Entelektüel gelişimiAstroloji

Aşık Ne Toros adam?

aşk, iş ve dostluk içinde Toros adam çok tutarlıdır. Onlar çevrelerindeki hakkında ne düşündüklerini, önemlidir. Onlar sevgili onları takdir ve her eylemi tasvip istiyoruz. Evlilik ciddidir. Her küçük detay hakkında dikkatlice düşünün.

Boğa adam çok hasta, ama kendinizi söndürmek edilirse, o zaman öfke korkunç olacak. O biraz yavaş ve hantal, ama sadakat, romantizm ve duygusallık gibi özelliklere sahiptir. Boğa sert ve dolayısıyla yaşamamış mali sorunlar çalışır.

Aşık Erkek buzağılar çok duygusal. Onlar oldukça savunmasız ve hassas insanlar, ancak, oldukça sakin bir şekilde dışarıya doğru görünür. hayatlarını amacı - ailesi, çocukları ve güzel bir ev.

Boğa adam her zaman, planlanan her şeyi yapmaya çalışıyorum, çok güvenilirdir sözünü tutar. O, unutur tüm tarihleri ve tüm küçük şeyler hatırlar asla olanı yaptı. O mükemmel bir hafızası vardır ve bu nedenle insanların bazen bunu bir intikamcı adam bulmak. Boğa adam aldatmak ya ihanet cesaret birini asla unutmayacağım. O sadece çevresi aynı bekliyor, kristal açıktır. Bu küçük bir çocuk ya yaşlı bir kadının bakışta salya olabilir.

Evler Boğa adam çok iyi huylu ve misafirperver olduğunu. Bu bayan bakıldığında, o huzur, sadakat ve sevgi bekler.

Boğa adam, doğayı seven piknik ve balıkçılık devam ediyor. Adamın karısı mükemmel pişirmeye.

Boğa çok çalışkandır. O, tüm sadece kendi çalışmaları ile elde edilebilir olduğuna inanmaktadır. Liderler her zaman güvenebilirsiniz bilir ve sadece duygusal ve fiziksel gücü muazzam konsantrasyon gerektiren çok karmaşık görevleri yerine getirmek için onu talimatını verir.

Boğa adam çok inatçı. O herhangi bir itirazı duymak istemiyor. O herhangi bir yanılsama olmaksızın geleceğe bakıyor. O adalet ve onur meselesidir unutmadan, kariyerlerinde büyük başarılar elde edecektir.

Ne bir aşk Boğa-man? Özellikleri aşk

Boğa çok romantik. O ne isterse onun bayan için ne ve ona elindeki her şeyi verecektir. En pahalı hediyeler eksik yok aşık Erkek buzağılar, onu kollarına güzelim ve her şekilde ona özen.

Hayatının vakıf ve o mükemmel onunla baş edebiliyor - bu adam artık herhangi yüksekliklere ulaşmak olmadıysa sevilen bir kişinin bakımı, çünkü o zaman yakında, olacak.

Aşık Hangi erkek Boğa?

Boğa - sevgi ve özenli aşık. En sevdiğiniz melodiyi her samimi karşılaşma içeren, çiçek buketleri hediyelerini sizinle yükleyecektir. Kendisi güzel müzik getirebilir.

zaman beslemek ve herhangi bir değişiklik sevmiyorum olarak aşık Erkek buzağılar, bir geçici hevesin üzerinde değiştirilmez değil. Onlara, sen onun geleceğinden endişe olamaz. Bunlar, bir ağaç dikmek bir ev inşa ve harika çocuk yetiştirme yardımcı olacaktır.

İdeal adam Boğa -, dahası, aynı zamanda zeki görgü ile, kadınsı narin ve ince kız. O bazen obsesif ve kıskanç bir görünüm, takip etmez biri asla.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.