SeyahatYol tarifi

Borovoe, Kazakistan - rekreasyon. Kazakistan, Borovoye - moteller

Kazakistan'ın gurur duyabilir tesisi, - Burabay. Burada olası vahşi dinlendirin, ancak birçok rahat bir otelde kalmak daha iyi olduğuna inanıyoruz. Sonuçta, herkes hiçbir tesisler olduğu yerde, bir çadırda yaşamayı sever. Borovoye da harika rekreasyon bölümleri için ünlüdür.

dikkat çekici bu tesis nedir?

biz Hog mevcut tatil tanınmayacak kadar değişmiş olduğunu bile on yıl önce ne olduğunu hatırlamıyorum eğer belirginleşmektedir. çare sonunda daha ünlü ve erişilebilir hale: herkes buraya bir bilet satın alabilirsiniz ve tüm aile ile eğlenirken göl dinlenmek için. sıcak bir günde dikkat çekici serin Temiz su. Ve hala güneşin ışınları yakıyor sabah, sen bahçeleri gezinebilirsiniz ve bahar gelen buz soğuk su içmek sahil turu için bir hatıra fotoğraf "dans" huş ağaçları yapmak ve belki de bir rehber gözetiminde kayaların üzerinde almak için. Ama belki de en büyük mucize Borovoy - çam ormanları, süresiz "içki" olabilir hava var. en azından barış ve güzellik, sonsuz acele ve trafik sıkışıklığı unutmak sorunları geride bırakmak ve zevk yolda zaman, sadece bir bilet satın trene binip mutlu ve özgür hissetmek sahip olmak.

rekreasyon merkezi "Fortuna"

Belki kalmak en iyi yer, Borovoye geldi sahip - rekreasyon. o tatil için geldiğinde ve hizmetlerin her türlü, hatta yabancı yerlerine zaman fiyatlar genellikle oldukça yüksektir Kazakistan,. Birçoğu "Fortune" bunu durdurun. Günlük güçlük tasarrufu Rahat - turist personel tabanını önemsiyorum. Bu arada, işlerini turist şikayetler neden olmamıştı. Baz yanındaki, gölün kıyısında yakınında bulunan bir çam ormanı: Bir kaç dakika yürümek - ve ormanda yürümek ya da yüzmek ve güneşlenmek. harika değil mi? Akşamları, TV odası önünde park pencereler açmak ve çam iğneleri kokusu tadını çıkarabilir. Baz tüm gelir: sporcuları, gençleri, yaşlıları, aileleri çocukları ve torunları ile. Burada, şehir gürültüsünden uzak, gerçek barışı hissetmek mümkündür.

Odalar ve yemekler

Odalarda duş lüksüne sahip. bir kaynaktan su kullanılarak yiyecekleri hazırlamak için, ürünlerin yerel bahçelerde yetiştirilen, çevre dostu olan - her şey turistlerin sağlığı için düşünülmüş. Bu arada, gıda beğeninize sipariş edilebilir. rekreasyon merkezi "Fortuna" iyi bir dinlenme ve sağlıklı bir diyet olsun herkese davet eder. Personel lodgers özen ve turistlerin tatil sadece iyi anılar yapmak için ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalışacağız. Borovoye - Uygun kartı varsa ziyaret edebilirsiniz harika bir yer. yardımcıları yapamaz olmayan o kadar çok gezginler için Kazakistan, bilinmeyen ve keşfedilmemiş bir ülke. Harita kaybolmaz.

