SeyahatYol tarifi

Ne rota Sevastopol aşmak için daha iyi bir yol - Krasnodar?

Kilometre ve durdurma

432 kilometrelik - düz bir çizgide rota Sivastopol-Krasnodar boyunca bir mesafe biraz olduğunu. 969 kilometrelik - Ama aslında, sen iki katı kadar sürmeniz gerekir. Bu yol yaklaşık 13 saat sürecektir. Rota Krasnodar - Sivastopol Bahçesaray'da, Simferopol geçer ve daha sonra Feodosia ve Kerç iletir ve ardından döner port "Kafkasya". "Nihai" olacak bundan sonra Temryuk, Slavyansk-na-Kubani, - Sonra sonra Hay köyü geçmektedir. belirlenen şehirlerde Arasında sürücü gerekir birkaç nokta hala vardır, belirtilen yolu takip ederler.

uçuşlar

Böylece, mesafe Sivastopol - düz bir çizgide Krasnodar biraz, ama bir araba ya da diğer kara taşımacılığı sürücü halinde, iki kez çıkacak. Ancak, çok daha hızlı alabileceği tarafından bir seçenek yoktur. Ve bu uçak. Bu durumda, yol yaklaşık yarım gün sürer, ancak saat sadece bir çift. önemli zaman tasarrufu. Bugüne kadar, rota Krasnodar-Sivastopol bilet maliyeti yaklaşık 11 000 ruble olduğunu. Ama daha birkaç nüanslar vardır. Bilet Fiyatı uçuş gününde, hem de satın alma sırasında bağlıdır. Açıkçası, bir kişinin şu ya da bu şehri almak istediğinde, diğer durumlar için geçerlidir aynı ilkeyi, orada devreye girer. Ve bu - er satın alınacak bilet, ucuza mal olacak. Birçok birkaç ay içinde ölmek nedeni budur. Tabii ki, yolculuk tahmin etmek imkansız olduğu durumlar vardır. Gerek kendiliğinden uçmak kalkıp Ama eğer bir bilet daha pahalı satın almak zorunda kalacak. kalkış öncesinde ve kalkış tarihine daha yakın satılan en elverişsiz 14 gün. Ve en bütçe seçenekleri sabah uçuş biletleri, ve hafta ortasında.

otobüsler

Tabii, uçak hızlı uçmak, ama herkes o gelemez. Bazı otobüs gibi, böyle bir araç için tercih. Krasnodar - Sivastopol - çok popüler bir eğilim. Birçok kişi, özellikle akşam uçuşlar için talep, bu biletleri satın. çoğu zaman bir kişi uyuyor çünkü Yolculuk uzun görünmüyor. Otobüsler böylece 13 saat bir kişinin sessizce durabilir ve sırt ağrısı olmadan bir yere gelmek, seçkin konfor vardır. Buna ek olarak, bir otobüs bileti otobüs istasyonunda bilet ofiste ya gişe ön satış satın alınabilir. Böyle uzun uçuşlar çok sık gitmek gibi görünebilir, ama bu doğru değildir - her gün, öğlen, Sivastopol-Krasnodar yönünde bir bağlantı uçuş var. yaklaşık 1300 ruble - uçak uçuşa karşılaştırıldığında Ve bilet fiyatı neredeyse 9 kat daha düşüktür.

tek bilet

Çok otobüs seyahati hakkında söylenen. Gerçekten de, özellikle de şimdi popüler bir uçuş, vb. Herkes nispeten yakın zamanda tanıtıldı tek bir bilet, bir sistem ile tanıdık. Tek bir bilet için Kırım'daki Rusya Federasyonu'nun herhangi bir noktadan ulaşılabilir. Yani, bu kart Krasnodar trenle seyahat içerir ve daha sonra otobüse yolcu nakledilen ve yarımadaya taşınır feribot, giderek. Ve zaten orada Kırım şehrin herhangi bir otobüsle - .. Sivastopol, Yalta, Simferopol ve Sivastopol vb tarifi, Krasnodar Tek biletler de satın alınabilir, ancak daha çok talep bugün hala Kırım kıtaya geçiş olduğunu. ziyaretçi rota üzerinden düşünme meşgul olmak gerekmez, çünkü bu, ben, çok kârlı bir seçenek söylemeliyim - bilet satışı kasiyer başvurmak için ve tek bir bilet rezervasyonu için yeterlidir. Krasnodar sadece 830 ruble olduğunu - Bu varyant Sivastopol rotada seyahat resmi fiyat olarak, bugün bütçedir. Yani şimdi bu tür biletler birkaç gün içinde tersledi nedeni budur.

seyahat ayrıntıları

Otobüsle ve tek biletle ilkesi ile işareti üzerinde düzlem tarafından taşınması süreci tüm dizildi değilse özel önem vermelidir böylece. Böylece, feribot - bu yürürken, ana iletim modu Kerç Boğazı. Ama büyük organize gruplar üç yüz kişinin kalabileceği sözde yüksek hızlı katamaran, kullanacağı için. Başka bir gerçeği unutulmamalıdır. çünkü tüm siyasi durumun - Zaten yarımadasından ve Ukrayna toprakları üzerinden trenlerin hareketini durdurdu. Ama çözüm hemen bulundu - ve Kerç bir tren. otobüste bir değişiklik yapmak zorunda çünkü Tabii ki, o zaman, elde etmek zor olacak ve Krasnodar gitmek üzerine, o zaman gelmek istiyorum şehre trenle. Krasnodar - Evet ve Kerç kahraman şehrin rota yol Sivastopol daha tutmak için biraz daha az zaman olması. Tren saat 20.00'da kalkıyor ve ertesi gün sabah altıda varır. Toplam 10 saat. Çok yakındaki iki şehir arasındaki mesafeyi aşmak için çok ama güvenli.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.