ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Lezard - anahtarları ve prizler: açıklama, bağlantı

Ne kadar elektrik tüketilmektedir, kullanılan araçların gücüne de bağlıdır, aynı zamanda anahtar ve prizler kalitesine. satış uzman noktaları olarak, birçok üretici firmadan çeşitli modeller bulabilirsiniz. Onlar hakkında ayrıntılı kullanım için talimatlar, montaj ve ürünler sunmak. Popüler bugün üreticisi Lezard olduğunu. Anahtarlar ve yüksek talep prizler. üzerlerinde makalede ele alınacaktır.

üretici

şirket 1970 yılında kuruldu. "Lezard" marka Dernek GRUBU olarak bilinen Türkiye'nin şirkete aittir. Başlangıçta, bu günlük kullanım en popüler öğeleri imal. Rusya Federasyonu 1995 yılında gelmesi tek üründü. Sekiz yıl sonra şirket elektrik cihazlarını üretmeye başlayarak üretimin yönünü değiştirdi. Sadece 2007 yılında, ürünleri adı Lezard altında pazarlarda kullanılabilir hale gelmiştir edildi. Yuva ve anahtarlar mükemmel kalite ve kurulum kolaylığı ile ayırt edilir. Daha sonra, daha ayrıntılı olarak onlara bakmak.

priz ve anahtarların Çeşitleri

şirket ürünlerinin oldukça geniş bir yelpazesi üretir. Bir kişi farklı standartların bir çift, sıradan prizler satın alabilirsiniz. Dahası malzemeleri şirketi Lezard? Iletişim dvuhklavishnye anahtarları. Özellikle talep görmektedir. Ayrıca tek ve üç anahtar vardır. Satılan ve her zamanki gibi, adım adım açıklamalı üzerinde seçim durdurmak için de gerekli değildir. Bazı anahtarlar kırmızı ya da yeşil yerleşik aydınlatma mevcuttur. Dilerseniz bu üreticinin uzantısı dikkat edebilirsiniz.

dizi anahtarları

Pazarda Türk tarafindan priz ve anahtarların birkaç satır sattı. Hakkında Söz konusu nedir? En popüler Nata dizi oldu. Bu bir taklit ahşap, taş ya da metal ile yapılmış bir araç. Biz büyük alkış topladı ve adres Lezard anahtarları Mira. Bu dizi, bir polikarbonat kaplamaya sahip bir cihaz, oldukça kararlıdır gösterir. Ayrıca çizgi Deriy raflarda bulabilirsiniz. O güvenlik seviyesi arttırılmış olan bu farklılık.

anahtarları iletişim

Yukarıda açıklandığı gibi, mümkün ve iletişim Lezard anahtarları olan Rusya Federasyonu topraklarında satın almak. konvansiyonel modellerden farkı nedir? Kontrol noktaları tek bir doküman ve iki sadece kontrol edecek şekilde tasarlanmıştır. genellikle evler sahiplerine ihtiyaç nedeni budur. geçit cihazının üzerine sürekli başka bir kişiyi atar bir anahtardır.

giriş modeli bağlamak için talimatlar

Hemen hemen her Rus mağazasında satılıyor üretici, her model basit bir yapıya sahiptir. zorlanmayacaktır ağa anahtarı veya çıkış takılabilir nedeni budur. Yükleme teknolojisi basittir, başka üreticiden herhangi modelin yüklemesinden farklı değildir. şemada gösterildiği gibi tel bağlanmalıdır. Bu fabrikada basılmış, yani tamamen doğru olduğunu. Anahtar aydınlatıldığı zaman olağan tekniği kullanılmaktadır. Gösterge devresine dahil olduğu gibi başka bir işlem yapmak için gerekli değildir.

Zorluklar kurulum adım adım modelleri esnasında sadece ortaya çıkabilir. Onlar karmaşık bir yapıya sahip, bu yüzden sihirbaz zor bulabilir. Sonra, nüanslar ayrıntılı bir bakış.

Kurulum sabit aydınlatma armatürleri zinciri gerçeği ile başlar. akkor lamba ile kullanılır. İlk podrozetnaya kaplar içinde bir araya telleri büküm gerekir açar. İkinci kutusuna faz ya da sıfır bulmak. Sonraki birinci yuva teli açmak ve ikinci bunları kapatmak gerekir. Bir kez daha faz veya sıfır arayın. Sonra her telin uçlarını temizlemek gerekir. Sadece şimdi yükleme başlayabilir. Bu prosedür basittir, böylece sorunlar ortaya olmayacaktır. Biz anahtar devresi yukarı çevirip onu araştırmak gerekir. ikinci - Tipik olarak, sıfır, üçüncü çıkış fazı bağlanır olmalıdır. Geri kalan iki tel seri numaralarını bağlanır. izolatörün her rengine tamamen odaklanmaya ihtiyaç zaten var.

