IlişkilerCinsellik

Kadınlarda orgazm Türleri: bunu bilmek için ne kadar önemli

orgazm fizyolojik açıdan - kas gruplarının bir azalma güçlü cinsel uyarılma doruk noktasıdır. terimin pek çok tanımı vardır. orgazm oluşumu temel olarak beyin faaliyeti ile bağlantılıdır. burada zevk alanlar bertaraf Uyarılma nedeniyle gönderilen oluşur üreme organları darbeleri ve orgazm açar.

Seks hayatı - hassas bir konu oldukça sıradan bir kişi çalışır üzerinde durmak değil eğilimindedir. seks Sorunlar diğer sorunların çoğunu gerektirecektir. Onların seks ile tatminsiz Adam, genellikle tarafında bağlantıları arıyorsanız, bir kadınla yaşıyor. yakınlık hiçbir memnuniyeti kadın, hayatı boyunca bu gerçeğe dikkat olamaz. Şaşırtıcı bir şekilde, insanların evlilik yaşayan ve Rus kadınların çocuk sahibi olma yarım orgazm yaşamamış. döl doğurmak - Bu o yükümlülük niteliği verilen onun birincil gerçekleştirebilir elde etmeden beri, bir şey gereksizdir - Bazıları bir kadının orgazm inanıyorum. Böyle bir bakış temelden yanlıştır. doğası gereği her kadına da doğasında cinsel haz alma. Ayrıca, kadınlarda orgazm türleri oldukça çeşitlidir. Toplamda dört tane var.

İlk defa kadın orgazm konusu "psikanaliz büyük bir babanın", Avusturyalı Sigmund Freud ilgilenmeye başladı. O orgazm bakış fizyolojik nokta değil, psikiyatri açısından düşünmeye başladı. cinsel temas kadın cinsel soğukluk olarak görüntülemek gelen yetersizlik keyfi elde etmek. Vajinal ve klitoral: Freud kadınlarda orgazm aşağıdaki türlerde saydı. eserlerinin bazılarında, elde etmek yetersizlik vajinal orgazm kadının vajina belirli duyusal alanlarda eksikliği ile bağlantılı olmuştur. Konu özel Modern uzmanlar, iddia Freud'un teorisi yanlıştır. Onlar kadın orgazm aşağıdaki türden belirledi:

  • Vajinal. yoldan güçlü erkekler ile ilişkili orgazm en yaygın türü. Kadınlarda vajinal orgazm oluşumu onu vajina duvarında penisin sürtünmesi nedeniyle. Bazı erkekler kendi kız arkadaşı için yeterli sürtüşmelerin komisyon zevk almak için inanıyoruz. Ancak öyle değil. Karşılıklı sevgi belirgin bir his geliştirmek ve orgazm süresini etkiler.
  • Anne. Böyle azaltma orgazm rahim duvarları nedeniyle oluşur. Bilindiği rahim orgazm her kadının deneyimleri olamaz o. O ortağın penis rahim alır durumlarda görünür yani kendi uzunluğuna bağlıdır. Ancak, özellikle çok fazla onurunu sahip erkekleri zevk vermez. Ayrıca, rahim penis duvarının kronik iritasyon, dişi üreme organının kanser gelişimine yol açtığı bilinmektedir.
  • Klitoral. Klitoris - biri arasında erojen bölgeler dişi organizma. orgazm Bu tür oluştuğunda klitoris eller, dil veya penis ortağı üzerinde doğrudan eylem.
  • Mürekkep Püskürtmeli. orgazm Bu tür oluştuğunda sözde nokta «G» etkisi aksi bilinen Graffenberga alanı (keşfetti doktorun adı). Nokta «g», ya arka duvarı üzerinde, iç vajina, girişinde 2 ile 5 cm arasında bir mesafede yer almaktadır. En iyi duruş orgazm bir "jet" poz «köpek tarzı» veya binici duruş elde etmenin.

Şu anda, orgazm türleri tüm dünyada seksoloji uzmanı inceledi. Örneğin, sözde kasık varlığı teorisi başlatıldı nispeten yakın zamanda bunları orgazm. Oldukça nadir bulunan ve ne zaman güçlü titreşim dişi perineyi oluşur edilir. Benzer bir durum seks sırasında değil, aynı zamanda bisiklet veya at binme için sadece oluşabilir.

Bu kadınlarda orgazm ana türü vardır, tarih özellikle böyle hassas bir konuyu araştırdılar kimin sessizdir. Ancak bu teori artık kabul ve doğru olduğuna inanılmaktadır. Tabiki onun ortağı zevk sağlamak amacıyla, bir adam tamamen yapının konularda eğitim zorunda değildir kadın vücudunun, ancak bazı şeyler hala bilmemiz gerekir. Genellikle senin kadar oluyor bu şeylerin bilgisi cinsel deneyim kazanmak. Aynı zamanda, bir kadının erojen bölgelerinin mükemmel bir bilgi bu adamla, o seks sırasında unutulmaz duyguları yaşayacaksınız olduğunu garanti etmez. muazzam orgazm almanın bir diğer önemli bileşeni hissediyorsunuz. Belki tam bir kadını tatmin etmek için, gerçekten sevmeli ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.