SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Neden kadın bacaklarının arasına kaşınıyor?

Sürekli bacaklarının arasına kaşıntı vardır? Artık bu durum dayanılmaz hissi olur. perine ve genital alanı, sinir uçları çok sayıda olması, yani burada kaşıntı çok gerçek acıyı getiriyor. Buna ek olarak, birçok kadın bacaklarının arasına çizik varsa, sebebi mutlaka "ahlaksız" hastalık yatıyor inanıyoruz. Ancak öyle değil. Birlikte, bize en yaygın nedenlerinden bakalım.

Ne isimli kaşıntı?

Modern tıp hala bu olay için tam bir açıklama vermemiştir. Sadece hissi nedeniyle sinir uçlarının, zayıf bir zar zor fark tahriş meydana geldiği bilinmektedir. "Acı" bir sonucu olarak dayanılmaz sıfırdan bir yer istiyorum - bu olamaz tam kışkırtmak ağrısı yana, vücut kaşıntı durumunu bildirir gerçeği ile sınırlıdır.

olası nedenler

doktora çalışmasına - Bir kadın bacaklarının arasına çizilmiş zaman, ilk dürtü sıklığıdır. Prensip olarak, bu doğru yaklaşımdır. değil nedenini ancak belirti sonucu - Bu "uyuz" unutmamalıyız. Ne belirtir ne? pubis ve labia dudaklarda cilt, özensiz yapılmış balmumu belki de tüm bir konuyu kızardı eğer gözle kontrol. Ayrıca, hassas ağ kapağı böylece tepki ve tıraş edebilir. Bu durumda, panik yapmayın - yapmanız gereken tek şey, etkilenen alan bebek kremi yağlamak ve can sıkıcı kaşıntı görmezden denemektir. daha sen kaşıntı, daha sıkıcı kazandığını unutmayın.

temizlik

Eğer sürekli bacaklarının arasına kaşıntı olduğunu fark başlarsam, düşünüyorum: ihmal etmeyin eğer temel hijyen kuralları? Sen iki kez bir duş bir gün sürer öfkeyle yanıt verebilir, ama sadece bu değil. Sentetik iç çamaşırları, özellikle sıkı, oluşturunLINK_END içinde kasık gerçek sera. Bu ortam patojenik bakterilerin büyümesi için idealdir. jinekologlar pamuk külot tercih tavsiye nedeni budur. basitçe pamuk körüklü bir model seçmek - Elbette, bu hayatın sonu babaannemin pantolon gitmek kadar sahip olacağı anlamına gelmez. deterjanlar - neden bacaklarının arasına kaşıntı soruya Başka bir olası cevap. Düzenli temizlik için sıradan yeterli su musluktan akan. Hiçbir sabun, hiçbir duş jeli, Genital hijyen için hatta özel araçlar size gerekmez - onlar sadece cildi tahriş ve kurumaya, kaşıntı neden sadece güçlü hale gelir.

hastalık

Yukarıdaki önerilerin hepsi yaparsanız, hala bacaklarının arasına çizilmiş olabilir, bu durumda ne yapmalı? Cevap sadece biri olabilir - en kısa sürede bir jinekolog ile randevu almak için. Biz kendi kendine tanı girişme tavsiye yok - çok yaygın bir belirtisidir.

Bu nedenle, perineumda kaşıntı gibi kandidiyaz, genital herpes, mantar, trichomoniasis, uyuz, gibi hastalık ya da durumların özelliğidir kasık biti, atopik dermatit, bozulmuş mikroflora ... Diğer birçok hastalık listeleyebilir. Doğru bir tanı koymak için, elenmiş ve bir dizi test geçmesi gerekmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.