmelidir. Bunlardan biri: Birlikte harcanan zaman ve çiftinde samimiyet düzeyine yazarken unutmayın. Çok uzun değil bulundu ve henüz aşık birbirlerine tanınmaz ise, kolay ve basit ama romantik dilek günaydın seçin. Bir adam çok kendine güvenen ve açık sözlü olup olmadığını Kızlar bunu sevmiyorum.

Senin hakkında güzel bir rüya gördüm, O gece": İlk toplantılardan sonra ve randevular Aşağıdaki kelimeleri yazabilirsiniz. Sana iyi bir sabah ve güzel bir gün, Prenses diliyorum. " Ayrıca, ilgili aşağıdaki metni şöyledir: "Güneş beni uyandığında Günüm başlar. Bu nedenle, daha doğrusu, benim yıldızı uyanıyorum. Olmadan bana gülüşün karanlıktır. "

Sadece kendi tatlım iyi bir ruh hali isteyen olabilir: "Bu ileti en güzel ve güzel kız için tasarlanmıştır! Hem iyi, Günaydın ve güzel bir gün kraliçem var. "

taban için metin

Henüz romantik bir ilişki bağlamadınız kiminle bir kız, benzer bir mesaj göndermek mümkündür: "sağladığı ispatlandı uyandıktan sonra gülümseme - anahtarı iyi bir ruh hali için bütün gün. Benim mesaj sizi memnun edeceğini umuyoruz. Günaydın! "

"Bu sabah neşeli ve mutlu olacak edelim ve gün olumlu duyguların çok getirecektir: Daha yüksek seviyesine taşınması planlıyoruz dostluklar için, ayrıca şu mesajı uyacak! Seni bir toplantıya iletmek. "

"Bugün, güneş benim pencereye baktı ve dünya güzel kıza merhaba demek istedi: ve orijinal görünüm ve aşağıdaki metni olacaktır Romantik. Size iyi günler, güzelim. "

"Günaydın," Kendi sözleriyle kız Say - bu yüzde yüz enerjisinin artırmak ve gün geçirmiş.

Sevgin sadece geliştirme aşamasında ise, okşayıcı birçok sözcüğü kullanmak daha iyi değil. Bu herkese uygun olacak nötr ifadesini seçmek en iyisidir. Bunlar arasında, örneğin, "en güzel" ya da "çok hafif."

gülümseyerek İleti

Özellikle sevinç ve eğlenceli bir mizah dokunuşla SMS getirecektir. Böyle bir metin oluşturulması, alıcı onlara laf Geyiklerinizi anlamak ve olmayacağından emin olmalıdır. Tabii ki, sabah şaka seven bir kız göndermek için değmez. her zaman uygun mizah notlar katılacağı Ancak, e-posta,.

'Günaydın aşkım: İlginç ve sıradışı bu metindir! Benim mesajın sana uyanmak biliyoruz ve kızgın olduğunu. Ancak, ben seni bugün düşünce kime ilgili ilk kişi olduğunu çok memnunum. "

Sevgilisinin gün gülümsemeye başladı için, yazmak: "Günaydın anahtarı - Ben varım! Bu nedenle yakında uyan. Seni bir toplantıya iletmek. " Sevdiğiniz biri olabilir gönder: "Benim sabah kahve aromalı değil başlar, ancak senin düşüncen, sevgili ile. Sana iyi bir sabah ve iyi günler dilerim. "

tatlı ayırma

Genellikle, insanlar uyku seviyorum ve bir sonraki uyanın. başlangıç tarihi ayrı düştüğü zaman, ruh hali kaldırın iyi dilek olabilir. "Günaydın," Kendi sözleriyle kız üzüntü ve ızdırap gidermek mümkün olduğunu söyledi. Sevgin şu sözlerle arkadaş olabilir Ekspres: "sen yakınken Hayat eğlenceli ve parlaktır. Ben özledim. Tüm. Seviyorum. Senin gündüz iyi olacağını umuyorum. " "Bu güneş ışınlarını yapacak benim için çok Bugün, bir öpücükle sizi uyandırmak olmaz: En sevdiğin ve aşağıdaki mesajı tadını çıkarın. Hayatım iyi sabah ve aydınlık günler. "

"İyi sabah, melek: Eşiniz de benzer bir mesaj okumak için bir zevk olacak. Aksine, yastık başınızı yukarı kaldırın. inanılmaz macera bugün sizi bekliyor, ve pozitif duygular bir sürü. "

bütün gün Mood

her şey gibi güzel sözlerle iyi harfleri alın. Bu nedenle, gelen mesaj sevdiği adamın bir arkadaş için hoş bir sürpriz olacaktır. günaydın isteklerine SMS gençleri sevmemek sadece gönderilmelidir. Böyle dokunaklı sözler minnettar ve uzun yıllar yaşamış kiminle kadın olacak için.

Örneğin, bir kocanın Sahabeler tür mesajları gönderebilir: "Aşkım, günaydın! Size ve iş üzerinde daha sıcak gülümsüyor iyi günler. " "Benim Kırlangıç hızlı uyanmak: Çok güzel şu mektubu alacak. Sonuçta, parlak bir gülümseme görmeden, güneş gökyüzüne tırmanmaya istemiyor. " Bu bütün gün ve bir SMS için iyi bir ruh hali sağlar: "Her sabah onun dudaklarında bir gülümsemeyle uyanmak. Onun nedeni - seni. İçiniz rahat aşkım sıcak ve gün boyunca koruyacaktır. "

Kısa bir SMS metin esas alınacaktır. Bazı iyi sıcak sözler bütün gün iyi bir ruh hali sağlayabilir. Bu nedenle, sık sık küçük hediye olarak yerli insanları yapmalıdır. Dahası, demek "Günaydın," Kendi sözleriyle kız çok basittir. SMS mesajı yazma size birkaç dakika sürer, ancak ikinci yarıda olan ilişkinizi geliştirebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.