GüzellikSaç

Önce ve sonra laminasyon kirpikler (fotoğraf)

Güzellik kirpikler ve sağlık sıklıkla kalıtsal faktörler tarafından zaviyat. Kalın ve uzun kirpikler zilyet onların artışla ilgili ve hariç onlara sıradan maskara hacmini veren ciddi düşünmek zorunda yoksa, soluk ve ince saçlı kız bazen olur ya genellikle profesyonellerin yardım isteyin.

Laminasyon kirpikler öncesi ve (karşılaştırıldığında) İşlemden sonra bir kadın gerçek sonuçları görmek için izin verir. keratin yoluyla arttırılması işlemi, kirpik önemli ölçüde farklıdır. Ne yazık ki, laminasyon çok popüler değil, ama çok büyük avantajları vardır. Sadece özel ilaçlar kullanan kozmetik uzmanının, ofiste hizmetleri sağlar.

kirpiklerin laminasyon nedir?

Birçok kadın neyi laminasyon kirpiklerde sorusu ilgilenen ve bu zararlı olup olmadığı. Aslında, bu prosedür nispeten yenidir. kirpiklerde özel bir temel elemanı içeren ajan onu profesyonel uğratan sırasında - keratin, vitaminler ve diğer bileşenler, bu sağlık için kesinlikle güvenlidir. Usta doğal genişler ve uzar bırakarak ayrı ayrı bu çözüm ile her kirpik işler. Buna ek olarak, besin yapısını ve görünümünü iyileştirmek, kirpik indirgenmiş keratin vasıtasıyla oluşur. Çoğu zaman, ana kozmetik uzmanları laminasyon kirpikler olan portföy süreci bilmiyorum bu müşterilere bakmaktadır. öncesi ve sonrası Fotoğrafçılık nihai sonucu iyi bir örnek olacaktır.

artıları prosedürler

öncesi ve prosedür görsel olarak başlangıç aşamasından itibaren sonuca karşılaştırabilirsiniz sonra laminasyon kirpiklerini yapılan kız fotoğrafları. Keratin laminasyonun avantajları aşağıdaki noktaları şunlardır:

 • kirpiklere Güvenlik ve zararsızlık. Şimdi sıra laminasyon büyümelerini ve durumunu iyileştirir, ve yapım sürecinin kıyasla saça zarar vermez kanıtlanmıştır.
 • Prosedür kirpikler güzel bükme, parıltı haline sonra uzatmak ve kalınlaştırmak. Buna ek olarak, görünüm çekici, derin ve seksi hale gelir.
 • Kalıcı etki. İki ay boyunca kaydedildi.
 • Laminasyon mümkün doğal olarak kirpikleri yapar.
 • prosedür uzunluğu ve hacmi artırmak için mürekkep kullanmaz keratin görüntülemek için sahibiyle izin verir.
 • daha laminasyon işlemleri gerçekleştirildi, daha güçlü ve daha güzel kirpikler olurlar. Bu birikim etkisi oluşur.
 • sonra yüz için neredeyse hiçbir kısıtlama.
 • Rahat, ağrısız ve uzun süre tedavi.

dezavantajları laminasyon

Herhangi bir estetik ameliyat olduğu gibi, keratin Laminasyon dezavantajları vardır. İlk olarak, bazı bireysel kontrendikasyonları vardır ve ikinci olarak, birçok kadın için, prosedür sadece göze olmayacaktır. daha çok bir kez daha tekrar etmek arzu edilir çünkü. Üçüncüsü, yine laminasyon sihirli değmez bekleyin. kirpiklerde doğası çok uzun ve nadir ise, durumu iyileştirmek için olası laminasyon olduğunu. prosedürüne başvurabilirler sıklıkla kesinlikle iyiye özellikle kirpikler görünümünü rağmen. Bir başka çok önemli onun usta profesyonel güvenebileceğiniz bulmak için.

Nasıl laminasyon işlemdir?

Tipik olarak, laminasyon kirpikler (öncesi ve sonrası - gözlerinizin önünde prosedürün sonuç) tam salonda veya evde veya istemcide uzmanı ile uyumludur. keratin lamine sürecinde çok önemli bir hazırlık aşamasıdır.

