TeknolojininCep telefonları

Nokia 301 Çift Sim: yorumlar. Cep telefonu Nokia 301 Dual Sim

Nokia Android, Windows platformları, iOS ve bunların analogları mobil cihazların büyük ve hala artan popülaritesi rağmen, sahip akıllı kategorisine ait değil, dünyayı ve Rus pazarı klasik cihaz sağlamaya devam etmektedir. Ancak, mobil elektronik sektöründe birçok uzmanlara göre, birçok Nokia telefonlarının işlevinde mobil araçlar seviyesine yakın geliyor. Nokia 301 Çift SIM - alınanlar arasında. SIM-kart aynı zamanda adından da anlaşılacağı gibi 2 kullanımı kabul edilebilir. Ancak bu önemli değil - böyle bir seçenek, modern meraklısı mobil elektronik şaşıracaksınız keşke çünkü.

(Çok şık ama aynı zamanda) oldukça vasat tasarımına rağmen, bu cihaz giriş seviyesi akıllı telefonlar ile rekabet etmek oldukça yapabiliyor. gibi koyu önemli rekabetçi parametreleri, kamera çözünürlüğü ve pil ömrü özellikle süresinin bir dizi raporlama birimi daha ileri teknolojiye sahip platformlarda yapılan bütün kararları aşabilir. Ayrıca cihazın kurulan marka, Nokia fiyat yeterince demokratik olduğunu unutmayın. Hatta rublenin oranındaki değişiklikler ile, Rus pazarı Nokia 301 Çift SIM kartlı telefon oldukça rekabetçi görünebilir. değil yeni eğer, ancak Rusya'daki kullanıcıyı bulmak için, ya da Rus mobil elektronik pazarındaki varlığını ve tanınmasını sağlama, kendi telefon segmentinde tutulur, ihtimali nedir?

Bu soruyu cevaplamak için, biz, cihaz hakkında her şeyden önce, genel bilgileri inceleyin. özellikleri ve uzmanlar ve kullanıcıların görüşlerine Daha sonra aktarım özelliklerinin aygıt sahibi deneyimini, hem de çalışmalar vardı. Biz cihazla ilgili temel bilgiler ile başlar.

genel bilgiler

Nokia 301 Çift SIM 2013 yılında Fin markası tarafından piyasaya sürülmüştür. Seri 40 platformu program cihazı faaliyet gösteren üretici laboratuarlarında doğrudan geliştirdi. Cihazın hedef kitlesi kullanmak - öncelikle çağrılar ve SMS mesajları için tasarlanmış cihaza alışkın insanlar. Ancak telefonla gelişmiş multimedya ve iletişim yetenekleri oldukça geniş bir yelpazede yeterli olduğu, bu akıllı telefonlara çözümler özel görevlerin açıdan yaklaşır. Android işletim ve analogları, özellikle, bu nasıl mümkün olduğunu - Nokia'nın cihaz çoklu görev modunda çalışabilecek bir sensör ve yazılımı, yoktur. Nokia 301 Dual SIM firmware çöker olmadan gerçekleştirilen ve hangi telefon en iyi uyarlanmıştır görevlerin uygulanmasında asılı olan birimin, mükemmel bir kullanım sağlar üzerinde Ancak, yüklü.

yazılım için, cihaz olduğu için yararlı uygulamaları yeterli sayıda önceden yüklenmiştir. sosyal ağlar, arama motorları, e-posta - Kullanıcıların internete girip gelişmiş çevrimiçi hizmetlerin en türlerini kullanmak için izin olanlar da dahil. telefon sahipleri, hem de pek çok uzman, kaliteli iletişim, sesli hoparlör işleyiş mükemmel kalite ve istikrarlı bir iş için bir bütün olarak cihazı övdü.

