ModaGiysi

Şirket "Maskot": Tüm günler için ayakkabı ve aksesuar

ayakkabı markası "Maskot" nin oluşma tarihi Partinin kurucusu bir İngiliz Richard Dillengem olarak kabul edilir 1889 yılında başladı. Resmi olarak bu gerçeği teyit olmadı. 1995 yılına kadar şirket ülkede faaliyet ve malların küçük toplu üretti. 1997 yılından beri, dizginleri şirketi "M. Studio" geçti. nedeniyle bu üretim şiddetle genişletmek ve giderek uluslararası düzeye girmeye başladı.

Rusya, Portekiz, İngiltere, İtalya, Çin ve diğerleri: 20'den fazla yıldır 15 ülkede özel mağazalar açıldı. "Marka Mascotte özel ol" - bu şirket "Mascotte" sloganı bu. Ayakkabı ve aksesuarları kişilik sahibi ve stilini vurgulamaktadır. markalı ürünler Alış, sahiplerine kalitesi, estetik ve özgünlük emin olabilirsiniz.

Mağaza ayakkabıları "Maskot" uygun fiyatlarla mallar. butik bir erkek ve kadın koleksiyonları üstün kalite ve görünüm ile karakterizedir vardır. önde gelen İtalyan tasarımcılar tarafından yapılan ürünlerin tamamı hattı. Alıcılar madalyonun dış tarafını değil, sadece çekti fiyatlandırma politikası. Her yeni satır "Maskot" peşinde belli bir fikir. Ayakkabı ve aksesuarları yılda birkaç defa mevcuttur. Kışın, tasarım ekibi sürekli hareket ve aktif yaşam tarzını teşvik etmektedir.

Yaz aralığı romantik bir gezi, kaplıca tatil, çılgınca şeyler ile ilişkilidir. tüm koleksiyonunda renk ve desen çeşitliliği en talepkar müşteriyi memnun edecek. Her sezonun sonunda, marka "La Mascotte" -ayakkabılar tüm koleksiyonu üzerinde büyük bir indirim yapar. katalog resmi web sitesinde görülebilir. Bu kullanıcı dostu bir arayüze ve çekici bir tasarıma sahiptir. Tüm mal kategoriye ayrılır. Ayrıca fiyat seviyesini ve ayarlayabilirsiniz boyutu aralığını. online satın alma ile ilgili sorunlar ortaya çıkmayacak.

Dizin ve yönetim "Maskot", tek bir marka kavramına yapışır. Pazar araştırma şirketi yardımı ile ana belirleyen Pazar segmentini, mal satacak. Bu hesaba tatları ve potansiyel alıcıların fiziksel yetenekleri ve fiyatlandırma tercihlerini sürer. Ana alıcılar - genç zengin insanların sıkıcı ve klasik sözleşmeler üzerinde sabitlenmiş değildir.

Hiçbir cesaretsizlik, şablonlar, matlık - o şirket "Maskot" diyor. Ayakkabı ve torbalar, sentetik ve doğal malzemelerden yapılır. Ayrıca modele bağlı olarak malzemeleri her uyumlu bir oynak bir şekilde oluşturma, birbirleri ile kombine edilir, bir kalite tekstil uygulanır. güzellik ve zarafet - Her koleksiyonun gelişiminde Nitelikli ustalar bir tek amacı vardır. Dizilim parlak renkler ve zengin aksesuar çeşitli doludur: Bu deri eldiven, zarif baskılar, geniş kemerler, çekici resimlerle örgüsü atkı, şemsiye var.

Fanlar Şapkalar ve çanta hakiki süet inanılmaz bir model seçmek mümkün olacak. Yeni Yıl tatilleri ortasında kendi hayranları için marka etkinlikleri düzenliyor. Kullanılabilirlik, bireysellik, pratiklik ve uyum - markası "La Mascotte" ana bileşenleri. Ayakkabı havalılık parlaklık, tat ve aciliyet duygusu, sevindirdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.