ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Elektrikli aletler "Bison": yorumlar, özellikler ve çeşitleri

Son dönemde iç piyasa inşaat ve elektrik ekipman ürünleri is full yabancı imalatı. Bazı kesimleri tamamen Rus şirketlerinin önerileri ile dağıtmak. Oysa son yıllarda, durum değişiyor. "Zubr" Şirket sadece başarılı kalite araçları açısından yabancı şirketler ile rekabet değil, aynı zamanda daha uygun seçenekler sunuyor. Ürünlerin teknik ve operasyonel parametrelerin artışın bir kısmı iyi standartlara uygun olarak laboratuvar test cihazları yürüten olasılığını sağlayan Fransız uzmanlar ile yakın işbirliği katkıda bulunur. araçları "Bison" kullanılabileceği bu genişletilmiş spektrum ve talimatlar ile birlikte. Bu konuda Yorumlar ve kalite kaybı olmadan elde edilir bazı modellerde evrenselliğini ve çoklu işlevselliği, kutluyoruz.

güç aracı hakkında genel bilgiler "Zubr"

To tarih, elektrikli aletler "Zubr" are mevcut farklı kategoriler farklı ve fonksiyonel yazılım ve tasarım özellikleri ve fiyat seviyesi. ihtiyaçlarına bağlı olarak, kullanıcı yapım ve onarım sürecinde çerçevesinde uygulanan hemen her görev için uygun seçeneği seçebilirsiniz. Bu kaydetti ve elektrikli aletler "Zubr" sahiptirler son teknolojilerin, aktif kullanımı olabilir. Deneyimli ustalar incelemeleri uzmanı firmalar ergonomik eklemeler ve güvenlik sistemleri iyileştirmeler akıllı kullanımına dikkat ediniz. profesyonel ve tüketiciye aracın bir bölümü de bulunmaktadır. Birinci grup, daha güçlü bir kuvvet doldurma ve kullanım kolaylığı ve çok yönlülük ikinci vurgulanmaktadır.

Temel Özellikler

şirket tüm ortak yapı malzemelerinin işlenmesi için tasarlanmış elektrikli el aletinin bir model sunmaktadır. Jig testereler, çekiç, tornavida, matkaplar ve testereler, bağlı üzerine versiyonu teneke sap malzemeleri gibi beton, metal, plastik, ahşap, vb. D. Bağlı kullanımı elmas takımları ekleri duyarlı ve doğal taş. yaklaşık 2.000 watt - Böyle karmaşık işlemler yüksek güçlü motorları etkinleştirmek gerçekleştirin. 1000-1500 watt güç potansiyeli ince metal ve ahşap tasarlanmış cihaz, kesmek için. işlem parametreleri ile ilgili olarak, daha sonra, örneğin, deliğin ortalama çapı 10 ile 20 mm arasında değişir. Bu izin verildi ve büyük-crown kullanımı profesyonel araçlar "Zubr" ile donatılmıştır daha büyük 100 mm, kalınlığı almaktadır. ergonomik avantajları hakkında yorumlar, bu arada, bir stres çok ve en el modelleri optimize eder. Bir kural olarak, bir aksama olmaksızın cihazın uzun süre kullanımına olanak 3-5 kg vardır. Bu ağ, lite versiyonu özellikle doğrudur ve rahatlık için 10 kg'a kadar ağır araçları, sen ek tutamak tamamlayabilir.