Cihaz orta büyüklükte. Bu uzunluk - 114 mm, genişlik - 50 mm, kalınlığı - 12,5 mm. ağırlık nispeten küçük - GSM şebekesi desteği 850/900/1900 standartları yanı sıra WCDMA - 100 gr temel iletişim hücresel telefon için yetenekleri vardır. telefon, mutlaka cihazı kapatmaz koymak veya başka ile değiştirmek istiyorsanız, sözde çalışırken değiştirilebilir ekstra SIM kart destekler.

Telefon müzik severlere hitap edebilir. Bu kulaklık türlerinin çoğu için uygun olan bir 3,5 mm ses girişi standardı ile donatılmış olması. Ve iyi bir seviyede devayse birçok kullanıcı olarak şarkı çalma, kalitesi. Buna ek olarak, ek flaş belleğin 32 GB'a kadar koyabilirsiniz. Bu hacim müzik albümleri birkaç düzine indirmek için yeterlidir. Cihaz ayrıca popüler video formatlarını desteklemektedir. Nispeten küçük ama yüksek kalitede ekran film izlemek kendilerini eğlendirmek için olanak sağlar.

Bir kural olarak, 4000 ruble geçmeyen, Rus perakendecilerin katalogları içine cihazın fiyatı .. - Fin marka Rus pazarına sunduğu unutulmamalıdır Nokia 301 Dual SIM karşısında oldukça ucuz bir cihazdır Bir cihaz var bu özellikleri için - bu çok normal oranıdır görüşünde. Bu rakam da Nokia 301 Çift SIM satıldığı segmentin diğer modellerinin fiyatları ile korelasyon içinde çok rekabetçi. cihazın özellikleri aşağıda tartışılmaktadır.

karakteristikleri

GSM 900/1800/1900, orada 3G desteği - Yukarıda da belirtildiği gibi, telefon kanalları arasında türünün en cihazlar için standart faaliyet göstermektedir.

Seri 40. oyunların ve uygulamaların oldukça çok sayıda yarattı İçin - Cihaz üzerinde çalıştığı yazılım platformu. Tabii ki, Android- ve iOS-dizinleri, ancak karşılamak için tam olarak mümkün kullanıcı önerilen marka Nokia yazılımının temel ihtiyaçları ile karşılaştırıldığında çok daha az.

Bir telefon ile donatılmış olan vücut tipi, klasik tip aittir. Rusya'ya sevk renk aralığında Not enlem cihazı kırpın. Kullanıcılar Nokia 301 Dual SIM "Siyah", "Beyaz", "Sarı" ve diğer bazı tonları satın alabilirsiniz. Vücut plastikten yapılır.

telefon temel çalışması büyük tuşları nazyaemoy navigasyon kullanan ameliyat. O, birçok kullanıcı ve uzmanlar, mükemmel cihazın özelliklerinden yazılım arayüzü ile birleştirdi.

Telefon 2 SIM kart standardı biçimini destekliyor. Yukarıda da belirtildiği gibi, bir saniye ekleme veya değiştirme, kullanıcı, cihazı kapatmadan.

Ekran Türü LCD 262 bin destek. Renkler.

Telefon AAC, WAV ve WMA-formatının yanı sıra MP3 dosyalarını tanıması, 32 ses polifoni müziği destekler. FM radyo için destek var. Kasette bir ses kayıt fonksiyonu yoktur. 3,5 mm jak ile Telefon uyumlu kulaklıklar.

Cihaz 3,2 megapikselin çözünürlüğe sahip olan kademeli bir kamera için yeterince güçlü bir ile donatılmıştır. Üç kat dijital yakınlaştırma vardır. Saniyede 30 kare bir frekans ile videolar oluşturabilirsiniz. Video Çözünürlüğü - 320 x 240 piksel. Dosyalar film kaydederken - 3GP veya MP4.

Telefon yazılım Java tabanlı uygulamaları destekler. Ek yükleyebilirsiniz.

Kablolu iletişim USB arayüzü üzerinden yapılabilir. Telefon yanı GPRS gibi üçüncü versiyonda Bluetooth destekliyor. Etkileşim devaysa ve PC senkronize etmek mümkündür. telefonda Flash bellek dosyaların her türlü için bir havuz olarak kullanabilirsiniz.

