IlişkilerCinsellik

Bu bekaretini ağrıyor? ağrıyı azaltmak için ana yöntem

Her kız ilk seks parlak ve unutulmaz oldu yapma konusunda hayal ediyor. Oldukça sık olur tam olarak ne, ama ne yazık ki, sırasında ağrı sadece anılar vardır ilk cinsel ilişki. Henüz yasak meyveyi bilmek gelmediler o kızlar, onlar bekaret acıyor ve ne kadar güçlü o duygular olabilir kaybetmek olmadığını bilmek istiyorum nedeni budur.

Seferde o bekaretini her zaman acı olduğunu söylemek gerekir. Gerçekten de, ne cinsel küçük bir kan kaybına yol açar kızlık zarı yırtılması, meydana gelir. sadece bazı gerçeği olması Raznitsamozhet , bu acıdır çok güçlüdür ve seks için arzu sonra uzun bir süre kaybolur - kısacık ve zayıf ve bazı. Bu nedenle, acıyor bekaretini olmadığı sorusunun cevabı, kesinlikle olacak: "Evet."

acılar konuşan koparmak, mutlaka ağrı azaltabilir nasıl sadece birkaç yolu vardır olmadığını söyledi gerekir, ancak mümkün olduğunca rahatlamasına yardımcı bazı duruşlar varsa.

O bekaret yoksunluğu anlamak için ilk şey bir hayatta bir kez meydana gelir ve böylece o sevgili ve yakın arkadaşı ile gerçekleşmesi için en iyisidir. İkincisi, bu çok önemli bir olay için hazırlamak gerekir. Hiç kimse emekli ve yakınlık keyfine Rahatsız edecek samimi toplantılar için bir yer seçmek için en iyisidir. Rahatlamak için, psikologlar şampanya veya bir kadeh şarap içmek için tavsiye, ama artık edilir.

Ama belki de en önemli rolü raslablenii sevgi oynamak için. Neredeyse acı vermedi orgazm kız getirmek için gereklidir. Bazı doktorlar başlayan tavsiye cinsel ilişki şu anda en rahat olduğu için bir kız, orgazm olmak başladığında anda. Ama vajina içine penisin girmek için, çok dikkatli ve yavaş şiddetli ağrı durdurmak için emin olmak için. cinsel eylemi hakkında doğrudan söz ediyoruz, tespit ve böylece hangi pozisyonda bekaretini kaybetmek daha iyidir içinde gereklidir.

Bir kız yatakta yatan ve ayakları geniş dışında, ancak yatağından asılı: jinekologlar, ve bunu zaten geçirdik olanlara göre, en optimal duruş şudur. Adam okşamak vazgeçmeden, yavaş yavaş penise nüfuz başlar, bacaklarının arasına ve. Ama acı çok güçlü ise, hemen kesintiye harekete gerektiğini unutulmamalıdır.

Bu bekaretini ağrıyor? Evet, acıyor ve bazen çok acı. Ama her zaman yukarıda verilmiş olan konseyleri hatırlamalıyız. Bunların gözetilmesi minimuma ağrıyı azaltmak için izin verecektir. Ve psikolojik olarak hazır olarak, böyle önemli bir bileşen hakkında unutma. Kız bir kadın olmaya hazır değil veya kendisini ayarlanmış olup olmadığını çok acı yaşanacağı ise bekaret prosedürünün yoksunluk sonrası için ertelemek en iyisidir. Nitekim, bu gibi durumlarda, hiçbir tavsiye dinlenmek ve hiçbir ağrı ve keyfi yaşamaya yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.