amaçlarına göre sınıflandırılması

aralık, uygulamaya bağlı olarak çeşitli gruplara ayrılabilir. Özellikle, bu grup delik, oluklar, ark ve açıklığı oluşturmak için kullanılan tornavidalar, zımbalar, testereler, kanal açma ve benzeri. D ile Taşlama, matkaplar içeren işleme aracı, doğrudan tahsis etmek mümkündür. Ayrıca, yüksek-dereceli inşaat ve tasarımı için esas ve ayrı bir boş olarak hizmet edebilir. pnömatik cihazlar içeren endüstriyel güç araçları kategorisi, de bulunmaktadır. Genellikle boyama ve sıyırma aşındırıcılar ilişkin süreçlerde içerir. Ortak ve evrensel kitleri. Bu "Zubr" çoklu görev metal alet çantası not edilebilir. Yorumlar Bu ürünler vurgulamak kaliteli üretim malzemeler. Genellikle bu tür kitler daha sonra kesmeden önce delme işlemlerinin çeşitli kullanılabilecek birçok melkoformatnyh oyma, kesici ve memeler ile birlikte gelir.

güç sisteminin sınıflandırılması

Şarjlı modellerde Moda baypas ve "Żubr" bir ürün yelpazesine değildir. Lityum iyon ve nikel-kadmiyum - şirket temelde güç sistemlerinin iki seçenek sunar. bunlar kompakt ilk türdeki pilleri işletmecilik avantajlarından verilen gücün avantajı, çünkü artık şarj ve hızlı bir şekilde şarj tutun. Böyle bir düzenlemenin bir örneği, bir matkap ZDA-18 modifikasyonudur. Aynı zamanda pil gücü onaylar ve yeterince yüksek güç sağlayabilir. Geleneksel ve enerji arzı açısından henüz geniş ağ araçları "Żubr" dir. durmaksızın iş akışı ve doluluk - Bu modellerin Yorumlar genellikle iki faydaları işaret ediyor. Depolama benzerleriyle karşılaştırıldığında, ancak, önemli bir kusur vardır aracı işlemek için hafif ve kolaydır. Tanım olarak, bir ağ yer değiştirme bakımından kullanıcı kısıtlar elektrik prizine bağlıdır.

araç kutularından incelemeleri

şirket aracının birkaç setleri sunar ve sıhhi tesisat, marangozluk ve gönye çalışmaları için tasarlanmıştır memeleri ve aksesuarları ile çoğunlukla. "Zubr" araç kutusu 27635 H94 ayrılan en başarılı takımları arasında. Eserlerini dişli bağlantıların bakım ile ilgilidir Misafir sanatçılar bileşenlerin güç ve dayanıklılık gösterir. Bu bağlantı elemanları başları için taban malzemesi ve krom paslanmaz çelik olması ile açıklanabilir. Birçok kullanıcı aracının kolaylık ve kullanımını söylerler. Özellikle, bağlantı sürecini kolaylaştırır profil kanadını, taşıma kolaylığı vurgulamak. Zaten güvenilir tespit sırasında ve ayrıca başarısızlık yüzleri riskini ortadan kaldırır.

matkap ve tornavidalar incelemeleri

Bu ailenin "Bison" içinde değil, aynı zamanda genel piyasada sadece en popüler kesimleri, biridir. Bu nedenle, son derece rekabetçi üreticisi performansın özel bir kombinasyonunu sunan kararlıdır. En başarılı bu sorun ilk sınıfta çözülmektedir. Örneğin, kombine matkap ZSSH-300-2 sadece 2000. ovuşturun. Bu çalışma ve ergonominin kaliteli gösteriyor. Ev kullanım açısından, bu iyi el aracı "Zubr" dir. Yorumlar hafif, kompakt olarak ve güçlü aynı zamanda tanımlıyorlar. 300 W güç potansiyeli olmasına rağmen, tabii ki, sadece tek hane içindeki tipik zorluklar ile başa çıkmak için izin verir. eksileri gelince, sondaj / sıkılaştırılması arasında çok kolay geçiş belirtilmektedir.

