ModaGiysi

Şık pantolon pantolon - bu nedir?

Son zamanlarda, mods giderek "pantolon" diye bir şey kullanmaya başladı edilmektedir. Bu nedir? Bu pantolonu daha ellerinden geleni böylece giymek, kuzenleriyle farklı? bize ayrıntılı olarak giyim bu tip özellikleriyle ilgili bu ve diğer sorulara cevap inceleyelim.

çağdaş tasarımcılar için güncel trendler altında geçmiş yılların trendleri ve bunların adaptasyonu için yeni itiraz değildir. Bol pantolon geçmiş ve şimdiki bu symbioses birine ait. Ama, icadından bu yana, bu modeli dönüşümleri bir dizi geçirdi ve orijinal konsepti farklı olan sürümleri, birçok piyasaya çıktı.

Biz kökleri hitap

Pantolon pantolon Geçen yüzyılın uzak 40'larda ışığı gördü. Görünüşü onlar bir reklam ajansı Edmond Haggar başkanı borçluyum. O boş, ücretsiz için kıyafet giyen olarak bu modeli planlanmış.

İlk pantolon "gabardin" denilen kalın kumaştan yapılmış. Onlar özgür bir kesim vardı, alt kısmı sokmak olabilir. Onlar atıcı değildi.

Bu pantolonu çok isim kendi kaderi hakkında bize anlatıyor. Bol pantolon - bu nedir? İngilizce kelime "tembel, pasif, uyuşuk" anlamına gelir.

Pantolon kanepede yatmak üzere tasarlanmıştır gibi görünebilir. Ama bu basit değil ter pantolon, biz eve gitmek hangi. Bu giyim fazla bir şeydir.

Onlar titizlik ve kısıtlama olmadan yapamaz hangi giymek zamanki klasik pantolon daha rahat bir versiyonu olarak yaratılmıştır. muhafazakar kuzenleri aksine, pantolon daha rahat bakmak ve onları sadece iş şeyle kombine edilebilir.

bugün olduğundan mı?

Yani, pantolon - ne olduğunu ve ne nerede giyilebilir mi? Onların güncel modeller çeşitli randevuları var. Erkekler seçenekleri sporda ve aynı zamanda rafine tarzı altındadır. Bunlar basit ve şık gündelik görüntüleri oluşturmak için idealdir.

Yoğun dikmek için kullanılır karışık kumaşlar, bu tür pantolon üreten ilki gabardin benzer şekilde,. bölge civarında bunlar özel kıvrımlar ve bacaklar altına katlanır vardır.

Başlangıçta pantolon atıcı değildi, ama zamanla onlarla modeli. Hemen bir soru var: "Pantolon - erkek pantolon, ancak farklı bir adla". Değilse, nasıl klasik modellerden farklı? İlk model ile karşılaştırıldığında ikinci başkalaşım, - genişlik ve görünüm bir azalma stilleri daraltılmıştır.

köklü değişiklikler

İlk modeller ofis dışında saatleri gerçekleştirmek için oluşturulmuşsa, onların gelişti muadilleri iş elbisesi koduna mükemmel uyum olurlar.

tersine, kesinlikle klasik veya bunları ara, gayrı, bu yanlış olur. giyim Bu tür klasik ve rahat kesiştiği, her iki bu kategorilere ait eşdeğer olmasıdır.

Bu pantolon başlangıçta erkekler için yaratılmıştır, ancak kadın pantolon zamanla da vardı. Onların da benzer bir tarza sahip ve günlük sokak yay ve iş görüntüler oluşturmak için kullanılabilir.

moda türlerin simbiyoz

Bol pantolon - bu nedir? Bazıları kot gibi görünür ancak denim yapılmış değildir, ancak, normal dokudan savunuyorlar. akrabaları chinos, ancak daha yoğun - Diğerleri Bu pantolonlar söylüyorlar.

Bu örneklerden itibaren, açıkça ne kadar çelişkili görebilirsiniz Modern moda. giyim belli bir tip tanımlayabilirsiniz doğru bir tek uzman verin.

Ayrıca, pantolon daha gibi olduğunu bir algı var biçimsel giysiler sıkı bir şekilde girecek kadar problemlidir kot ve chinos daha.

Bu şey aslen başarılı modacılar dolaplar iş göç, samimi bir atmosferde giyilmek üzere tasarlanmıştır.

Yani, pantolon - hemen hemen tüm günler için sizin için yararlı olacaktır konforlu, şık, rahat, ofis pantolon,. Bunların baharında büyük bir gevşek kazak, hırka, gayri ceketler vardır. Bir yaz saati değişik yelek, kendinden renkli ya da baskılı tişört, herhangi başında, kot pantolon ve hafif gömlek ve diğer öğeleri ile kombine edilebilir.

Pantolon, su götürmez bir şekilde, her bir mod direği hevom adlandırılabilir. Onlar benzersiz bakacağız her biri görüntülerin, çok çeşitli oluşturmak için yararlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.