GüzellikSaç

Nasıl Evde kısa saç hile: İpuçları uzmanları

Eğer varsa - Fan çok uzun saçlar değil, o kendine bukleler ile heyecan verici stil dahil saç, çeşitli oluşturmak için fırsat inkar gerekli olduğu anlamına gelmez. özel tasarım podyum son eğilimler bu yılki dikkatsiz bukleler içinde akciğerler popülaritesinin zirvesinde kalması bize göstermek. Hala stilistler profesyonellerin yardımı olmadan kısa saç rüzgar nasıl bilmiyorum eğer, size bu öğreteceğim.

Kısa saç kıvırma demire dönüş - kolay yolu

Adil seks Hatta bazıları rüzgar bilmiyorum kısa saç öyle görünüyor ki, çünkü, curling böyle manipülasyonlara sonra saç modeli veya yemyeşil olsun, ya doğru olmayacaktır. Aslında, algoritma sadece sıkı kendisine uyması gerekir, böyle bir prosedür oldukça basittir gerçekleştirin:

- saç herhangi manipülasyon önce termal koruma araçları uygulamak emin olun. Bu jeller ve muslar olabilir. Bunlar ağır saç yapmak, ancak mükemmel agresif yüksek sıcaklıklara karşı bunların her korumaz.

- Hiçbir koşulda bir dalganın başlangıcından önce saç parlatıcısı serpin gerekmez. Bu kilit gür oyunbaz iplikçik daha fazla bir buz saçağı gibi gerçek yol açar en yaygın bir hatadır.

- Eğer curling üzerinde kısa saç rüzgar önce nihai sonuç olarak bu saç modeli imajını değil yağma yüzden onlar, yüzünüzün her iki tarafa da orantılı olacaktır ayrı ipliklerini (segmentler), bölünmüş olmalıdır.

- bukleler yeterince küçük ve esnek elde edilir ise Plojka, en fazla 2,5-3 cm'lik bir çapa sahip olmalıdır kısa saç ile çalışmak. Biz Büyük çaplı saç maşası alırsak, o zaman en güzel, dalgalar değil, bukleler elde edersiniz.

- Sen ne güzel hile kısa saç bilmezdim? Sadece adına değil bu prosedür prodelyvat başlatın ve boynuna alt iplikçik ile ve yavaşça yukarıya doğru çıkın. Bu arada, sargının bu yöntem maksimum hacim, canlı model oluşturabilirsiniz.

- bir kıvrım beşten on beş saniye için bunun şeritlerin kalınlığı ve kıvırma sıcaklığına bağlı olarak tutun. Sonra dikkatle cihazdan saç kaldırmak ellerini dönmüyor ve düzeltmek için çalışmayın. şerit bu şekilde soğumasını gerekir, serpantin benzer olmalıdır.

- Tüm saç kıvrılmış ve düzgün, serin, taraklar ve kabartılar, split parmaklar kilitleri yardımı olmadan, düzenleyerek istediğiniz gibi ve 30 cm mesafeden sonra yavaşça lak bitmiş saç modeli serpin.

Kullanışlı Babyliss Curling

Bugün, güzel bayanlar arasında çok popüler "bağımsız" ploek Babyliss yeni nesil kullanmak (yani Bunlara sahip bir döner elemana ve insanın adına hiçbir ekstra çaba olmadan saç büküm) başladı. Sonuç olarak, oldukça hızlı ve doğru bir dalga çıkıyor. Babyliss Saç güvenlidir, ama yine de termik koruma gerekli değildir görmezden. alışılmış kıvrık modern kullanacak olan kurulum prosedürünü başlatmadan önce, her bir sarmal böyle köpük ya da jel davranın.

Eğer toplu ve güzel dalgasını almak için, isterseniz sizin eylemlerin algoritma, yukarıda benzer olmalıdır. Babyliss saç zamanki curling daha uygundur. Tüm işlemin süresi büyük ölçüde saç yüksek sıcaklıklara maruz etkilenmez, yani azalır çünkü.

Ütü sadece aynı hizada değil, ancak aynı zamanda saçları sıkılaştırmak için

Eğer gerçekten güzel yapmak istiyorsanız ütü kullanarak bukleleri, bu prosedür için size oldukça ince ısıtma yüzeyli bir model gerekir. Bu tür bir yerleşim oluşturma işlemi hatta meslekten gerçekleştirmek için basit ve mevcuttur:

- saç termik koruma tedavisi, kurulumdan önce hiçbir vernik kullanılmamalıdır;

- Nihayet, kısa saç ütüleme hile altın kuralı hatırlamak anlamaya: perma biz nazikçe, ellerinde kadar kaydırmadan yavaşça, ütü onun sonuna kadar büküm boyunca hareket eden bir iplikçik alarak köklerinden başlayarak;

- Doğru curl elde etmek için ilk kez işe olmasaydı, saç serin kadar bekleyin küçük Sarılan bölmek ve yavaş yavaş yapılır prosedürü tekrarlayın;

- ipliklerini parmakları, zevkinize koymak ve favori serpilir söküp soğutmalı saç spreyi.

saç yüksek sıcaklık zarar vermeden bukleleri oluşturun

Sen saç maşası, ütüler onun güzel başını zarar vermek istemiyoruz, ve oluşturmak için yeterli zamana sahip güzel stil bukleler ile? Biz nasıl yukarıda belirtilen cihazları olmadan kısa saç rüzgar göstereceğiz.

