BilgisayarlarEmniyet

Sayfa acil kapama: ne yapmalı?

Biz hangi durumlarda bilgisayar tarayıcısında yazmaya öğrenmek zorunda "sayfa acil kapattı." Dürüst olmak gerekirse, bu fenomen nadir değildir. Ve bu korkulan edilmemelidir. Ne nedenleri olabilir? Ne seni rahatsız etmedi daha mesaj sağlamak için yapılmalıdır?

eklentileri

Neden tarayıcıda sayfa kapalı bir acil durumdur? Bu olgunun nedenleri çoktur. Fakat onların ilk - "dağınıklığı" uygulaması farklı eklentileri olduğunu. Onlar sadece normal internete gitmez işlemci, yükleyin. Yani korkmuş mesajlar "sayfa acil kapatma" gerekli değildir. Bunun yerine, sorunu çözmek için önlemler alırız.

Bu durumda gerekenler? Tarayıcı ayarlarında eklentileri en az yarısını devre dışı bırakın ve sonra programı yeniden başlatın. Hata yeniden edecek tekrarlanır eğer bakın. Büyük olasılıkla, bu olmayacak. Bu Internet'e ve bir tarayıcı ile birlikte çalışmaya devam anlamına gelir.

işlemci

Neden "sayfa acil kapatma" yazma? o eklentileri değilse, biraz daha ciddi probleme düşünebilir. Bunların ana - CPU kullanımı olduğunu. Ne olursa olsun yüklü eklentileri, bir hata tekrar tekrar sizi rahatsız edebilir. Ve hayır tarayıcıyı yeniden yardımcı olmayacaktır. hayır - Son durum hala o zaman bu yer, başka bir program kullanmayı deneyebilirsiniz.

Bir uyarı "sayfa acil kapatma" görsen ne yapmalıyım? Örneğin, tüm kuvvetler bilgisayar işlemci boşaltma. kayıt, temizleyin faaliyet tüm gereksiz programları kapatın arka, işletim sisteminin "süreç" in yanı sıra göz çok zorlu görevler değildi.

Sonra tarayıcı ile çalışmalarını tekrarlayın. Hata artık görünmüyor? Harika, şimdi ne yapılacağını bilir. Sorun hala sizi rahatsız Ama eğer cidden bilgisayar teşhis düşünmek gerekir.

virüsler

Mesajları "sayfa acil kapatılması" ile ilgili olayların son ve en tehlikeli yaygın biçimi, bir bilgisayar virüsü enfeksiyonudur. Bu tarama işlemi sırasında acil modunda sayfayı kapatmak için zorlayarak kızdırdı onlardır.

Biz spyware ve virüs her türlü işletim sistemini kontrol etmek gerekir. Herhangi bir antivirüs programı uyuyor. Bundan sonra, bütün tehlikeli dosyalar dezenfekte veya silmek için. Sonra - kayıt ve şerit belge "Hosts" temizlendiğinden emin olun. Windows klasöründe bulunur.

Şimdi tarayıcı ile çalışmak için deneyebilirsiniz. hiçbir sonuç ise, tam bir kaldırma yapmak ve programı yeniden yükleyin. Bu çalışması gerekir. mesajı düzenli "sayfa kapalı bir acil durumdur" açılır ve bilgisayarın çalışmasını bozan, bir servis merkezine götürün. Orada çok çabuk durumu düzeltmek yardımcı olur.

o virüsler sebep bilgisayarda bir hata olduğunu, ancak, daha sonra işletim sisteminin tam bir yeniden yükleme için hazır olun. Benzer olaylar nadirdir, ancak olması için bir yer var. Yani tüm olası senaryolar dahil etmeye çalışıyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.