BilgisayarlarEmniyet

Ne zaman bir virüs bilgisayara yoktur ve nasıl çıkarılır?

kişisel bilgisayarın yanlış operasyonun ana nedenlerinden biri bilgisayarınızda bir virüs olabilir. Enfeksiyonun Olası yolları, çok var. durum kötü amaçlı yazılımlara benzer, sayısı her gün artıyor geometrik ilerlemesi. Değil her zaman hızlı bir antivirüs veritabanları güncelleyebilirsiniz ve olumsuz sonuçlara yol açabilir. Bunun sonucunda, PC bunların pratikte imkansız etkisini tahmin etmek, kötü amaçlı yazılımlar tarafından etkilenebilir.

kanıt

Bilgisayarınızda virüs var ana oturum - çalışmalarında bazı sapmalar ortaya çıkmasıdır. Bu gölge modunda kullanıcı tarafından adlandırılan değildi pencerelerin görünümünü ve verimlilikte belirgin bir azalma ve ağa yetkisiz erişim ve anlaşılmaz fırlatma uygulamaları olabilir. Bu görünümü hakkında söylenebilir özelliklerin tam listesi değildir kötü amaçlı bir programın sistem biriminde gösterebilir. Bu yazılım PC'nizde olduğu gerçeğini en ufak bir şüphe anda, acilen bu sorunların nedenini teşhis edecek bir dizi tedbir ele alınması gereklidir.

Firewall

Deneyimli kullanıcılar bir güvenlik duvarı kurulmasını öneririz, İngilizce adı bir Güvenlik Duvarı gibi geliyor. Bu sizin bilgilere yetkisiz erişimi engellemek için izin verir. Dolaylı olarak, bu burada alabilir virüsü, etkisiz hale getirecektir. İdeal olarak, program, enfekte PC'ler bu tehlikeli yazılımı engellemelisiniz. Bir örnek olarak, standart Windows güvenlik duvarı. Ancak, çoğu zaman olamazdı bilgisayarda virüs için yeterli değildir fırsatlardır. Bu nedenle, çoğu durumda, işlevsellik daha yüksek düzeyde olan bir uzman yazılım ayarlayın.

antivirüs

Ayrıca maksimum güvenliği sağlamak için antivirüs yazılımı kullanmak önerilir. Onun varlığı mümkün makinenin kirlenmesini önlemek mümkün kılar. kötü amaçlı sistem ünitesinde göründü bile, antivirüs dezenfekte edebilir. Çoğu durumda, aktif modda bunu için yeterlidir. Sen sorununu çözmek için kullanabilirsiniz virüslerden bir bilgisayarı temizlemek için nasıl. Bunu yapmak için, sadece çeşitli tehditlerin varlığı için zorunlu tarama al bilgisayarınızı çalıştırın. Bu aynı zamanda malware ortadan kaldırılması gerçekleştirecektir.

kamu hizmetleri

antivirüs çalıştı ve virüsün şüpheler devam ederse, sen özel araçların yardımıyla için çare olabilir. Bu nasıl bir yoludur virüs bilgisayarı kontrol etmek. Bu amaçla, böyle bir program internetten indirip bilgisayarınızda çalışabilmesi için yeterlidir. indirmeden önce yardımcı programın sürümünü kontrol etmek için tavsiye edilir. En son - Çok son ve anti-virüs veritabanı olmalıdır. Bu iki koşul - başarının anahtarı. Bundan önce, zorunlu bir ihtiyaç antivirüs kuvvet devre dışı bırakmak için. cihazda bu sınıfın iki ürünün istihdamı öngörülemeyen sonuçlara yol açabilir.

Sonuç

Bir bilgisayarda bir virüs şüpheleri edildi ve manipülasyon istenen sonucu elde edilmedi sonra, işletim sistemini (içinde belki de bir sorun) yeniden yüklemek için mantıklı ise. Hangi bir donanım hatası vardır da mümkündür. Bu durumda sistem ünitesinin derin teşhis yapmak ve hatanın nedenini belirlemeye çalışır gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.