Ev ve AileBayram

Evde Unutulmaz kovboy parti

parti organizasyonu için kovboy tarzı yakındaki bir bozkırda veya Teksas'ta gitmeye gerek yok. Evde uygun süslemeler zor olmayacaktır oluşturma, hem de temalı yarışmalar ve seçenekler emir ile gelip. Onların hayal güvenmiyorsanız, o zaman bu makalede sağlanan tavsiye dinlemek. Seni ondan kovboy parti "alkış" gerçekleşti, böylece bir etkinlik organize etmek öğreneceksiniz.

Dekorasyon ve aksesuarları

en bitkiler ile başlayalım. Sen dairenin çevresi üzerinde yerleştirilmelidir yeterince büyük kaktüs, gerekecektir. Bu mevcut değilse, kağıda çizin ve onu duvara sopa olabilir. Kovboy parti de salon bir tür varlığını ima eder. Bu, ana eylem karton işareti ve özgün-turnike kapı tekabül gerçekleşecek olan tesislerinde girişini dekore edebilirsiniz. Diğer aksesuarlar arasında: afişler ülke tarzı, misafirler fotoğraf ve «Aranıyor» yazıt ile bağbozumu oyuncu piyano, gitar, bir at nalı, kızlar için bir fan ve posterlerini. önceden tüm taraflar için hazırlayın.

Görüntüler ve kıyafetler

Yok kovboy parti temalı giysiler olmadan tamamlandı. Bu durumda, uygun kovboy şapkası, olurdu ekose gömlek, boynunda diz, kılıfına ve bandana için çizmeler. Bir paket Marlboro, cebinden bakarak, mükemmel görüntü tamamlar. donanmış su tabancaları, misafirler kesinlikle neşe için tüm koşulları yaratacaktır.

menü

Bilindiği gibi, Kovboylar zararlı yiyecekleri hor vermedi - çünkü vahşi neredeyse tüm uyacak açlık gidermek için. baharatlı soslar çeşitli kan, cips, ızgara tavuk biftek - bu kovboy partiyi gerektirir mükemmel menü vardır. Güçlü İçecekler gelince, burada ideal bir tekila, bira ve viski vardır.

parti için Yarışmalar

Evin her gelen misafir için bazı testler düzenleyebilir. Yani, bir işaret «Salon» ana odaya girişinin önünde duran herkes kendi yeteneklerini göstermek için döner alacak. Belki bir bir kovboy hakkında neşeli bir şarkı olacak, country müzik orjinal pas temsil edecek, ancak üçüncü vb becerilerini ve içme tekila şişelerinin hızını gösterecektir ikinci Test sonuçları belli misafirler takma atanır: örneğin, şamatacı Joe ya da Bill tokat. Kovboy parti (bir döngü ile kalın ip) kement ile katılımcılar bir nesneyi kapmak için hız için gerekli olacak eğlenceli rekabeti, devam edebilir. doğruluk dart üzerinde çeşitli oyunlar veya sepette atma topları da hoş geldiniz. Hangi seçeneği yarışmalar, onlar rekabetçi ve pervasız bir karakter vardı ana şey.

partinin organizasyonunda önemli bir nokta, bir kovboy ve müziktir. rock 'n' roll, jazz ve country müzik gibi stilleri mükemmel uyum. Mutlaka parti, uygun kıyafetler pek çok kızı sunacak çünkü iyi bir fikirdir, cancan için müzik bakmak. Bu dansın en iyi performans için bir yarışma olacak.

Şimdi bu sadece iyi gitti kalmaması kovboy partisi vermek, ancak uzun tüm misafirler için hatırlanacak nasıl biliyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.