SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Kasık biti. Için bu kadar insanlar tarafından sevilmeyen var?

Oh, ve bu küçük, hayır daha büyük üç milimetre, böceklerin insanlar sevmiyordu! Herkes onlara kötü sözler aramak istiyor ve bazen onları ve onların düşmanları ile ilişkili. Bu arada, kasık biti - böcekler çok meraklı. Uzun bir süredir, yaklaşık üç ay, onlar Efendisiz yaşam oldukça yeteneğine sahiptir. Ancak süspansiyon animasyon bir duruma düşüyor. İki gün içinde, su altında harika bir duygudur. Dört gün boyunca kum kalın bir tabaka altında hayatta ve basınç yaklaşık bir buçuk kilogram tutulur.

aktivitesinde olmak, cinsel bitleri kesinlikle diyet ve yemek için en az günde dört kez uymak. sahibinden onları gözyaşı şu anda, bunlar çabuk ölür. Bu inanılmaz bir hayvan açlık dayanamam olduğunu. Buna ek olarak, sahnenin değişim korkunç düşkün ve bir kez saça sarıldı değildir ölümüne kadar üzerinde kalır. O kasık biti düzensiz insanlardan yalnızca iletilebilir inancı, pek doğru değil söylenir. Hatta saygın görünüşlü bir adam parazit bir vektör olabilir. Bugüne kadar, uzmanlar diyoruz eğilimi kasık biti tarafından en yaygın cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır. Onun karışıklık hakkında verilen bir toplum ve yargıç içinde hastalıkların sayısı içindir.

kasık biti oldukça seçici olduğunu Şaşırtıcı bir gerçektir. Yeni sahibi onları çekici ve lezzetli görünmüyordu aldıklarında onunla yaşamak olmaz. Ancak, bunun gibi insanlar eğer, parazitler hızla kendilerini yönlendirmek ve saçına sarılmak. böcek kaldırmaya çalışmadan, bu olağanüstü etkinlik sergiler ve üç ayaklı saçlar için mücadele tutunur. Bu nedenle, bir kural olarak, sadece saçlı genital bitleri kaldırıldı.

virüslü bir kişi ile veya enfekte çarşaf ve diğer şeyler ile temas parazitler olarak İletim mümkündür. Böcekler havuzları, hamam ve saunalar, yüzme kamu solaryum, bulunabilir. Bunlar kasık bulunması tercih eder, ancak bazen koltukaltı ve bitirme kirpiklerde gelen vücudun diğer bölgelerinde bulunabilir. Kasık bitleri olarak bu şaşırtıcı böceklerin yeni sahibi sen, o şiddetli kaşıntı için mümkün olduğunu düşünün. Obzhivshis yeni bir yerde, bir bit proboscis üreten ve tahrişe neden kılcal damar içine bir madde enjekte eder. Bu parazit çok tembel ve akşam yemeği vardı, o saça oturmaya devam etmektedir. çoğalır ve ölür de var. Onun için karakteristik mavimsi gri noktalar olabilir hastalığı tanır. Adam daha da durumu ağırlaştırmaktadır daha kaşıntılı yer tarak başlar.

Eğer kasık almış şüpheleniyorsanız nedenle, bitleri, tedavi hemen başlamalıdır. o kadar da iyi vymyvshis düşünen varsa çok yanılıyorlar, parazitler kurtulabilirsiniz. Bunlar yukarıda da belirtildiği gibi, zor durumlarda hayatta, ustasının çok düşkün ve sıkıca tüylere sarılmak vardır. Bu nedenle, öncelikle samimi yerlerde bütün kıllarını tıraş edecek ve silah altında olmalıdır. Modern tıpta, güvenilir, verimli ve kanıtlanmış ilaçların kitle kolayca bu sorunun kurtulmak. deneylere kendini açığa ve gazyağı ve diğer halk ilaçları kullanan parazitlerin kurtulmak gerek yoktur. Sıcak sabunlu su ile enfekte tüm yerleri yıkayın. Bu prosedürün alan kasık bölgesinin, tüm ölüyor, ancak bitleri. Tedavi sülfürik merhem ile devam edilmesi ya da sirke süblimleşme. Orada böyle Nittifor olarak diğer modern tesisleri ve Pax püskürtün. son çare sağlamak için, tek bir uygulama yeterli olacaktır. Yarım saat için gerekli alan üzerinde uygulayın ve ardından ılık su ile iyice durulayın. tam kendisi bütün yaprak ve işler ısıl işleme maruz kalacak sadece kabul edilebilir enfeksiyona karşı korunur ve eşiniz sizinle Tedavi sürecini alacağını unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.