"Ayran" - bir diğer rekreasyon

Baz sokakta köye Borovoye, Jambıl yer almaktadır. Turistler iki katlı bir binada konaklamaktadır. kafeler, restoranlar ve diğer eğlence yerler vardır köy merkezinden yaklaşık yarım kilometre - "Ayran" çok iyi bir konuma sahiptir. Sen yüzmek ve Borovoye doğal deposu olarak ve çare en temiz olarak kabul edilir Büyük Göl Chebache, kumsalında güneşlenmek. Onlar rekreasyon merkezine aynı mesafede yer almaktadır. 12:00 14:00 ve ücretsiz oda ile insanlar tarafından doldurulur. Yaşam koşulları oldukça iyidir. İki, üç, dört için tasarlanmış odaları ve ayrıca tek vardır. tablolar, yatak, masa - Onlar her ihtiyacınız var. Duş ve tuvaletler iç ve dış mekan var. Gıda gelince, oda servisi ile yemek sipariş etmek olasılığı vardır. bir soba ve mutfak eşyaları var - ayrıca mutfağı kullanabilir, kendi kahvaltı, öğle veya akşam yemeği hazırlamak istemektedir. Yani beslenme sorunlar ortaya gerekmektedir. Bunlar genellikle çocuklar ile gelir ve çocuklar gerçekten burada olduğu gibi. Kazakistan - Böyle hoş bir konaklama sonra bile en küçük Borovoye bulunduğu ne kadar misafirperver bir ülke, bilir. Dinlenme merkezler boş değil. "Ayran", örneğin, mutlu insanlar, çok mutlu bir tatil bir sürü zaman. Tabanda banyosu çalıştıran rahat bir çardak vardır. Her zaman bir bisiklet kiralayabilirsiniz. Astana kentinde, su parkı, akvaryum ve stereokinoteatr geziler sunulacak - Herkes sermaye bir gezi yapabilirsiniz. Ayrıca, kılavuzlar dağcılık düzenleyebilir. Çok popüler sürmek ve göl kıyısında ya da çam ormanı içinde yürüyerek zamanki geziler. İnsanlarda, parlak gösterim ağırlığı vardır. Tabii ki, birçok Borovoye içinde birgün tekrar gelmek için bir istek vardır. Biz düşünüyoruz, hoş bir ülkedir Kazakistan, rekreasyon, herkes mutluluk duyar.

"Samal" otel

Otel, çam ormanı içinde yer almaktadır - huzurlu güzel bir yer, göl Shchuchye gelen iki yüz elli metre. VIP, deluxe, junior süit ve üstün: Farklı konfor seviyeleri odaların çeşitli kategorileri vardır. Bilet konaklama ve günde üç öğün maliyeti içerir. Otelde bar, yemek odası, TV, çocuk oyun odası, bilardo, sauna, yüzme havuzu, jakuzisi, Rus banyosu, rahatlatıcı ve izlemek için büyük bir salon vardır. Yakın bir otopark yeri olduğunu. "Samal" tüm yıl boyunca açıktır. Hatta deneyimsiz yürüyüşçü bildiği devlet, ünlü Borovoye - Kazakistan. tesisi içinde bulunan oteller, tüm tatil yapımcıları sadece olumlu duygular neden olur. Burada her şey en üst düzeyde olduğu için bu, şaşırtıcı değildir.

"Elmas" - kendi sağlığını geliştirmek isteyenler için bir otel

Göl Shchuchye dan Yüz metre, doğal çam ormanı içinde, otel "Elmas" yer almaktadır. Bu, konforlu ve daha mütevazı hem orada kalmak çeşitli odalar sunmaktadır. Kurum, teşhis yürütmek kas-iskelet ve tedavi etmek, kardiyovasküler sistem güçlendirebilir solunum sistemini. Doktorlar olası sorunları tespit etmek, bir elektrokardiyogram yapmak sunuyoruz. Ayrıca lazer terapisi, fizyoterapi, masaj, hamam, inhalasyon ve daha birçok gerçekleştirdi. Sen güzellik salonunu ziyaret edebilir. fiyat konaklama, tıbbi prosedürler, günde üç öğün içerir. Tatilciler binicilik, yürüyüş ve otobüs turları yapmak. harika bir tatil için birçok olasılık vardır: Rus banyosu, sauna, spor salonu, masa tenisi, bilardo, tekne istasyonu vardır. Yakındaki sanatoryum "Yeşil Ormanı" bir diskoya gidebilir. Bu misafirler bar, toplantı salonu, küçük bir kütüphane, çamaşırhane, ütü, emanet kasası, otopark sunuyor. Otel, yılın herhangi bir zamanında içtenlikle için hazırdır. Hatta kışın Borovoye gelebilir. Kazakistan, konaklama mükemmel koşullar sunan tatil, güzel ve güzel bir ülke. Bir Borovoye Bu durumda inci olarak kabul edilir.

