ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Fırınlar "Teplodar": yorumlar, fiyatlar. Hamam "Teplodar" için Fırınlar zaman satın almaya değer mi?

Eğer buhar odası ve sauna düzenleme görevini karşılaştığı önce, o zaman piyasa ilgili malzemeler bu amaçla ekipman çeşitli bulunabilir.

tanım

"Teplodar" bugün oldukça yaygın fırın. Bunlar aşağıda açıklanacaktır birçok avantaj ve özelliklere sahiptir. Bu üretici cihazın bu tip 10 satır üretir. Misafir mağaza, sen irade be edebilmek için tercih dan 50 sürümleri. Bu tür fırınların, fırın Dayanıklılık malzemeye bağlıdır.

Fırınlar "Teplodar" değerlendirmesi ki bunlar çoğunlukla yeterince olumlu, karakterize tarafından kullanımı arasında paslanmaz çelik de üretim süreci. Malzeme kalınlıkları 4 ve 6 milimetre arasında değişebilir. maddenin% 17 operasyon esnasında maksimum ısı yüküne maruz elemanları oluşturmak için ilave edilir ise, diğer şeylerin yanı sıra, yapı krom yüksek bir muhtevası, kapsamı, ana kısmı için yüzde 13 ile sınırlıdır.

Fırınlar uygunsuz operasyon, bazı modellerde yanma odalarına özgü mukavemet özelliğine sahiptirler yalnızca negatif olabilir "Teplodar" derecelendirme. Böylece, "Pro" modeli hırslı banyo görevlileri arasında yaygındır. Eğer ateşi izlemek istiyorsanız Ve, ocağın kapısına yerleştirilen cam-işaretleyici ile donatılmıştır "Panorama", bir modifikasyonunu tercih etmeliyiz.

"Sibirya kaya" modelinin Yorumlar

Bir fırın "Teplodar" düşünüyorsanız, bir ızgara fırın sunulur modelini seçebilir. Taşların 200'den fazla kilogram alabildiği, tüketicilere iddia edilmektedir. Müşterilerin Operasyonda yeterince yumuşak ve hızlı bir şekilde buhar banyosu ısıtmak için yapabiliyor teçhizat, bu tasarımı karakterize etmektedir.

"Sibirya kaya" pratik kullanım için değil, aynı zamanda estetik bir bileşen buhar odası olarak sadece kullanılabilir. Tüketiciler bu kurulum ile yüksek nem ve oldukça ılımlı sıcaklık ile karakterizedir benzersiz bir mikro klima Rus banyosu yaratabildiğini sevme var.

Isıtma sobalar "Teplodar", diğer üreticilerin tasarımları aksine, yeterince hızlı ısıtma sağladı. Uzmanlar fırın duvarları ve mesh arasında sıcak hava konveksiyon için boşluk bırakılır, bu özellik neden olur. Üretim benzersiz delikli konvektör kullandığı fırınlar "Teplodar", bu dezavantaj yoksun. O saat bulmuyor süreyle ısıtma buhar sağlar.

"Sibirya uçurum" olumlu özellikleri

Yukarıda tarif edilen model oldukça etkileyici bir performansa sahiptir. Baca çıkışı öncesinde yer alan duvara kaydırılmıştır. Bu ısıtıcı uygun ve kolay erişim sağlar. Bu ısıtıcı üzerinde zaparivat süpürge tercih görevlisi tarafından takdir edilmektedir. Bu tasarım sıcak taşlar olduğunda bile an önce ortaya çıkmaya başlıyor buharın yeterince etkileyici miktarda almak için izin veren bir dahili çoklu bölüm dönüştürücü vardır.

"Sibirya uçurum" eksikliği

Yukarıda tarif edilen fırınlar "Teplodar" modifikasyonlar baca yokluğunda, hem de taş tam tasarım olarak ifade edilen bir negatif özelliğine sahiptir. Bu elemanlar ve bileşenler ek maliyetler gerektirir ki, ayrı olarak satın alınması gerekir.

