Haber ve ToplumPolitika

Maksut Shadayev kim? Önemli projeler genç bakanı

Shadaev Maksut Igorevich - Bakan Kamu Yönetimi ve Moskova bölgesinde bilgi teknolojilerinin gelişimi. yetkililere insanın geliş başkenti ilerleme ile yerden kalktı ve ileriye gidin. Örneğin, yakında tüm Moskovalılar onun yeni projesi "Evrensel elektronik kart" zevk mümkün olacak. Önce Ama her şey.

Yani bu adama daha yakından bakalım. Biz bir bakana olabilmek için Maksut Shadayev oldu hangi yolu biliyorum. Ne yenilikçi projeler , o zaten hayatında uygulamayı başardığını?

biyografi

Gelecek Bakan Moskova'da 11 Kasım 1979 tarihinde doğdu. Bütün çocukluğunu ve gençlik yıllarında Orada geçti. 1999 yılında okuldan ayrıldıktan sonra, Maksut Shadayev Çalışma ve Sosyal Kalkınma Bakanlığı Moskova Üniversitesi'ne girdi.

Çalışmalar hep çalışma ile birleştirdi unutulmamalıdır. 1999 yılından beri yorulmadan kariyerini inşa etti. 2000 yılında o "Arrava İnternet Yönetimi" tarafından geliştiriliyor "Eydvayzers" projesinin başkanlığına atandı ve böylece kısa bir süre içinde o, çok değerli bir çalışan olarak kendini kuruldu.

2002 yılında, Maksut Shadayev IBS ( "İşletme Bilgi Sistemleri") olarak iş buldu. Ocak 2003 yılında iş geliştirme departmanı başkanı yükseldi. Altı ay sonra, o bölümünün yöneticisi olur.

siyasette ilk adımlar

Maksut Shadaeva 2004 için bu belirleyici oldu. Nitekim, bu yılın temmuz ayında, o alanda bir Bilgi Teknolojileri Bakanı danışmanı ve İletişim haline geldi. Bu olayla ve onun başladı dikenli yolunu siyasi zafer zirvelere.

Bölümde kariyeri, o yönetiminde başladı unutulmamalıdır Leonid Reiman. Ancak Bakanlık bu yüzden, Temmuz 2004 yılından bu yana, o Direktörü Araştırma Enstitüsü "Voskhod" Danışmanı olarak görev yaptı eser Shadaeva sadece bir yer değildi.

Ve dört yıl sonra (2008 yılında), Rus Cumhurbaşkanlığı İdari Sergey Naryshkin asistan oldu. Başarılı siyasi kariyeri Maksut Shadaeva böyle bir kalkış sonra kimse şüphe.

Maksut Shadayev - Bilgi Teknolojileri ve İletişim Bakanı

başkanlık yönetimi ile genç politikacının iş meyvesini verdi. zihin ve yenilikçi tasarımları O'nun tazelik Bakan Shadaeva IT için randevu sonrası yetkiliydi isteyen şehrin valisini görülmektedir.

Böyle bir karar yetkilileri adına bir engel nedeniyle değildir ve bu nedenle Şubat 11 2014 yıl Maksut Shadayev yeni yazı geldi. Ve uygulamada gösterdiği gibi, onun döneminde, o çok iyi sonuçlar elde etmek için başardı.

Moskova sakinleri yaptığı hizmetler için, aldığı Merit Nişanı. Ve 2015 yılında tanınmış baskı TAdviser bilgi teknolojileri alanında en başarılı Rus uzmanların listesinin haline getirdiler.

Yenilikçi Ne Maksut Shadayev gelişmekte projeler?

Genel olarak, tüm çalışma Maksut Shadaeva Muscovites hayatını kolaylaştırmak için yeni teknolojileri kullanarak hedefliyor. onun projelerin çeşitliliği arasında en umut verici ve bölge için yararlı üç sağlamaktır.

  • e-devlet sistemi. Bilmiyorum olanlar için, bu sakinleri ve şehir yetkilileri arasında daha yakın bir iletişimi oluşturmak için tasarlanmış karmaşık bir portallar ve programlar olduğunu.
  • eğitim programı "online günlük". Bu projenin temel amacı okulda çocukların gelişimini izlemektir. Ebeveynler hemen çocuklarının dersleri cevapsız yanı sıra olsun, ortaya çıkan iki kişilik ekip, ödev listesini belirlemek mümkün olacak.
  • "Evrensel elektronik kart" - En son yenilikçi projeler Mascoutah Shadaeva biri. Yakında, onun sayesinde, Moskovalılar bakılmaksızın taşıyıcı kim, kentsel ulaşım gayrinakdi tüm formları üzerinde seyahat için ödemek mümkün olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.