Sanat ve EğlenceFilmler

"Kung Fu Tavşan: Ateş Lordu": izleyicileri gözden

Bugün m / f hakkında konuşmak "Kung Fu Tavşan:. Usta Ateş" Onun hakkında Yanıtlar yanı sıra kısa öykü içeriği aşağıda ele alınacaktır. Onun hikayesi mücadele iyi savaşçıları söyler.

öykü

animasyon film hakkında daha fazla bilgi vermek başlamak için "Kung Fu Tavşan:. Ateş Usta" Yayın Tarihi - 17 Eylül 2015. arsa güçlü savaşçıları arasında kavgada beklenmedik bir zafer ve garip, ilk bakışta, tamamen nasıl kazandı hikayesini anlatıyor kabarık tavşan. O eski Kung Fu sırlarını sahibi. Sonuç olarak, ana savunma oyuncusu haline gelmiştir. Kısa zaman o ilgi ve şan zevk başardı. Kötüler suretle kuvvet uğratıldığında tavşan sihirli taş çalmak istemiş. Süper kahraman düşmanları yüzleşmek ve böyle durumlarda köyü koruyacak mı?

avantajları

Şimdi karikatür manzarasına bakmak "Kung Fu Tavşan:. Ateş Usta" Bu çalışma ile tatmin edildi izleyici, gelen geri bildirimler, ilk sunuyoruz. Birçok çağrı karikatür neşeli. avantajları komik durumlara çok sayıda bulunmaktadır. seyirci göre, karikatür "Kung Fu Tavşan: Ateş Lordu" ek olarak (2015) yüksek kaliteli, ailesi ile izlemek için idealdir. Bazı kullanıcılar olayların gelişiminde inanılmaz dinamizm faydaları bakın. renkli Karikatür tanır. Yorum arsa gereksiz bir şey yok aynı zamanda olayların bir dizi içe olduğunu vurgular. Geliştirilen kaliteli ses tasarımı. karikatür finali çok iyiydi, bu yüzden de övgü hak ediyor.

eksiklikler

Şimdi animasyon filmin zayıflıkları tanımlamak "Kung Fu Tavşan:. Ateş Usta" Onun eksiklikleri Yorumlar aşağıda ele alınacaktır. Bazı izleyiciler karikatür arsa bireysel anlardan benzerliği ile memnun edildi "Kung Fu Panda". Bazı kullanıcılara göre, bu sanatsal üretimleriyle orijinal başlığı daha fazlasıdır. Bireysel izleyiciler hala kalıplaşmış karakterleri bulmak ve arsa basmakalıp olduğunu. kahramanı çekici olmayan insanlar da vardır, bu bir hödük ve şişman bir adam denir, daha bir tavşan daha bir ayı gibidir. Ayrıca, demek değerlendirme olduğunu iyi ve kötü hikayenin kilit noktaları, efsane, hem de özgünlük yoksun sihirli bir nesne. Bazı insanlar karakterler yüz ifadeleri yalın düşündük. karakterler yeterince hayatım yok şikayetler vardır. arsa mevcut hayvanların tür tanıdınız değildi. Postproduction Ana karakter her izleyiciyi memnun değil. aktörlerin eklemlenme yolunda suçlamalar vardır. Bu oluşturma oryantal kültürün severler uygun olacaktır.

genel izlenim

kitleye göre bu hikaye çizgi film seven herkes uygun olacaktır. "Kung Fu Tavşan: Ateş Lordu" - Çin menşeli yaratılması, ancak, hedef kitleye göre bu gerçek, tamamen bozulmaz. Bu macera ve komedi karikatür hakkındadır. Buna ek olarak, pek çok açıdan olumlu. Baş kulaklı kahraman, eşsiz büyüleyici ve inanılmaz zor çağırdı. Ebeveynler bu arsa çocuklarla çok popüler olduğunu söylüyorlar. Unutulmaz duyguların çok verir. Karikatür eşsiz Asya yetenek dolu. yüksek kalitede olması durumunda Grafik. görsel efektler çok şey var. Karikatür 3D yayın. Bu resim bir günde ışık ve zihin verebilir. karikatür süresi - 90 dakika. arsa beklenmedik katlanmış ve entrika vardır. Bütün karakterler inanılmaz bir özenle çizilir. Ana karakter çok sevimli sakar ama her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Ses oyunculuk da övgüye değer. karikatürde planlar panoramik ve güzel manzara vardır. Hiçbir az ilginç kung fu bir düello sahnesi. karikatürde yaşamın anlamı üzerine Çin tarihine göndermeler yanı sıra yansımaları vardır. arsa bile, komik spontan ve hantal adam çok elde etmek mümkün olduğunu fark yardımcı olur. Şimdi de karikatür hakkında gereken her şeyi biliyorum "Kung Fu Tavşan:. Ateş Usta" Onun hakkında Yanıtlar yanı sıra yukarıda ele bir öykü içeriği.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.