GüzellikSaç

Moda Saç Aksesuarları

Tüm zamanlarda kadınların saç güzel eşarplar, yay, renkli tokalarım ve kauçuk bantlar ile dekore. Tabii ki, böyle bir gardırop ürün, sadece markaları bir kadın daha çekici, ama aynı zamanda farklılaşacaktır ondan kalabalık.

Moda durağan değil. Süslemeleri çeşitli tamamen saça tükenmiş durumda gibi görünüyor. Ancak, dünyanın tasarımcıları 2013 gel yeni moda aksesuarları yaz ve bahar mevsimi sunmaya hazırız.

Bu sene Kadınların kafalarının ne olacak?

göze çarpan ilk şey - 60-70-ler, sözde retro tarzı tarzında bağladılar bu renkli eşarplar. Bu gevşek saçın üzerine bağladılar daha geniş bir bant (parlak ve boyalı), ve bükülü bukleler tüm unutulmuş yay gibi çok popüler olacak. saçlı tereddüt etmeyin, gidip iş ve üzerinde olabilir sabah koşusu.

Bu dikkat çekicidir yeniden moda atkı olduğu, sadece boynuna bağlanır aksesuar olarak. Onlar süslemeleri ve 60'larda ev kadınları saçlarını stil özelliklerini ayarlayabilirsiniz. Bütün bunlar bir şey gelir: güvenle geçmişe bakmak ve orada ilham almaya, deneme yapabilirsiniz.

Muhtemelen, birçok jant çeşitli kullanarak son patlama hatırlıyor? Yani, onların ziyaretçiler birçok ünlü tasarımcılara son moda aksesuarlar sunmak için modaya ve acele zaten mağazalarda, geri dönüyor, sevinmek.

jant kullanmak vermedi olanlar sadece şık değil, aynı zamanda işlevsel olan bilgilerle ilgilenen olması için. Güzel dekore kolayca tutar saç ve mükemmel Altıçizgili şekli yüzü.

Gelen moda aksesuarları imzalı sadece jantlar, aynı zamanda çeşitli güzel saç tokası ve lastik bantlar - moda markaları bir flashback ve mağazaları ürünlerin geçmiş.

Daha önce elastik gizlemeye çalıştı Eğer moda modern dünya farklıdır içinde, gerektiğini hissettik. Bu taş ve boncuklarla çeşitli kullanılarak yapılan toplu olabilir.

Ancak, eğer çok parlaklık do not Talep etmek örgü içinde saç, takım elbise rezinochka Made lateks.

Her şey çoğalmaları ve yaz renklerini döktü inanılmaz renklerle dekore edilmiştir pimleri, gelince, onlar, tam zamanında olacak.

çiçek tasarım Moda saç aksesuarları - 2013 yılının bahar aylarında giyim gerekli bir madde. Herhangi altı çizili kadınlık, zarafet ve güzellik her zaman çok takdir edilmektedir.

Orijinal takı uzun saçlar için, kısa saç da renkli eşarplar ve kar beyazı şeritler ile benzersiz kazanacaktır sadece izlemek büyüleyici olacaktır.

Orijinal moda kendi elleriyle aksesuarlar çok kolay yapmak. Onlar yakın ve yerli takdir edecektir.

Ev yapımı işi

Tabii ki, her şey teneke tarafından satın depolar, ancak bazen do değil sabır yapmak için bulma Doğru olanı. Sonra kendiniz yapmak arzusu vardır. Ve bu çok doğru.

Aslında, çok fazla ve geliştirme için gereklidir. kuşakları ve çeşitli süs eşyaları için vakıfların çok çeşitli, "diy" için herhangi bir mağaza ürünlerinde. başını açan gül veya kelebekler üzerinde inşa - Bu saçlar için moda aksesuarları yapmaktır. Yaratıcı olun, renkli fiyonklu kurdeleler, örgü örgü kullanın. Giles tasarımcıları inanılmaz sızdıran yay oluşturduk. kendi başınıza yapmak imkansız mı?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.