TeknolojininCep telefonları

Sony ST26i Xperia J. akıllı telefon Sony ST26i Xperia J

Akıllı telefon , Sony ST26i makinesi, orta sınıf yapılabilir - Xperia J. Pek çok uzmana göre, bu model satışlarının lider olma görevi gerçekleştirmek için tasarlanmamıştır. Ancak, akıllı telefon gençlik aygıtlarının segmentinde bir alıcı, hem de geleneksel olarak marka Sony bir destekçisi kendini kabul edilen ve insanları bulacaksınız beklenmektedir.

Telefon Sony ST26i Xperia J performans ve pil kaynakları açısından, pek çok uzman, örneğin aparatı ile dengelenmiş kabul edilmektedir. marka üretilen alet kasten uzun pil ömrü lehine bazı donanım bileşenlerinin gücünü azaltır, bazı uzmanlara göre, bu, normal bir uygulamadır. Sony şirketi kavramına uyduğunu bir tez vardır. Gerçekten mi? akıllı telefonun göze çarpan özellik ve ana rekabet avantajları nelerdir etmiştir olan Sony Xperia J ST26i? Bu cihazın en belirgin avantajları ve dezavantajları nelerdir? Cihaz rakipleri yok-how biliyor mu?

Görünüş ve Yönetim

Temel elemanlar akıllı telefon vücut oldukça standarttır. Ana dokunmatik tuşlar - doğrudan ekranın alt ve üstünde - ikincil kamera, ses hoparlör, hem de bir hareket sensörü (yaklaştırma). Bu arada, birçok akıllı telefonlarında yaygın sensör eksik yak. yuvası mikro USB - vücudun sol tarafında. Sesin seviyesini düzenleyen bir anahtar, bir numarası - - Cihazın güç düğmesi ve kilit ekranında Sağda. Üst - ses jakı, alt - mikrofon. Arka - LED flaş ile ana kamera. Eğer arka kapağı kaldırın, sonra SIM kart ve mikro SD için pil bağlantıları açmak bakışları.

Cihazı test Birçok uzman, tasarım çözümleri markası son derece olumlu olduğunu bulmak. hakkında bırakmış kullanıcıların çok sayıda Benzer bir görünüm sonuçları Sony ST26i Xperia J yorumlar. Ayrıca sadece markanın hayranları, ama ilk defa bu marka bir telefon almak için ne karar verenler - telefonun hoş bir sürpriz arayanlar arasında. Ve tasarım sevdim büyük nedeni. Renk çözümleri markası Oldukça çok sunar. İnsanlar seçim var bolluk, farklı bir tarzı vardır. Örneğin, modelin beğeninize, titizlik ve muhafazakarlık yakın olanlar siyah bir gövdeye (yani Sony Xperia J ST26i Siyah) sahip olacaktır.

ekran

akıllı 854 x 480 piksel çözünürlükte bir 4 inç ekranlı. çapraz bu cihazın çoğu özelliğini kullanmak için, uzmanlar söylüyor, bu yeterlidir. kullanılan ekranın üretiminde bazı uzmanlar tarafından belirtildiği gibi Ancak, yüksek açılarla resimleri izlemek için zor olabilir neden en modern teknoloji değildir.

Ekranda Sony ST26i Xperia J olağanüstü yüksek kalitede konuşma fiyat segmentinde, oldukça uygun değil - Cihaz öncül dayalı Bu tespite karşı-argümanlar vardır. Matris Ekran iki eşzamanlı dokunuşlar kadar tanıyan, "çoklu dokunma" destekler.

pil

1700. Mah akıllı telefon batarya kapasitesi takılı Üretici. Bu uzmanlar not olarak, bir akıllı telefon donanım bileşenlerinin seçimi cihazı güç tüketimi düşük olduğunu, ancak nispeten azdır. Hatta bir çok aktif bir telefon aygıtı test etmek bulundu uzmanlar olarak faaliyet gösteren, batarya pil ömrü iki gün öncesine kadar sağlar. Bu rakam sadece telefon medya oynatıcı modunda sadece çalışır durumlarda daha az olacaktır. Ama bu durumda bile, pil ömrü iyi kalır - yaklaşık 20-25 saat.