RAM - 64 MB. Dahili belleğin - 256 MB, 32 GB arasında değişen microSD formatında ek modüller kullanılabilir.

MMS-mesajları için destek var.

pil kapasitesi - 1200 mAh.

Kaynaklar dizüstü - 2000 kontakları ..

komple Nokia 301 Çift SIM - öğretim, kulaklık, pil ve şarj cihazı. Tüm oldukça standart.

görünüm

Nokia 301 Çift SIM, şimdi markadan birçok diğer cihazlar için karakteristik olan ergonomisine "tek parça" şeması, için yapılmış olduğundan emin olun hangi bir yorum. mükemmel elinde toplandı küçük Konut devaysa, bu şık görünüyor uygundur. Malzeme - yüksek kaliteli plastik, bütün parçalar, birbirine bağlı olduğunda, sadece arka panel çıkarılabilir. Bu durumda kilit mandalı 15 bağlayarak vasıtasıyla bağlanır: hariçtir, kapak aniden uçup veya telefon kullanırken dikkat çeken oyun olacak.

Yanı sıra, ilgili bileşenlerden aracılığıyla yürütülen ikinci SIM kart cihazlar için Bellek kartı yuvaları kolaylıkla telefona takılı ve değiştir edilebilir. konuşmacı - onun yanında arka 3.2 megapiksel, kamera çözünürlüğü. ses girişine ve microUSB-bağlantı kablosu için bir yarık - gövdesinin üst kısmında. Telefon mükemmel, parlak aydınlatmaya sahip yeterince büyük düğmeler ile şık klavye bulunuyor. gövdesinin yüzeyi gibi birçok kullanıcı, dış kirlenme karşı iyi bir direnç ile kaydetti.

gövde rengi

Telefon çeşitli renk kombinasyonları geliyor. Beyaz bir vücut ile, yani Nokia 301 Dual SIM "Beyaz" cihazı satın alabilirsiniz. Bu moda açısından muhafazakar görüşlerin bir adam için giyim ve diğer devaysa tarzında birlikte harika görünecek. siyah gövde ile Nokia 301 Çift SIM "Siyah" - tarzı şiddetini, tercih iş adamları için iyi bir seçenek.

marka cihazı satın almak için sunduğu daha kalın renk tonları da vardır. Cihaza dikkat edebilirsiniz Nokia 301 Dual SIM modeli "Sarı" (sarı), herhangi bir giysi tarzı ile mükemmel uyumlu. Böylece, marka Nokia kullanıcılarının çeşitli kategorilerde altında cihazın tasarımını adapte olmuştur.

yumuşak

Biz Nokia 301 Çift SIM firmware Series 40 için özellikler listeleyen Yukarıda belirtildiği gibi, onun kurucu programı elemanlarının tipine göre tanınabilir bir marka meraklıları olduğunu. Evden ekran elemanları cihazın kullanışlı özelliklere hızlı erişim hakkına sahiptir. Bunlar kişisel kolaylık temelinde programlanabilir. Telefonun ana menüsü çeşitli şekillerde görüntülenir ve bazı ekstra ürün programcı arabirimi için yazı tipini özelleştirmek edilebilir.

markadan program ve oyunların kurumsal dizine atfen uygulamanın - Yazılımın en önemli unsurları arasında. Google Play ve AppStore ve analog bir tür - ölçüde rağmen, tabii ki, karşılaştırılabilir değildir. Ancak, Nokia markalı dizindeki içeriğin seçimi, birçok kullanıcı göre, tam Nokia akıllı vermek bu yetenekleri ile raporlama telefon karşılaştırmak, örneğin, yeterince geniş. Ancak, program ve oyunlar yanı kablosuz ağ cihaz desteklenmiyor olarak sadece 3G-kanal aracılığıyla mümkündür indirmek için. Ancak, Bluetooth, USB kablosu aracılığıyla diğer cihazlara bağlanmak ve alternatif kablosuz iletişim yoluyla ek yazılım yükleyebilirsiniz.

