Ev ve AileAksesuarlar

Masaj yatakları: çeşitleri ve uygulamaları

Modern yaşamın ritmi, sürekli stres, uygun dinlenme eksikliği o kadar fazladır ki birçok kişi omurganın çeşitli yerlerinde düzenli veya periyodik ağrı yaşar. Temelde, bu sorunlar, sağlıksız bir yaşam tarzına, işyerinde ve evde bilgisayarda uzun süre oturmasına neden olur. Masaj yatakları - profesyonel bir masör hizmetine alternatif olarak tıbbi jimnastik ve fizyoterapi. Bu aynı zamanda boyun sırt hastalıklarının önlenmesidir, çünkü yaşam biçimini kökten etkilemek gerçekçi değildir, bu da yalnızca sağlığı geliştirmeyi hayal edebiliyor demektir. Günümüzde kolaylıkla satın alınabilen masaj yatakları doğru çözümdür. Hem tedavi için hem de her yaştaki insanlar için koruyucu bir ajan olarak kullanılabilirler. Masaj yatakları evrensel bir masaj için özel bir cihazdır. Onların düzenli kullanımı vücudun canlılığını arttırır, stres yumuşatır, kan ve lenf dolaşımını arttırır, metabolizmayı geliştirir.

Masaj yatakları: uygulama

Ürünler şunlar için gösterilir:

  • Bir günlük işten sonra dinlenmeniz gerekiyor;
  • Omurganın periyodik ağrısı;
  • Servikal ve bel omurgasındaki ağrı;
  • Selülit ve fazla ağırlık;
  • baş ağrısı;
  • Tuzların birikimi.

Masaj aleti, masaya güvenli bir şekilde sabitlenmesini sağlayan özel bağlama kayışlarıyla donatılmıştır. Uygun uzaktan kumandayla modları seçebilir ve değiştirebilirsiniz. Darbe hızı ve şiddeti, masaj bölgeleri ek olarak ayarlanabilir.


model

Konvansiyonel modeller, omuzlar, boyun, sırt, bacaklar, lomber bölge bölgelerinde özel yerleşik titreşim motorlarıyla donatılmıştır. Onların çalışmaları kas gevşemesine neden olur. Cihaz çeşitli masaj türlerini birleştirdiğinden ve pozlamanın yoğunluğunun düzenlendiğinden, istenilen efekt mümkün olan en kısa sürede sağlanır. Oturum süresi yaklaşık 15 dakikadır.

Şilte, bağımsız olarak hareket edemeyen, yani basınç yaralarının oluşmasını önlemek için özel olarak tasarlanmış anti-yatağı bir şilte. Dokuya maruz kalmak kan dolaşımını artırır, trofik dokuyu normalleştirir ve hücresel solunumu geri kazandırır.

Neredeyse tüm masaj yatakları modelleri, kullanıcı için en konforlu sıcaklığı ayarlamanızı sağlayan ısıtma işlevini içerir. Masaj cihazlarının kullanımı, rahatlatıcı ve iyileştirilmiş prosedürlerin yanı sıra yoğunluğun gerekli derecesini düzenlemek için olanak tanır. Ortopedik şiltelerin masaj etkisi vardır. Üretilen ürünler farklı sertlik, boyut ve dolgu maddeleri taşır. Vücut yüzeyini sağlayan özel ekolojik olarak saf materyallerin imalatında mikromasaj efekti kullanılır.

Şu anda, modellerin birçok varyantı sunulmaktadır. Fiyatlarına fonksiyonlara ve üreticiye bağlı olan masaj yatağı hem normal hem de çevrimiçi mağazada satın alınabilir. Maliyet 2800 ila 30 000 ruble arasında değişiyor. Deneyimli profesyoneller, ideal ürünün alıcı ihtiyaçlarını karşılayacak doğru ürünü seçmesine yardımcı olurlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.