Ticari sırlar silindirleri kullanarak bukle

Stilistler algoritmaları değişen saç maşaları farklı türde ile uğraşırken böyle bir işlemi gerçekleştirmek olduğunu biliyoruz.

Yapışkan tüm favori maşaları yardımıyla bir yerleşim oluşturma sürecini düşünün:

- Onlar oluşturmak için idealdir büyük bukleler kısa saçlarda ve hacim dalgaları;

-, temizlemek için hafif nemli saç gerek Hilesi;

- aksi takdirde gerçekten güzel bir stil alamadım, ipliklerini çok büyük değildi, böylece dikkat edin;

- Böyle, onların saç kurutma makinesi kurumaya başlar maşaları tüm saç Güvenli;

- saç tamamen soğuyunca, dikkatlice, bigudiler kaldırmak saçların istediğiniz gibi stil ve vernikle sabitleyin.

Küçük bir sır: Bir daha elastik bukleleri elde etmek istiyorsanız veya eğer rüzgarda önce yapışkan maşaları, tespitin uygun bir derecesi ile süreç mus veya köpük az miktarda üzerinde tellerini tüm bir günü oluşturmadığı saç kaybetmek alır.

Maşaları, bumerang

Eğer ki küçük ve çok eğlenceli bukleler, o zaman sadece görmemiştim bigudi, bumerang saç kısa rüzgar nasıl bilmiyorsanız. Onlar sadece ön köpükle tedavi edilebilir hafif nemli saç, sarın. onlar kendini kuru olana kadar, sen karar, ama her durumda sonuç hoş bir sürpriz olacak, saç kurutma makinesi kurumaya veya 3-5 saat beklemek başını yapın.

Unutmayın: Orada kilitler sadece dışarı kurumadı oldukça yüksek bir ihtimal olduğunu ve sabah güzelce şımarık saç modeli döşeme geçinmeye çünkü, onlarla yatağa gitmek için plan bile, çok ıslak saça bu curlers hile olanaksızdır.

Mevcut yollarla saç çevirin

Muhtemelen sadece kabin geldiyse, bir saç kesimi almak için el altında yollara evde kısa saç rüzgar bilmiyorum. Belirtmek için arzu olacağını değiştirmek veya curling bukle ve kokteyller ve benzeri cihazlar için ince kalemleri gibi öğeler, payet olabilir olacak aracı. Onları kullanarak, neredeyse Afrikalı küçük bukleler elde edecektir. işlem silindirler üzerinde sargı farklı olmayacaktır.

Hatta Yunan saç kenarında bükebilir

Şüphesiz her biriniz Yunan saç oluşturulması için uygun olan özel bir yüzük var. Ama herkes Hafif nemli saça bunu yapmak ve tüm gün yürümek, sonra geceleri elastik bukleler ile güzel ve şık stil alacak bilir.

Bir bandaj üzerinde kısa saç vidalı önce, daha iyi şekillendirme spiraller için mus veya köpük ona iyi davran. Bir giymek kafasına bandaj ve alında alanında bir ince sarmalını yakalayarak onu çerçeveyi salıncak. Bundan sonra, bir daha ipliğini çekmek öncekinin ucu alın ve tekrar manipülasyonla gerçekleştirilir.

Evde kısa saç böyle bir bandaj için oldukça basittir rüzgar olarak, mükemmel bir kurulum çevreleyen hemen her akşam ve sabah sürpriz yapabilir.

Bir "plaj" bukleleri oluştur

Birçok kız ışık bukleleri, bukleleri, biz deniz kenarında reklam mayo setinde üst modelleri görmek gibi oluşturma sürecinde ilgilenirler. Olursa olsun doğal, çok kolay olmalı, çünkü ancak ploek ulaşmak asla bir stil yardımıyla deneyin ne kadar zor. Hatta daha sert sadece omuz altında saça benzer stil oluşturmak, ya da ne kadar kısa saç rüzgar nasıl hayal etmek. Bigudi ayrıca bir yerleşim oluştururken yerleştirmek gerekli değildir umarım.

Profesyonel stilistler Saçınıza böyle güzellik oluştururken sırrını keşfetmiştir. Basit manipülasyon gerçekleştirin Hatta evde her:

- tespit yüksek düzeyde bir ıslak saç köpüğü ya da köpük Kolu;

- bir kaç ip kolları orantılı nispi yüz saç paylaşırlar (2 veya 4);

- Her tel sıkı plait içine kıvrılıp ve kullanan gizli kafana bunları düzeltmek;

- saç Kendini kuru ya da bir saç kurutma makinesi için onlara yardım beklemek;

- dikkatli bir şekilde lifler halinde bir saç bölmek, her görünmezlik açılmak demetleri çözmek;

- biraz serpilir lak paketleme ve başkalarının dikkatini ve hayranlığını tadını bitirdi.

İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.