 • Prosedürün başlarına kadar sihirbaz göz kapaklarını ve kirpikleri, makyaj gelen varsa toz parçacıklarını ve cildi yağdan arındırılmasında temizler.
 • Sonra onun keratin yapısı ile istenmeyen temasını önlemek için kirpiklerde etrafında deride bir besleyici krem uygulayın.
 • Hazırlandıktan sonra, ana istenen konuma silikon özel bir formu olarak kirpikleri yakalar. Güzel kirpiklerini yapmak ve çözümün kolay uygulama için eğmek gerekir.
 • Uzman bu aşamayı yapacak keresinde besinlerin büyük miktarda içeren kirpikler serum koyar. Onlar yenileyici ve güçlendirme etkisi vardır.
 • katılaşır ve tüm işlem için bir etki sağlar, keratin - son aşamada Master'da laminasyon ana bileşeni koyar.
 • İstek üzerine, güzellik uzmanı gerçekleştirmek ve keratin kaş restorasyon yapabilirsiniz. prosedürünü çok uzman olabilir kirpikleri ve kaşları laminasyon (öncesi ve sonrası fotoğrafları da bakmak ilginç) ayrıntılı olarak öğrenin.

verimlilik laminasyon

Prosedürün sonucu, kapanmasından hemen sonra tahmin edilebilir. kirpiklerde nedeniyle lamine böyle kötü kozmetik kalitesi, güneş, toz, mekanik hasar gibi zararlı etkilerden, onları kurtarır koruyucu bir film oluşturulur. Sayısız olumlu değerlendirme bakılırsa, keratin laminasyon hacminde her cilium artırır. Yararlı bir aracı yapı, tek tek kılların yapısını geliştirir, fakat aynı zamanda, pul pozitif kirpik büyümesini etkileyen yapışması, mikro çatlaklar doldurur sadece. laminasyon yardım da saçın şeklini değiştirmek ve onları doğru yön verebilir ile sıkın. renkli pigmentler bileşim çözeltisi içinde mevcut olacaktır, bir uzman, sadece uzunluk ve seviyesini değiştirmek, ancak, aynı zamanda güzel bir kirpikler, doymuş renk elde edilir.

Prosedürün sonucu da kozmetik uzmanının, bireysel müşteri karakteristiklerinin beceri bağlıdır, ilaçların kaliteli kullanılır. laminasyon kirpikler ne olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes, işlem öncesi ve sonrası fotoğrafları bunu yapmak için iyi bir yol olacaktır.

kirpikler için Bakım işlemden sonra ve kaşları

Onları usta üzerinde çalışacak sonra karmaşık öz bakım gerektirmez, çünkü Keratin Laminasyon kirpikler (prosedür sonuçlarının öncesi ve sonrasında, makalesinde fotoğrafa bakınız) farklıdır. Ancak, prosedürün basitliği rağmen, güzellik uzmanları hala bazı ipuçları vermek.

 • oturumu laminasyon veya ıslak keratin gözün sonra. Ayrıca herhangi kozmetik ürünleri önlemek ve mümkün olduğunca kirpikler eller dokunmamaya.
 • Sen temizleyiciler, alkol ve diğer agresif maddeler içeren tonerler kullanamaz. Onlar prosedürün bütün etkisini bozabilir.
 • Kuvvetle benzeri çizilmeye ve, gözlerini ovuşturarak, örneğin, kirpiklerde mekanik olarak hareket etmek tavsiye edilmez.

Uzmanlar (öncesi ve bu yazıda dikkatinizi sunulan sonrası fotoğrafları) bir yaz tatile gidecek herkese bir laminasyon kirpiklerin önerilir. Pozlama ısıtmak için güneş kirpiklere zarar verebilir ve onların keratin korur ve güçlendirir. Ayrıca, bu sürecin iyi kış aylarında gerçekleştirilir.

Kontrendikasyonlar

Oysa bu prosedürde ciddi kontrendikasyon vardır. Daha önce ve planlı veya gözlerde yanı sıra tıbbi ve diğer ilaçlara alerjik reaksiyonlara eğilimi işlemleri yürütülen sonra laminasyon kirpiklerini yürütmek imkansızdır, bu tür konjunktivit gibi göz hastalıkları, sürecin hassasiyeti olanlar. Ayrıca nedeniyle öngörülemeyen tepkilere hamile kadınlar laminasyon kontrendikedir. Hassas göz kapakları ve göz mukoz membranları ise laminasyon, zaten genişletilmiş kirpiklerde yapılması tavsiye edilmez. kirpikler çok kısa olması durumunda, keratin laminasyon bunu yapmamalı - sonuç saçma bakacağız.

yorumlar

Adil seks birçoğu zaten kendin ne laminasyon kirpikler için yaşamaya bir şans olmuştur. Yorumlar, bu işe yarar, ne ve nasıl yaptığını uzun - Tüm bu moda dergilerinin sayfalarında okunabilir. İşlemden sonra adil seks Gösterimler ağırlıklı pozitiftir. kozmetoloji alanında gerçek bir keşif - bir profesyonel, keratin laminasyon hizmetlerini kullanmış kadınlara göre. Bu kirpiklere uzatır ve onları daha görkemli hale getirir, ama aynı zamanda bir sevecen ve sıkılaştırıcı etkisi vardır sadece. Buna ek olarak, kızların birçoğu kirpikleri ve kaşları bir laminasyon, kulaktan dolma değil biliyorum. Bu işlem bir kere daha tekrar kendisine döner izleyin. tek dezavantajı, ayrı kontrendikasyonlara gelen, keratin laminasyon yüksek fiyatıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.