SeyahatYol tarifi

Nerede eğlence için Adler geziler düzenlemek için

Hiç Adler gitmek mi? Sonra görülebilir yerler hakkında yerler ve verilerin güzelliği bir fikir var. bu güzel güney kentinde tatile gidiyoruz olanlar için, ben bir ziyaret hangi Adler geziler değerinde, daha konuşmak istiyorum. Dışında bir plaj tatil, birçok konumlar vardır.

için Gezi Adler Park Kültür ve Dinlence

ilk kez şehirdeki iseniz, o zaman kesinlikle Kültür ve Rekreasyon Parkı gitmek gerekir. O 1980 yılında kurulmuştur. Burası turistler tarafından değil, aynı zamanda yerel halk kendilerini sadece sevilir. çocuklu turistlerin burada çok ilginç pek çok ilgi çekici ve parkta spor sahası vardır.

Bir su parkı için bir gezi "Amfibius"

Tur olarak, Adler ve ünlü su parkı "Amfibius" ziyaret edebilirsiniz. O bütün şehir gibi yapılardan oluşan tüm kompleksini temsil eder. Onun toprakları konumlar ve eğlence her türlü bulunmaktadır birkaç hektarlık oluşur. yetişkinler hem de çocuklar için vardır hitap edecek. Burada hem sessiz sürmek ve çok aşırı olduğundan Herkes zevkinize su kaydırağı bulacaksınız. Bütün gün su parkında geçirmek ve onu nasıl uçtuğunu fark edemez. Birçok tatilcilerin tekrar buraya dönmek.

Adler Dolphinarium Gezi

Biz Öğleden 2013 yılında en popüler geziler açıklayan istatistiklerini ele alırsak, o zaman yerel dolphinarium turistler arasında hatırı sayılır bir talep sahip olduğunu yargılamak mümkündür. Altı - O kadar yirmi metrelik bir çap ve derinlik büyük bir yüzme havuzu vardır. Bu nerede deniz memelileri için eğlence sunumu. Sanatçıların görevinde burada yunuslar, kuzey olan deniz aslanları, deniz aslanları ve diğerleri. Onlar şaşırtacak ve kitlelerini memnun edecek nefes kesen stunts yapmak. Bu birçok kişi arena ile neler olduğu sunum, yaklaşık bir saat sürer ve 800 kişi aynı anda can izlemek.

Gezi apery için

Eğer hayvanları seviyorsanız, o zaman Maymun kreş Adler bir geziye gitmek gerekir. Kentin güney kesiminde yer alır ve bir çok etkileyici boyutu vardır. Uzaydaki kullanılmak üzere maymunları hazırlanıyor geniş bilimsel araştırma enstitüsü vardır. Çocuklarla kalırsan, o zaman çok ilginç olacak gibi nesneye gitmek emin olun. kreş, farklı gözlemleyebilirsiniz maymun türlerini ve onların davranışları sıradışı ve ilginç. Adler Geziler burada birçoğu başka yerlerde yapılabilir. Yani, herkes çeşitli müze ve kültürel anıtları ziyaret edebilirsiniz. yürüyüş Aşıklar ayrıca bir büyük bir zaman olabilir yerel doğal mekanlar, dağlar ve nehirler, takdir edeceklerdir. Adler gel! Gezi, fiyatları, farklı sizin gibi emin olabilir. Eğer tadı olayı almak ve büyük bir zaman var olacaktır. Belirli kendinizi sınırlamak için gerekli değildir rekreasyon şeklinde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.