SağlıkMüstahzarlar

Jess artı: doğum kontrol hapları

İlaç "Jess artı" düşük dozda tek fazlı kategorisine değinmektedir kontraseptif. ilaç bir araya getirilmiş ve aktif maddeler ve yardımcı bileşen ile tabletler temsil eder - levomefolatom kalsiyum. Genel olarak, ilacın Kontraseptif etkisi işlemi ile gerçekleştirilen Basınç yumurtlama.

alma aracı zaman "Jess artı" (uzmanların tepkileri bu onaylamak) ve viskozitesini arttırır servikal mukus. Oral kullanan kadınların kontraseptif, ağrı, süresi ve kanama yoğunluğunun azalmasını kaydetti. Nedeniyle döngünün istikrar demir eksikliği anemisi riskini azaltır.

hazırlık Açıklaması

Drospirenon ilacın içerdiği, anti-mineralokortikoid etkileri vardır. Bu tatbik edilir, ilacın vücut ağırlığının bir azalma olduğunda, periferal ödem meydana gelme olasılığına azalma olduğu anlamına gelir. drospırenon bileşeni de akne azaltmaya yardımcı anti-androjenik etkileri vardır. Buna ek olarak, önemli ölçüde deri, saçların durumunu iyileştirir. Bu etkiler bir kadının bedeninde üretilen doğal progesteron, etkilerine benzer. Yardımcı maddelerin varlığı - kalsiyum levomefolata - kesildi kontretseptiva aldıktan sonra ani gebelik halinde fetus nöral kanal bozuklukları riskini azaltır.

"Jess artı": talimat, endikasyonları, rota

ilaç vücutta hormona bağlı sıvı tutma belirtileri gösteren kadınlar için bir kontraseptif olarak atanır. Bu adet öncesi sendrom ciddi formundan akne hafif formu, folat eksikliği, hem de acı bir doğum kontrol hastalar gibi araçlarım.

ilaç paketinin belirtilen şemaya göre gerçekleştirilir. Aynı anda Önerilen günlük alım. Tabletler çiğnemek ve bütün yutma. Küçük bir miktarda su yıkamak için tavsiye edilir. Kabul 28 gün boyunca gerçekleştirilir. Sonraki paketi hemen ilk sonra, ara vermeden başlatılır. İlk tablet menstrüel kanamanın ilk gününü alınması tavsiye edilir.

Yan etkileri ve kontrendikasyonları

İlaç, karaciğer ya da böbrek içinde ciddi hastalıklarda kontrendikedir. sonra değil reçete yazanlar menopoz. menarştan önce ilaç kontrendikedir. fokal nörolojik semptomlar ile birlikte doğum diyabet, tromboza yatkınlık (venöz veya arteryel), migren, atanmamıştır. Kontrendikasyonlar da hormona bağlı kanser hastalıklarının, hamilelik ya da şüphe, ve emzirme dönemi içerir.

meme mide bulantısı, ağrı görülebilir ilacı uygularken, düzensiz menstrualnopodobnye kanama. fonların Jess artı 'kullanmadan önce bir doktora danışmalısınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.