Pil Doktoru

hakkında yorum bırakan Sony ST26i Xperia J yorumlar, Benzer şekilde pil ömrü performansı üzerinde abonelikten. Yukarıdaki (fark "kalibrasyon" piller, hem de üçüncü taraf arka plan programlarının varlığı seviyesine bağlı olabilir) - diğerleri ise bazı göstergeler sahipleri, uzmanlar tarafından elde biraz daha yüksektir akıllı telefon vardı. Böylece dolaylı bir onay performans ve pil ömrü arasında önceliklere uzmanların tahmin dile bulabilirsiniz. Sony Xperia J ST26i özellikleri - - tüketicinin bakış açısından - bu da pil sadece kadar sadece "demir" ve ekran parlaklığı güç olmaktan değil, ama bu en önemli olduğu ortaya çıktı. İnsanlar hala sadece "aldatmakla" mobil cihazlar, aynı zamanda batarya ömrü gibi pratik açıdan yararlı özellikler, teşekkür ederiz.

Ve şimdi "demir".

"Demir"

MSM 7227a yongaseti tabanlı cihaz çalışır (sürümünde SoC). Bu yonga seti cihaz temel fonksiyonlarının iyi kalitesi sağlar. Video yonga Adreno 200, oyunlar ve uygulamalar bir sürü çalıştırmak için yeterli gücü vardır. "Ağır" 3D-oyunları çalıştırmak için denemek için (ancak böyle bir görev ile başa çıkmak mümkün olacak ben bu sınıf telefonlarının çok az söylemek gerekir) sadece güçlükler ortaya çıkmaktadır. akıllı telefon 512 MB RAM sahiptir ve bu da temel işlevleri gerçekleştirmek için yeterlidir. Birçok uzman ki: işlemci gücü ve bellek kapasitesinin telefon Sony Xperia J ST26i özellikleri dahil üretici düşük fiyatlı cihazların segmentinde benimsenen standartlara uyumludur. cihazın verimliliğini azaltarak pil tasarrufu ile ilgili yukarıdaki uzmanlar tarafından dile teori unutmayın segmentinde rekabet pahasına değil.

bağlantı

akıllı telefon Wi-Fi aracılığıyla kablosuz bağlantı destekler. Bağlantı kalitesi, stabilite ve hız uzmanlarından herhangi bir şikayet neden olmaz. (Telefon Wi-Fi-yönlendirici olarak davranabilir) "erişim noktası" bir fonksiyonudur. yaklaşık 1 Mbit / s veri hızı sağlar 2. sürümünde Bluetooth standardı için destek var: Küçük fotoğraf transferi, zil sesleri, uygulamalar, oldukça uygundur. tel arayüzü de vardır - USB.

Olarak hepimiz telefonda bir bağlantı ile görebilirsiniz. Aynı zamanda akıllı telefon ve diğer cihazlar arasında kablosuz bağlantı istikrar açısından uzmanların olumlu bir değerlendirme dikkati çekiyor. aynı kalitede kendi değerlendirmeleri birçok kullanıcı tarafından onaylanır. GSM kanallardan sesli iletişim - Bu uzmanlar ve ayrıca telefonun temel fonksiyonu olarak, iyi çalışıyor.

kamera

İyi bir çözünürlük ile donatılmış Telefon Sony ST26i Xperia J kamera 5 megapiksel olduğunu. otofokus yoktur. Uzmanlar kamera arayüzü kullanarak kolaylık not: Ekran size gerekli olan tüm özelliklere görüntüler. Tek bir dokunmatik tuşların yardımıyla, kamera çözünürlük ayarları, deklanşör hızı, yakalamak için programlarda seçim menü, çeşitli olasılıklar çağırabilir beyaz dengesi, kendi kendine portre modunu etkinleştirmek, flaş ve otomatik çekim algılama fonksiyonu gülümse.

