SeyahatSeyahat İpuçları

Vietnam'dan bir hediye olarak ne getirmek

Vietnam - gizemli ve fantastik bir ülke. Ünü o eski kültürün eşsiz konumlar ve çalışkan insanlar sayesinde aldı. Onu bırakarak, o kendine biraz hatıra bırakmamaya imkansızdır. harika bir tatil sonrasında Vietnam'dan ne getirebilir? Ülkede ticaretin ana konusu ulusal el sanatları ürünüdür. Ve onların değeri herhangi bir turist için kullanılabilir.

turistler arasında çok popüler birçok ürün arasında ipek ürünlerdir. Onlar dünya çapında bilinir ve kalite ve güzellik için tanınmaktadır. Bir keten veya satın alabilirsiniz ipek. ipek kumaş üzerinde işlemeli resme mükemmel bir hediye. Ülkenin iyi bir hatırlatma Vietnam'ın ünlü yerleri tasvir ipek taraftarlar, olacaktır. doğal kumaşlardan yapılmış ürünlere pamuk veya keten giysiler satın almak mümkün değildir. Böyle dükkanlarda Çoğu durumda şekil için satın alınan giysiler ayarlayacaktır dikiş atölyeleri, işletmek.

akla Vietnam'dan ne getirebilir? Muhteşem hatıra heykelcikleri ve heykeller her türlü olacaktır. piyasalar emperyal bronz sikke talep ediyoruz. hiyeroglif ve Buda heykelleriyle turistler ve tabak arasında popüler. Bir doğal malzemelerden el yapımı fildişi tüpleri ve maskeleri hakkında unutamam. Çoğu zaman, bu tür sevinç, üzüntü, gözyaşı, kahkaha, korku, öfke gibi bazı duygular, vurgulamak. Hindistan cevizi kabuklarından ustalar woks ve diğer yapılan mutfak aksesuarları, ve iplerin eşsiz örgü hamak. Bu ürünler Vietnam'da tatil mükemmel hafıza haline gelebilir.

bellekte Vietnam'dan getirmek hakkında bir soruyu yanıtlayan o büyüleyici gümüş kolye, fildişi şaşırtıcı kolye, inci kolye dahil da takı hatırlatmakta fayda vardır. Avrupa'da üç kat daha düşük - Böyle alımların ana özelliği, düşük fiyattır. Buna ek olarak, bu ülkedensiniz yüksek kaliteli cüzdan, çanta ve cüzdan satın alabilirsiniz timsah derisi. Bir hediye uyum ve güzel satranç, bulmaca ve boyalı çubuklarını her türlü gibi.

Vietnam'dan arkadaşlar ne getirebilir? Mükemmel bir hediye olacak kask yumuşak ve süngerimsi doku erkekler ve şapka, seçim şaşırtıcı çeşitli. Burada bulup nakış ile ve renklerin her türlü olmadan konik şapkaları olabilir. bambu ve maun ki, sen mücevher kutuları, benzersiz çerçeveler, vazolar, tabaklar ve çok daha fazlası her türlü satın alabilirsiniz. bambu ve daha sonra parlak ipek kumaş ile donatılmış çerçeve Özellikle popüler Vietnam çekerler. Bunlar farklı şekil ve boyutları vardır. Birçok fotoğraf içeride dönen süslenmiştir, ejderhalar ve renkli balık andıran ışıklar.

Henüz Vietnam'dan ne geri getirebilir mi? ülke olarak kabul terlik en önemli sembolü, flip flop. Burada küçük bir platformla tahta takunya satın alabilirsiniz. Düz taban ayakkabılar gelince, o sert olduğu için, satın almak tavsiye edilmez.

Gerçek bir sanat işi doğal boya ile boyanmış, yamalar ürünüdür. Böyle bir başyapıtı üretimi için iki yıl kadar sürer.

Bir gıda Vietnam'da ne satın almak? Elbette gibi egzotik lezzetler, meyve cipsi. Geleneksel Vietnam lezzetleri lotus tohumları ile doldurulur şeker olarak kabul edilir. Egzotik meyve Eğer liçi, longan ve mangosten satın alabilirsiniz. O hatırlamak değil imkansız Vietnam çay (Thanh Nguyen). ekstrem sporlar Hayranları yılan tentür satın alınabilir - alkollü içecek bir tür. İçinde alkolleştirilen yılan ya semender ile bir şişe votka benzer. Bu tentür Vietnam çeşitli hastalıkların iyileşti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.