Ev ve AileÇocuklar

, Anlayın, sinsi sendromun belirtilerini kabul ve sevgi otizm

Son birkaç on yıl otizm olarak bozukluğu olan çocukların sayısı arttı içinde bu sendromun belirtileri hemen değil açıktır ve nedenle erken safhalarında teşhis edilmesi zordur. Sadece çocuğun büyüme sürecinde, önemli gelişiminde gecikme ve aile üyeleri ve arkadaşları ile temas kurmaya arzu eksikliği mevcuttur.

belirtileri çocuklarda otizm 1-5 yıl yaşlarda başlar. Bebek fiziksel olarak tamamen sağlıklı olmak ve bu iriyarı büyümek, ama onun ortamındaki değişikliklere davranış ve tepkilerini gözlemleyerek, mümkün otizm belirtilerini tanımayı kolaylaştırır değerli bilgiler sağlayabilir olabilir. Bu hastalığa maruz kalan çocuklarda, bu tür sapma nedenleri mümkün değildir belirlemek. Ama bir varsayım olarak psikologlar annesi ve ailesi içinde çok varlığının haksız reddi almaya, ailede duygusal bebek, başarısızlık varlığını değil oldukça rahat koşullar çocuğun alternatif reddini ortaya koydu. Ama bu sadece bir hipotez olduğunu ve onaylamak bulunamadı. kanıtlanamayan - Bu nedenle, güvenli otizmin sebebi olduğunu söyleyebiliriz. dönem "otizm, otizm belirtileri" 1912 yılından beri var olan ve bu alanda ilk ciddi çalışmalar kadar geriye 1943 olarak yürütülen olmasına rağmen, bu konuda az şey biliyoruz gizemli fenomen.

Otizm ve belirtileri

Tüm ebeveynler o kadar "gulit" gülümseme başlar bebeklerinin nasıl geliştiğini izlemek ister. dünya hakkında bilgi edinmek için ilk girişimleri görmek, bebek konuşmak duymak güzel. Bebeğin tam oluşumu ve gelişimi için bir ön şart - çocuklarının gelişimine ebeveynlerin Böyle dikkat. Ama başkaları adına dikkatini tolere edemeyen çocuklar ve dış dünyada çok az ilgi gösterdi. yalnızlıkta rahat Bu çocuklar, hayatlarında müdahale akrabalarının talebini geri çeviren faaliyetlerinin dikkat tüm belirtileri olumsuz tutum var. Bu çocuklar kendi dünyalarında yaşayan ve bizim için mevcut dış ve anlaşılır iletişim için bırakmak isteksiz, ama onlara çekici değildir. Otistik belirtileri olan çocuklar duyguları paylaşmak istemiyorum, bilmek istemiyoruz. Onlar her zaman sosyalleşme ve adaptasyon sorunları var, etraflarında gerçekleşen olaylarda hiçbir ilgi var. Bir çocuk yukarıdaki belirtileri mevcut ise, - otizm, ne belirtileri "yüz" olarak adlandırılır. Sind Rett veya Asperger - gelişiminde Bu sapma çok ismi vardır.

Gibi otizm var mı?

Otizm ve sendromun belirtileri 10-12 ay görünmektedir. Sonra sabit ve üç yıla kronik hale gelir. Endişeli ebeveynler hemen gelişiminde sapma fark. Bir çocuk hiçbir konuşma yoksa bebek yalnızlık tercih ederse, iki yıl içinde, kişiyi dokunsal reddederse, hiçbir sözel olmayan iletişim ise, çocuğun annesi gibi gözler ve diğerleri, dış uyaranlara jestleri sinir, ifadesiz, sıradışı bazen çok sert reaksiyonlarında görünmüyor, örneğin, bebek irkilir ve müzik veya ses, daha sonra otizm, bu sendromun belirtileri sesiyle kulaklarını kapsar bariz. Işaretler olduğunu belirtmek gerekir erişkinlerde otizmin benzerdir.

otizm sendromu hafif bir biçimde ya da olabilir, ve belirgin bir de olabilir. Bazen belirtiler okul yaşta görünebilir otizm belirtilerine benzerdir. rejim değişikliği için çocuğun vücudun tepkisi kendi çevresini ve aşırı okul yükünü değiştirir ziyade Ama öyle.

Ne yazık ki, otizm akut formda çocuğun gelişiminde ciddi gecikmelere yol açtı. düzeltilemez ağır mental retardasyon, - bu sürecin bir sonucu olarak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.