Görüntülerin kalitesi de uzmanların olumlu bir değerlendirme yapar. Sen 640 x 480 piksel çözünürlükte video kaydı yapabilirsiniz. Uzmanlara göre oldukça ortalama Silindirler, kalite (ancak, derhal rezervasyon - bu fonksiyon bu segmentte akıllı telefonlar için tipik olarak kabul edilemez).

yumuşak

Akıllı telefon markaları rakip birçok cihazda yüklü parametreler yazılımın çok sayıdaki gelişmiş, Android OS sürümü tarafından ICS kontrol edilir performans ve işletim ortamı işlevsellik yeterince uzman olarak kabul edilir. Buna ek olarak, cihaz, (aynı zamanda başka bir cep telefonu Xperia) önceden yüklenmiş uygulamalar çok sayıda ile donatılmıştır. mükemmel işlevsellik olanların çarpıcı örnekler arasında - Program yukarıda açıklanan kamera ile çalışmak.

Android'e yeni elbise

Telefon uzun zaman önce yayımlanan - 2012 yılında. Bugüne kadar, Sony Xperia J ST26i için Android ICS - firmware tek kişi değil. daha modern OS sürümleri yeni özellikler ve yetenekler indirilebilir hangi pek çok kaynak vardır.

diğer Android cihaz olduğu gibi, Xperia J sahibi indirilip Google Play ve diğer dizinleri gelen akıllı telefon uygulamalar ve oyunlar üzerinde zorlanmadan monte edilebilir. Ayrıca programlar mevcut iletişim arayüzleri üzerinden dosya yükleyebilir.

Uzmanlara Özeti

Akıllı telefon olumlu bir arayüz, güzel tasarım ve kontrollerin rahat bir düzene sahip.

Uzmanlar, telefonun temel fonksiyonlarının yüksek kalitesine dikkat edin. tüm standartlara İletişim sesi yüksek ve net, mükemmel tutulur. Ünlü Mükemmel üretim kalitesi gövde. Uzmanlara göre, bu birim mobil cihazların küresel pazarda Sony markanın genel rekabet katacak.

akıllı telefonun seçim yapma konusunda çok güçlü argüman, uzmanlar söylüyor - Uzun pil ömrü. liderlerinden biri - bu parametrede rakipleri cihaz ile karşılaştırıldığında. Bu konuda etkileyici bir performans elde etmek için, Sony kasten çok verimli işlemci ve grafik birimi en modern ve görüntülenmez akıllı telefonunuza yüklemek için seçtik bir sürümü var. düşünce olarak, belki, marka pazarlamacıları telefon kullanıcılara güçlü yonga seti hedeflemesini ve 3D özellikli oyunlar pil ömrü süresine kıyasla ikincil bir faktör haline gelecektir.

Dışında uzun pil ömrü dışında, kesin avantajlar uzmanlar çekici bir görünüm, LED-arka plan varlığını, kalite ve davanın malzemeler, genel görevler, iyi bir kamera ile ilişkilerde iyi bir performans inşa diyoruz smartphone. görünen (ancak belirli bir faaliyet alanına göre, çok önemli değildir) arasında yoksun - vasat kalitede video ve RAM nispeten az miktarda.

kullanıcı yorumları

Bir akıllı telefon sahipleri ne? Genelde pozitif duygu olarak. Çok fazla kullanıcı cihazın ana avantajı uzmanların görüşlerini paylaşmak, ona uzmanlar tarafından dile eksileri varlığını kabul ediyoruz. akıllı telefonun olumlu özellikleri arasında belirgin özellikle aktif kullanıcılar olmuştur pil ömrü süresini denir.

Cihazın Sony Xperia J ST26i fiyata birçok sahipleri satın seçim arkasındaki en önemli faktörlerden biri haline gelmiştir için. Cihaz maliyeti oldukça demokratik olduğunu söylemek son derece normaldir: o akıllı telefon en fazla 7000 ruble mal olacak çevrimiçi mağazaları bulmak mümkündür ..

Birçok kullanıcı uzmanlar, mükemmel tasarım cihazının yanı sıra, rapor etmiş ve telefonda bakın bu hatıra en pahalı değil, çok iyidir. Bu anlaşılabilir bir durumdur: Eğer dikkat ilk şey ihsan - (büyük olasılıkla, ve bunun işlevselliğini ve bakmadı) bir göz. İstenilen renk gölge ile tam bir set bulmak her zaman mümkündür. Bu "Hediye" beyaz akıllı telefon bakacağız edilir (yani, sürüm Sony ST26i Xperia J Beyaz). estetik, form ve renk gamı cihazı hak ile uyumluluğu, uzman ve kullanıcılar, en yüksek derecelendirme açısından.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.