markalı Nokia Express yüklü telefonunuz tarayıcıda mobil internet ve çevrimiçi trafik optimizasyonu hızlandırılması için unutmayın. O kendi proxy sunucusu iletilen verileri sıkıştırır kullanıyor. Bu, bazı kullanıcıları olarak, bant genişliğinden tasarruf, önemli değil, aynı zamanda içerik dolu daha düzgün yük sayfalara izin verir.

kamera

Kamera cihazın bu sınıf için oldukça iyi bir telefon değerinde Nokia 301 Çift SIM geribildirim çalışmaya tematik çevrimiçi portallarında bırakmış kullanıcıları nasıl bulunur. Bu, özellikle, eğlenceli panorama modunu fotoğrafını gelmiştir. telefon ile iyi kaliteli resimleri dolayı yokluğu flash öğleden alır. Maksimum çözünürlük fotoğrafları - 2048 1536 piksel. Farklı çekim modları seçebilirsiniz hücre, üç kat dijital yakınlaştırma çerçevesi vardır.

Sen kalite kullanıcılar tarafından kabul edilebilir uzmanlar tarafından değerlendirilir, video kaydedebilirsiniz. Diğer çoğu bu sınıfın telefonları yanı sıra akıllı telefonlar ve tablet tarafından tanınan 3GP ve MP4 formatını - klipleri kaydedilir dosyalar. Bu nedenle, herhangi bir sorun olmadan mümkün olacak arkadaş telefon sahibi ile video içeriği paylaşma. Bu Bluetooth üzerinden yapılır veya MMS-mesaj göndermek edilebilir.

ekran

Cep Telefonu Nokia 301 Çift SIM 2.4 inç diyagonal ve 320 x 240 piksel çözünürlüğe sahip nispeten küçük ekran ile donatılmış. Renk - 252000 ton .. Birçok kullanıcı ve uzmanlar tarafından da belirtildiği üzere, resim kalitesi, oldukça iyi. Ekran görüntüsü detay oldukça yüksektir, parlak. Metin, yazı tipi çok büyük olmasa bile, oldukça okunaklı görünüyor.

pil

Birçok uzman, hem de kullanıcılar, olasılığını Nokia 301 Çift SIM (çevrimiçi portallarında tematik yorumlar bunu kanıtlamak) özellikle uzun pil ömrü için cihazı övdü keşfetmek için. Cihaz 1200 mAh bir pil kapasitesi ile donatılmıştır. Nokia akıllı telefonlarında, örneğin, yerleştirilen piller için rakamlar ile karşılaştırıldığında Elbette, sayılar etkilemek olmayabilir. Ama kabul gibi cihazlar, kapasite oldukça iyi. Bu sömürü ortalama hızda şarj etmeden yaklaşık bir hafta boyunca telefonu kullanmak için, özellikle, izin verir. 3 gün - Aktif bulunmaktadır. Aynı zamanda, bazı kullanıcılar sahipleri Nokia 301 Dual SIM iletişim çevrimiçi forumlarda bırakmış, yorumlar, telefonun bekleme süresi 2 hafta veya daha uzun sürebilir unutmayın. Bu durumda, batarya ömrü yönünden - segmentinin en rekabetçi çözümler arasında.

multimedya

radyo, MP3-çalar, video oynatıcı - Telefon multimedya önemli özellikleri arasında. Daha önce belirttiğimiz gibi iletişim cihazı USB kablosu aracılığıyla bir bağlantının üçüncü sürümünde Bluetooth yardımıyla, destekleyebilir. Kural olarak, ek olarak Nokia 301 Çift SIM bilgisayar programının doğru bağlantı yüklemek zorunda değil. Telefona PC ile iletişim yoluyla, herhangi bir multimedya içerik bunları desteklenen indirebilirsiniz.

