SeyahatYol tarifi

Novgorod bölgesinde rekreasyon merkezi "boz ayı": fotoğraflar, yorumlar

rekreasyon merkezi "kahverengi ayı" ziyarete geliyor, temiz bir yer görmeye hazır olun. toprakları üzerinde rekreasyon merkezi "Kahverengi Ayı" (Novgorod bölge) - Böyle Vergot, Paul ve Lovat gibi çeşitli nehirler, birleşme noktası. Nedeniyle dökmek su geniş bir genişlik oluşturan göllerin önemli sayıda, balık ve av bol vardır.

tanıdık

Dinlenme merkezi "Kahverengi Ayı" - çam ve meşe ormanları karışımı içinde bulunan bir orman alanı. Eğer gündoğumu keyfi, arkadaşlar şirkette akşam kokulu yangında oturup, sabah erken bir yer, sabah balıkçılık ve avcılık için gönderin. Ve sonra, yorgun beden ve ruh, dost Rus hamamında dinlenebilir.

hop köyünde Novgorod bölgesinde bulunan yeni ve modern bir rekreasyon merkezi "Kahverengi Ayı",. Baz ekili bahçesi, kaplı futbol sahası, donanımlı tekne dok, sauna ve otopark, genç misafirler için çocuk parkı ve özel bir çiftlikte bezenmiştir.

"Kahverengi Ayı" - bazı evlerin vardır İlmen gölü üzerinde dinlenme merkezi. Hx itibaren herkes kendileri için uygun seçer. avcılar ve balıkçılar, çiftler ya da kurumsal misafirler için bu ev. çam iç dekorasyon ahşap kulübe yerleştirilemez ziyaretçiler,.

"Balıkçı"

25 m2 ekonomi sınıfı alanının Bu form. Bu uygun 4-6 kişilik bir şirket bulunmaktadır. Evde duvar içine yerleştirilmiş genişliğinde ranzalar, kolayca misafirler bu miktarı dayanacak. Ayrıca, oda tam bir öğle veya akşam yemeği hazırlamak için gerekli aletleri içeren bir mutfak vardır. Televizyon, uydu çanağı ile donatılmış, bıkmak olmayacak ve hayatı yetişmek için izin vermeyecektir. soğuk mevsimlerde, ev soba bir ağaç veya elektrikli ısıtıcı kullanılarak ısıtılır. Tuvalet, sıcak ve soğuk su ile bir lavabo vardır.

"Av"

32 m2 alanda bu iki katlı ev. Küçük üst katta ve iki oda alt katta özgürce 4-6 kişiliktir. Elektrikli ısıtıcı, her odada bulunur. Mutfakta, ev aletleri vasıtasıyla orada kurulur, misafirler kendi öğle veya akşam yemeği, TV'den bir konuşmacının sesini hazırlayabilir. Bu evde bir gelişme duş eklendi gibi.

"Tüccar"

Dostu şirket tatili "Kahverengi Ayı" taban 58 m2 bir ev sunuyor. İki katlı - zemin katta geniş bir oturma odası, bir yemek masası, dış mekan mobilyaları, tuvalet ve duş ile bir teras barındıran bir yemek odası, bir kanepe bilgili ve sıcak şömine, ayrı mutfak alandır. İkinci katta Logoth akan nehir güzel bir görünüm sunan 3 yatak odası, için tasarlanmıştır.

"Kraliyet"

"Kahverengi Ayı" - eğlence merkezi, lüks bir tatil için VIP koşullarla misafir ve yazlık sağlar. 300 m2 - misafirler bir grup veya 14-16 kişilik bir sıkı dostluk aile alabilir evin alanı. Birinci katta büyük yemek masası ve kahvaltı barı ile mutfak. Daha iyi oturma odasında tünemek - iki kanepe ve büyük bir düz ekran TV bulunmaktadır. hacimsel şarkı repertuarı seslendirecek müzik merkezi burada yer alır. oyunlar Alman havuzda tutulur ve sauna ikinci kat bilardo odasında bir yatak odası jakuzide vakit geçirmek için mutlu olabilir: tek kişilik yataklı küçük 4 çift 2 - çift yataklı. yazlık kitlesel ve rahat ahşap mobilyalar ile donatılmıştır ve cibinlik zararlı böcekler tatil yağma izin vermez pencerelerde var yüklenir. Evin ahşap gazebo, nerede güneş kahvaltı veya akşam yemeği ve smokehouseda veya ızgara yakalamak yırtıcı akşam ev yapımı hazırlanıyor yakınında yer alır civarında.