Nasıl soket bağlamak için: Özellikler

Yukarıdaki anahtar Lezard bağlamak için nasıl kullanılması gerektiğini sürecini tarif eder. Ama pek çok insan ilgilenen ve bir soru vardır: "Tam olarak nasıl soket montaj" Hem de geçer, onlar özel düzenleri ile donatılmıştır. Her çıkış o durumda alt kısmında bulunan, o vardır. yükleme yaparken sadece ona odaklanmak gerekiyor. Ama yaklaşık bir nüans unutma.

kırmızı ambalajında satılan olanlar çıkışları, normal şekilde monte edilmelidir. Diğerleri modelleri akılda tutma gereğini kurarken onlar karıştı terminalleri 2 ve 3. olan şekilde yapılır. sorun çıkması halinde, böylece diyagramlar bütün bunlar göz önünde bulundurulur.

Tabii ki, biz güvenlik önlemleri hakkında unutmamak gerekir. Tüm çalışmalar lastik eldiven takmış oda öncesi enerjisiz yapılmalıdır.

uzatma takımı

Lezard markalı ürünler, anahtarlar ve büyük talep bulunmaktadır yuvalarına bahsetmek devam etmek gerekirse, uzatma düzeneğinin sorusunu ele almak gereklidir. süreç bağlantısı oldukça basit, dolayısıyla nüansları engel olmamalıdır. çıkış uzantısında bir vida-tipi tutturma olmalıdır. Bu şekilde tel birkaç dakika içinde kolaylıkla sabittir. Ancak, bazen her evlilik yapılandırılır satan pedleri vardır. Kural olarak, onlar bağlantı elemanları yok. böyle bir ürün satın almış olanlar müşterilerin bir havya kullanmak gerekir. Hiçbir arzu davayı sürdürmeye varsa, dükkana gidip başka üreticisinden yeni ayakkabı satın alabilirsiniz.

tüketici düşüncelerine

Daha önce bahsedildiği gibi, tüketiciler bu ürünler iyi yanıt. Yani faydaları isnat edilebilir? Tabii ki, ilk iş diyebiliriz - oldukça geniş bir yelpazede. avantajları iyi tasarım, stil, güvenilirlik ve uzun bir servis ömrü bulunmaktadır. biz inşa kalitesi hakkında konuşursak, birçok ev ana cihaz Çinli meslektaşları eşit etmek. Genel olarak, bu tam da ana dezavantajı olduğunu. Türk üretici kolayca deforme kulplu değilse ince plastik, gövdesini yapmayı tercih etti. Bu nedenle, kurulum ve işletim sırasında çok dikkatli olmak gerekir. Bir kural, kırık kılıf olarak, kendisi ana fonksiyonu olarak bir şalter veya priz kaybetmez, unutulmamalıdır. ancak bunun olumsuz yanlarını bu sabit kontaklara yoluyla, Lezard soketleri vidalı bağlama sahip olduğu not edilmelidir. tel sıkışmak, o zaman hemen o kapalı alır. Kusurlu modellerin varlığı hatırlama, bazen cihazın dışında tamamen meydana geldiğini de belirtmek gerekir. Bu nedenle, dikkatli olun ve geri dönmek mümkündür yalnızca mal almak gerekir.

priz ve anahtarların maliyeti

Lezard cihazlar - anahtarları ve prizler - kendi özellikleri vardır. Ek avantajlar düşük maliyetli olmasıdır. Örneğin, bu üreticiden anahtarlar başına ortalama fiyat 150 p. Biraz daha pahalı Burç modelleri - 250 ruble. Satış ayrıca 150 p satın alınabilir. Onların fiyatları beden ve nasıl bir yapı inşa edilir ne olduğuna bağlı olarak değişir.

yerine bir sonuca ait

Uzun Lezard (anahtarlar, prizler ve uzatma kabloları) alıcılar oldukça güvenilir ve kaliteli hissetmek üretimi olmuştur. Bunlardan Yorumlar iyidir. sahiplerinin çoğu tüm ürünler ailenizi ve arkadaşlarınızı satın almak için tavsiye etti. Tabii ki, bu şirket Avrupalı değil mahcup edebilir. Tabii bazen değil o olmadan bir evlilik var. Ama böyle durumlarda nadirdir, bu yüzden endişelenmeyin. sorunu olmayacaktır, bu yüzden yükleme işlemi geçiş için bir çift anahtarı gelse bile, başarılı tasarımı, nispeten kolaydır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.