SeyahatSeyahat İpuçları

Smolensk turistik ve ilginç yerler

Smolensk - Zengin askeri geçmişi olan güzel, antik şehir. Sadece kahraman şehir, küllerinden yere yıkıldı. Yeşil tepelerin arasında uzanan muhteşem şehrin kısa sanal tur atın bunun en güzel köşelerini hayranım.

Smolensk kale duvarı

Kale duvarı ziyaret etmeden kimin turistik kentin askeri geçmişi yansıtan Smolensk, hayal etmek imkansızdır. Bu eşsiz yapı mimarı Fyodor atı talimatlarıyla, 16. yüzyıl sonlarında inşa edilmiştir. zamanda bu büyük ölçekli inşaat amacı - kenti, aynı zamanda yabancıların istilasından Rusya'nın batı sınırını sadece korumak için. Smolensk Duvar yaşları 16-17 tüm şehri saran bir zaptedilemez taş bariyer oldu. Savunma yeteneği mili etrafında bir yeryüzü çukurun duvarına ve ekipman tarafından geliştirilmiştir. Binaların sadece bazı parçaları, örneğin, 17 kule 38. Bugün tarihine hayatta, Smolensk herhangi tur Rusya'nın en trajik olayların tarihe tanıklık, Rus mimarisi mimarisinin bu büyük anıtın ile başlar.

Varsayım Katedrali

Varsayım Katedrali - Birçok turist, asker kökenli ilişkilidir Smolensk ve turistik mimarinin eşsiz bir anıt ile ilişkilidir.

kent merkezinde bulunan katedral, 17. yüzyılda Polonyalılar şehrin iki aylık savunma onuruna inşa edilmiştir. Ukrayna Barok tarzında yürütülen ahşap oymalarla dolu katedralin tasarımı,. Onun gururu keyifli ikonostas, iki katmanlı iplik yapılmış ve yaldızlı sütunlar ile tepesinde olduğunu.

Smolensk Müzeler

sanat galerisi

En ünlü yerlere ek olarak, Smolensk ziyarete değer ilginç bir çok şey var. Kentin yerler en sıradışı müzelerin listesi doldurulan. Sanatseverler sanat galerisi, ziyaret edebilirsiniz Rus Levitan ve Aivazovsky biten sanatçılar yanı sıra ünlü İtalyan, Fransız ve İspanyol ustaların eserlerinin tarafından resimlerinde.

Bir demirci İl

Tarih meraklıları bir müzedir zona kaplı küçük bir binada, ilgilenen "Şehir bir demirci." Burada, gerçekten, Smolensk smithy bulunduğu 18. yüzyıldan 20. yüzyıla gelen. Müzenin ziyaretçileri, gerçek örs bkz güçlendirme ve eski mutfak eşyaları ve silahlar mümkün olacak. Tur 18. yüzyılın moda giyinmiş bir adam yapacak.

Müze masalları

Çocuklarla Smolensk'te bir tur seçerseniz, her zaman halk gelenek ve folklor adanmış masal müzeye alınacaktır. Burada çocuklarla birlikte, eski alfabe bakmak veya 18-19 yüzyılların ustaları tarafından yapılan oyuncaklar, dokunmak mümkün olacak, masal atmosferi içine atılmak olacaktır.

votka Müzesi

Rus Votka Müzesi - Rusya'nın diğer şehirlerde bulunamayan başka olağandışı müze. Pozlama, alkollü içecekler ayrılan kale duvarının kiliselerinden birinde yer. Eski müzik altında birkaç içecekler lezzetli ürünlerini tadabilirsiniz.

Yani, Smolensk, şehrin şanlı tarihini tutmak mekanlar, güzelliği ve misafirperverliği ile sizi memnun edecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.