"Kahverengi Ayı" (rekreasyon merkezi), Ilmen - Ne misafirlerinizi beslemek için?

kafelerde bağımsız pişirme veya yeme: misafirler talebi üzerine, onlar güç kaynağının türünü seçebilirsiniz. Her şey tam öğle veya akşam yemeği hazırlamak için gerekli olan evler her biri bir mutfak ile donatılmıştır. Tabanda misafirler Avrupalı ve Rus mutfağının beslenen yemekleri olan bir kafe vardır.

Yaz ve kış hizmetleri

Yaz aylarında balıkçılık gezileri düzenlenmektedir. Su zanaat kira bedelinin türüne bağlı olarak hesaplanır. İki yolcu ve rangers eşliğinde bir motorlu tekne bir balığa, 3000 ruble olarak çıkacak. Üç yolcu ve huntsman ile 50 kW bir kapasiteye sahip tekne, 4500 ruble mal olacak.

1.000 ruble olarak bir motorlu çekme olmadan 2000 ruble ve tekne - Motorlu tekne 1 ışık güne kiralayın.

30 dakika sadece 1000 ruble bir teknenin arkasında suyun yüzeyinde dörtnala. Bir dörtlü (aynı zamanda) Binicilik 500 rubleye mal olacak.

Oturaklı 4 kişilik bir nehir su yüzeyinde bir teknede gezinti 1500 - 1 saat sonra.

2000 ruble çekin, 2 saat boyunca 8 kişiye kadar kapasiteli Rus banyosu rahatlayın. asgari kira süresi bir hamam 2 saattir. süpürge, terlik, çarşaf, kapaklar ve yağ ücretsiz yayınladı, ancak süpürgeler (huş veya meşe) için 100-150 ruble ödemek zorunda kalacak: Tüm bu banyo ekipmanları için gereklidir.

Kış ödeme 500 ruble olacak 15 dakika olan "pokatushki" kar motosikleti düzenledi. Yapılan sitesi buz balıkçılık ziyaret: maliyet kişi başına 500 ruble olduğunu.

Evler konaklama fiyatları

Dinlenme merkezi "Kahverengi Ayı" evlerin fiyatları haftanın günleri bağlı olarak teslim edilmektedir ayarlar. Perşembeye kadar hafta içi Pazartesi günü "Balıkçı" ev, konaklama (Cuma Pazar) hafta sonu, 3000 yılında günde mal olacak ve tatil - 4000 ruble. 5000 ruble - "avcılık" yaşayan için 4000 hafta içi, hafta sonları olarak ödenecek. 7000 ruble - hafta içi "Tüccar" kalın hafta sonu, 5000 için mümkündür.

Tüm evler sadece bir bütün olarak kiralanır. konaklama fiyatı bir araba içerir ve ızgara ve kantinin, nevresim ihracına ilişkin pişirme, bir tekne park formülasyonuna getirdi. Uzun bir süredir yazlık kaldırırsanız, rekreasyon "Brown Bear" iyi indirimler sunuyor.

"Kahverengi Orfoz"

2013 yılından bu yana, bir dostluk maçı "Kahverengi Bass" rekreasyon merkezinde gerçekleştirilecek. eğirme yardımıyla yırtıcı balık türlerini yakalamak Bu yaz. Turnuvanın ana hedefi - Sağlıklı bir yaşam tarzının teşviki. bir motivasyon aracı olarak turnuva organizatörleri, takım arasında dağıtılır 300 $ 000 arasında ödül verdi yeri 1.2 ve 3 aldı. Makineyi, çizim satıldığı yerler bir elmas iyilik beyaz altın yüzük ana ödül. Bir araba - Ayrıca, turnuvada kayıtlı her büyük ödülü kazanmak için bir şans var.

Personel güçlü tarafına kentinin restorasyonuna yardımcı özenli ve misafirler için duyarlı olduğundan Rekreasyon merkezi "bozayı" turist yorumlar, çoğunlukla pozitif aldı.

tutmak

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.