pnömatik araçları Yorumlar

Bu grup çok iyi yerli geliştiriciler temsil edilmediği ve henüz kullanıcıların kompresör boya tabancaları çok başarılı bir model CPE-650 dikkat çekmek olabilir. Bu aracın sahipleri çok yönlülük, hafiflik ve ergonomi gösterir. Bu bir operasyon püskürtme boya gerçekleştirmek ve orta viskoziteye cilalar hangi ile inşaat makinesinde basittir. Yine birçok araç "Zubr" özellikleri yapısal optimizasyonu, takip ettik. Yorumlar minimalizm tabanca ek aksesuar uygulayarak telafi edildiğini göstermektedir. Böylece, sahibi, farklı bir meme çapı kullanabilir ve performans ve aletin fonksiyonel esnekliğini artırır boya kapasitesini arttırmak.

daire testerelerin Yorumlar

Şirket boyuna ve enine bölümlerde kesim yapabilir yerli kullanım için esas testereler. Belki de performans açısından ve bu grubun en önemli temsilcisi en önemli değişiklik ZPDE-235. Bu üyeleri kendi çalışma nitelikleri ve ergonomi konusunda olumlu gördü. Eski ilişkin olarak, güç potansiyeli bir evin yapımı için ayrılan kurulları ile çalışmaları tamamlamak için yeterlidir. Uygulama modeli hatta çapraz kesim ham katı ahşap ile baş göstermektedir. yönlendirici, sahiplerinin yorum bunlardan özellikle istenen parametrelere parçayı sabitlemek için yardımcı olacaktır, hassasiyet ve kesme hassasiyeti vurgulamak - Bu arada, ek işleme için operasyonlar daha yakından bakmak ve daha az güçlü bir uyum aracı "Zubr" değerinde kereste. Ve şirketin dekupaj yardımıyla, birçok kişi oluştururlar ve kavisli kesim tarafından yapılan dekoratif öğeler.

yorumlar Autotool

Şirket için "Bison" otomobil aracı hedef değil, ama aynı zamanda bu niş, ilginç öneri bulabilirsiniz. Kompresör ekipmanla Özellikle kayda değer setleri. Kit 06458-H5, özellikle, yüksek kaliteli malzeme için çalışanlar garajlar tarafından değerlendirilir. kompresör, çok sarf talep edildiği için, dayanıklı naylon hortumlar, memeler ve enjekte bir dizi durum gereksiz olmayacaktır. sıhhi tesisat işleri için ve stüdyoda ve garaj uygun "Zubr" araç kutusu 27670 H58 içinde. Bu kit hakkında bilgiler de dayanıklılık ve genel yüksek kaynak elemanlarını vurgulamak. bileşenler 58 oluşan anahtarı, pense, tornavida ve bit kümesi.

Aksesuarlar ve sarf malzemeleri hakkında yorumlar

inşaat ve onarım işleri, ne olursa olsun yönü neredeyse her zaman sarf veya aksesuar gereklidir. Bu aksesuar ve e-posta ile ek malzeme gerektirmez. "Zubr" aracı. memeleri, adaptörler, priz, donanım ve marka çeşitli karışımların Yorumlar genel olarak olumlu geri bildirim almak. Bu çok yönlülük ve sarf taban kalitesine nedeni kısmen, aynı zamanda düşük bir değer ve bir fiyat etiketi var.

Sonuç

Rağmen önemli yararları olduğunu makyaj Rus ürünler kutu rekabet içinde piyasa böyle devleri olarak Metabo Bosch ve Hitachi, henüz bulunmamaktadır bazı zayıflıklar. Teknolojik gelişme ve yapısal esneklik - temel ve çok önemli özellikleri, hala rakipleri güzide şirketi "Bison" daha aşağı olduğunu. yorumlar aynı anda, fonksiyonellik ve çok yönlülüğü vurgulayan Araçlar, yetersiz güç ve gecikmeli güç ayarlaması optsional sahip olabilir. Örneğin, bir tornavida taşıma konfor ayarı ve düzgün başlangıç hızlandırmak için mümkün olmayabilir. Ancak bu yapımcı olarak mantıksal içinde kusurları ve ikincil ve birincil segmentler odaklanır, sadece prim sınıfa izinsiz dot.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.