hafıza kaynakları

Telefon 256 MB flaş hafızası vardır. Tabii ki, akıllı telefonlar ile karşılaştırıldığında bu rakam mütevazı görünüyor. Ama bu düzeyde Nokia 301 Çift SIM cihaz seviyesi performansı için - normal aralıkta. 32 GB kadar - Ancak, sahipleri her zaman daha RAM kaynakları ekleme seçeneğine de sahip devaysa. Bu, örneğin, yeterli çok kaliteli birkaç bin fotoğraflarını karşılamak için. Bütün bunlar tabi - ek kurmak için flash bellek modülünü microSIM standardında.

kullanıcı yorumları

Biz sahipleri Nokia 301 Çift SIM değerlendirmeleri sol daha ayrıntılı olarak ele alacağız. Marka tutkunları her şeyden önce işaret, menüde gezinme açısından konfor işletim ünitesinin yüksek düzeyde, anahtar fonksiyonlara erişim. Cihaz, birçok kullanıcı, aramalar ve SMS için telefon kullanmaya alışık insanlar için sadece uygun değil, aynı zamanda eğlence yönüyle çok rekabetçi değil uygun. Sahipleri iyi tasarım, yüksek kalite kurmak için ona övgüler devaysa. Birçok diğer marka cihazlarla olduğu gibi kullanıcılar, rapor olarak Nokia 301 Dual SIM talimat uygulanan, okuma rahat yeterince detaylı, mantıklı ve net.

Birçok çalışma dinamiği, yüksek hacimli mükemmel kalitede gözlemlemekteyiz. Ancak, bazı kullanıcılara göre cihazın mikrofonu iyi gürültülü ortamlarda konuşma adapte değildir. Büyük, sahipleri tarafından belirtildiği gibi Sinyal telefon, tutar. Orada yüksek kaliteli iş yazılım telefonu arayüzleri. o akıllı telefon, çöker ve kilitleniyor olmadan uygulanmaktadır olanlar çok daha az fonksiyonları rağmen.

Bazı kullanıcılar, cihazın bu tür bir cep telefonu Nokia 301 Çift SIM ile bile çok büyük donatılmıştır ekran. Birçok gösterge değil o TFT teknolojisi ile yapılır, en ileri teknolojiye sahip, matris 252 bin destekler gerçeğine. Tones rağmen yüksek renk kalitesi için cihazı övdü.

Uzmanların sonuçlar

imalat kalitesi, iyi bir tasarım ve makinenin kararlılığını ilgili fikir ile genel sempati mobil elektronik uzmanları. telefon için temel talebi, uzmanlar inanıyorum, Nokia teknolojik çözümlerin edinilen spektrumunu güncellemek için seviyorum marka meraklıları, yanı sıra cep telefonlarının yüksek kaliteli takdir insanlardan olacak bu fonksiyonlar için tipiktir.

Böylece, yazının başında bizim tarafımızdan size uzmanlar ve kullanıcıların yorumların mantığını izlerseniz, Android OS tarafından kontrol edilir cihazla, kıyaslanabilir prensipte söz konusu cihaz, bu meşru olduğunu tezini dile getirdi.

Üstelik bazı analistler inandığı gibi, cihaz nedeniyle ulusal para yıkılmasına Rusya'da yükseldi akıllı telefonlar, alternatif olarak bazı popülerlik kazanabilir. Gerçekten de, onların sahipleri akıllı vermek yetenekleri yeterince yakın cihazın temel özellikleri -, interneti kullanarak indirme uygulamaları, fotoğraf, veri alışverişi. Bu nedenle, kurulan marka, Nokia cihazı, fiyatı oldukça demokratik olması göz önüne alındığında, telefon, Android aygıtı meraklıları kullanıcıların çevre tarafından edilir gerektiğini belirtmiş, ancak zamanında mali koşullar nedeniyle, teknolojik biraz daha az gelişmiş cihaz satın almak için bütçenizi gözden geçirin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.