Fiyat fırınlar

Eğer fırın yukarıdaki yapıda ilgileniyorsanız, o zaman mağazayı ziyaret ederek, sunulan seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Örneğin, "Sibirya kaya" modifikasyon C üç modifikasyon varlığını ima eder, bunların her birinin değeri 25 290 ruble başlayabilir. "Panorama" modeline ilgilenen olanlar, bu değişikliğin maliyeti ilgi olmalıdır. Bu başladığında 40 000 ruble.

fırın markanın yorumlar "Rus"

Eğer fırında ilgileniyorsanız çoğunlukla tüketiciler tarafından satın alınır "Teplodar" top model, mutlaka dikkate alınması gerekir. Bu değişiklik, yukarıda ayırt edilebilir arasında, unvanı vardır "Halk fırın." aşırı-kurumadan katkıda değil, odayı ısıtmak verir tasarımında bu model yalan, popülaritesi nedenleri. yıllardır ekipman kullanılan tüketiciler tarafından belirtildiği gibi taşların varlığı nedeniyle aynı zamanda, buhar büyük miktarda oluşturur.

, Kurulum çalışmalarını yürüten yeterince etkileyici deneyime sahip tam olarak "Rus" değiştirilmesine seçmeyin olanlar tamirci. Onlar vurgulamak baca montaj ölçüde çıkış baca ve kenardan uzak orta kesiminde kaydırılır nedenle basitleştirilmiştir.

Eğer üretici ilgileniyorsanız "Teplodar" Sahip marka fırınlar dikkat edilmesi gereken. alıcıların bir dizi diğer cihazlar konveksiyon ile bu model karşılaştırmaları. yapımında daha geniş ısıtıcı tarif edilmiştir. Nispeten ılımlı ısıtma tesisleri ve mükemmel bir sıcak taşlar sağlar. Bu durumda, 90 derece aşmadığı buhar, iç sıcaklığa güvenebilirsiniz. Hamam "Teplodar" "Rus" model fırınlar da donatılmıştır modifikasyonlara sahip ısıya dayanıklı bir cam. Bu durumda, son köşegen 17 inç.

"Rus" modeli için fiyatlar

Yukarıda açıklanan modelini yakalandı, o zaman 9000 31 000 ruble arasında değişmektedir fiyat olan kutu ekipman sunulan seçenekler arasından seçim. maliyetini etkileyen birçok faktör vardır. Örneğin, en düşük teklifi veren 4 ila 9 metreküp hacme sahip çifti için tasarlanmıştır tasarım, ödemek zorunda kalacak. Eğer bu gibi yerlerde, etkileyici bir çift varsa, hacmi 6 ila 12 metreküp aralığında, bu "Rusya-12" modelini seçecektir. Bu 11 000 ruble bir maliyeti vardır.

daha etkileyici oda sıcaklığına kadar ısıtmak için banyo için fırın bazıları "Teplodar" mümkün. Biz, "Sibirya" nin değişiklikler söz ediyoruz. Yarım saat içinde, 100-120 derecelik sınırına yaklaştığında kullanabilirsiniz.

"Sibirya" modelinin Yorumlar

Bu cihaz klasik anlamda sauna meraklıları için tasarlanmıştır. Tasarım, müşterilere göre, hızla oda buhar odası, aynı zamanda dinlenme odası, hem de bir lavabo sadece ısıtır. Özel banyoları sahiplerini çeken olumlu özellikleri, gibi, etkileyici sıcaklıklara odanın hızlı ısıtma olduğunu. Bu son derece kuru buhar üretir. Nem gibi ekipmanlar kullanılarak 5 ile% 30 arasında değişir.

Doğru seçimi yapmak yardımcı olacaktır gözden Fırınlar "Teplodar", onların çalışma en uygun olduğunu beklentisiyle gerçekleştirdi. markası "Sibir" gelince, baca çıkış bu model taşlar kolay erişim sağlar ön duvarına, kaydırılır. Alıcılar yapısının bozulması riskini azaltır paslanmaz çelikten imal edilmiştir bu nedenle de sobalar "Teplodar" seçilir. Bu kalite rulman üyelerinin sistemdeki varlığı ile geliştirilmiştir. Bütün bu fırın üreticisi ayrıca şömine bulunmaktadır, çünkü buhar banyosu veya evde ekipmanın seçimi yaparken en iyi olmak için iddiasını tarif düşündürmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.