Sanatorium "Meşe Zhetpes"

Shchuchinsk-Borovsky tesisi alanı bulunan sanatoryum "Meşe Zhetpes" Kazakistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı'nın Tıp Merkezi Ofisi olarak. Bu Kokshetau denilen bir tepenin eteğinde, eşsesli kayadan üç yüz metre mesafededir. Mükemmel uzmanlar, gerçek profesyoneller kullanır. Sanatorium "Meşe Zhetpes" Yıl boyunca çalışır. Maden suyu, şifalı çamur gölü Balpash Sor, çam ormanı temiz hava şifa: Bu şifa için gereken her şeye sahiptir. Birçok insan burada solunum sisteminin bile en ciddi hastalıklar, kardiyovasküler sistem, dolaşım sistemi, kas-iskelet sistemi, endokrin ve sinir sistemleri rehabilite hedefleyen şaşırtıcı değildir. Ayrıca jinekolojik ve ürolojik hastalıklar ile yardım alabilirsiniz. Muhtemelen tüm Kazakistan üzerinden meşhur oldu tek köy - Borovoye. Sanatorium mükemmel, hatta diyebiliriz ülkenin en iyi olduğunu.

"Yeşil Ormanı" - büyük sanatoryum

Sanatorium "Yeşil Ormanı" bir çam ormanı içinde yer alır ve dağlarla çevrilidir. Yakın göl Shchuchye olduğunu. çok farklı hastalıkları olan kişiler bir tanı için ve danışmak buraya gel. kardiyovasküler sistem, kas-iskelet sisteminin, solunum sistemi, gastrointestinal sistem hastalıklarını muzdarip birçok turist vardır. çare masaj, fizik tedavi, çamur banyoları, deniz ve çam banyoları, terapötik duşlar, inhalasyon ve temizleme gerçekleştirme dahil kullanışlı prosedürler, bir dizi sunuyor. Bunun için kesinlikle Borovoye değer yürürlükte. Kazakistan, turistlere büyük ilgi görmektedir tatil de ekleyin ve "Yeşil Ormanı" mükemmel sağlık tesisleri, ünlüdür. Burada, tatilcilerin Video odası ve bilardo salonu, sauna ve yüzme havuzu, spor salonu ve spor salonları ziyaret etme şansına sahip. Her tercihlerinize bağlı bir eğlence seçer. Kış aylarında kiralık kayaklar ve kar motosikletleri yararlanabilir. Yaz açık spor alanları olduğunu. Bir tekne veya katamaran kiralamak mümkündür. Bu da güzel bir plaj ile donatılmıştır. sanatoryum işletim yıl boyunca iki ya da üç kişi için tasarlanmış odalarda konaklama imkanı sunmaktadır.

fiyatları

Yani, Borovoye dinlenme gerekirse ziyaret etmek gerek ülke - Kazakistan. Fiyatlar bazen lokma vardır. Ama çare para değer gerçekten birinci sınıf tatil, sunduğu anlaşılmalıdır. 1472 - sanatoryum "Yeşil Ormanı" Konaklama siz "Samal" in, 800 ödemek zorunda otelde, "Almaz" günde en az 976 rubleye mal olacak. en uygun fiyatlı seçenek rekreasyon merkezi "Ayran" dir. Burada bir gün 518 ruble vermek. Ama Sanatorium "Meşe Zhetpes" - tatil, en pahalı tatil yerinde. Bir düşünün: Günde 3980 ruble! Ama turistler, orada kendi seçtiği pişman etmedi iddiasını tatilde. Borovoe - gerçekten büyülü bir yer. bir kez bu tesisi ziyaret ederek, unutmak imkansızdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.