BilgisayarlarBilgi teknolojisi

Bilgisayarlar ve Sağlık

Bilindiği gibi söylemeliyim ki eğer kişisel bilgisayar, birçok kullanıcı için dünyaya açılan bir pencere, bir arkadaş, yardımcısıdır ve. insanların diğer kategoriler için kişisel bilgisayar onların yaşam bilim ve teknoloji bu mucize ile iş yerinde ofisinde gerçekleştirilmektedir gelir bir aracıdır. nadiren sürekli çünkü evde bir bilgisayar kullanarak işlerini ve sıradan kullanıcılar her gün doğasının onunla iletişim kişisel bilgisayar kullanarak başvurdu insanlar - İnsanlık üç gruba ayrılır. insanların hepsi bu üç kategoride bilgisayara bağlayan, ama bu onları birleştiren hepsi bu değil. Bu insanların arasındaki bağlantı sağlığı onarılamaz hasara yol ortak düşmanıdır. Ve bu düşman, evet, evet o sıradan bir bilgisayar olmasıdır. sağlığı üzerinde olumsuz yüksek teknoloji etkisiyle Fascination. Verilen ilk gruptan insanlar yukarıda çok bilgisayarda meşgul değildir çocukları yetişkinlerin, diğer iki grubun kontrol sayesinde eklerseniz kontrol etmek kimse yok - bu çok yetişkin.

bilgisayarla Meslek - büyüleyici. Zaman hızlı uçar ve hatta işin başından itibaren uzun saatler sürdüğünü fark yoktur. Sadece vücudun harika bir duygu. Genel yorgunluk, kırgınlık, bulanık görme, baş ağrısı PC için tüm faktörler uzun süreli çalışma vardır. O öteye kötüdür. hareketsizlik sonucu kötü dolaşım, hipertansiyon, hemoroit, prostatit gibi diğer ciddi hastalıklara yol açar, selülit bir ivme süreci vardır. Buna ek olarak, bilgisayar ile çalışırken iş Yanlış açılış yol açan omurga eğriliği, osteokondrozis vb hastalıkların büyük bir buket bizi hapseden. Ve bu bir şaka değil. Sağlık kaybetmek kolaydır, ama bu geri çok zor!

Şimdi bazı tavsiyelerde istiyoruz. kişisel bilgisayar çalışmalarından aşırıya sağlığını korumak için. tedbir olarak olmalıdır. hedefi zaman 3 saat fazla olmamak alacak. Sen der ama bir bilgisayara 7-8 saat oturmak için gerekli çalışmaları ne yapacağını? Zor, ama bir çözümü vardır. masanızdan Kalk, küçük bir spor salonu kaplar, do gözler için egzersizler. Özel bir bilgisayar gözlük satın alın. Bu dioptri olmadan gözlük, fakat monitörün zararlı radyasyon Gözlerinizi korumak koruyucu filtreler var. Kısacası, yakından sağlığınızı izle. Yetenek bir bilgisayar, tabii ki iyi bir egzersiz ile çalışmak, ancak sağlık daha önemlidir. Orada hiçbir sağlık ve varsa bilgisayar yararsız hale gelecektir. Bu Internet üzerinde tabletlerin fiyatını sormak gerekir olduğunu. Bir düşünün ve yaşamınıza veya bilgisayarınızın sağlığı daha önemli olanı kendiniz karar verin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.