SeyahatYol tarifi

Uchinskoe haznesi. kamp

Uchinskoe rezervuar - biridir suni göller Hidrolik Sistemleri Moskova Canal. Ama bu sistemin diğer büyük rezervuarların bütün zincirinde, bu önemli farklılıklar bir numarası vardır. Tüm temel farklılıklar serbest geçit ana seyir kanalından uzakta yer alan, haznenin özelliğe neden oldu. Uchinskoe Rezervuar bu büyük metropolün sürdürülebilir temini için ana kaynaklarından biri, Moskova'nın kent. Burada su alımının kütle üretilmektedir. özel kanalda Su tüketicilere dağıtılır Doğu musluk Moskova istasyonuna giderler.

Uchinskoe haznesi. Onun doğal ve ekonomik özellikleri

Burası tarihi hidroelektrik Akulovskogo Uche Nehri üzerinde yapımı tamamlanan uzak 1937, kadar uzanır. Elde edilen rezervuar burada Uchinskoe on iki kilometrelik uzunluğu ve üç genişliği oldu. Yirmi metre derinliğe ulaşır. Önemli olan birkaç yıllardır, onun kıyılarına vatandaşların serbest erişimini sınırlama, su vücudun görünümünü belirleyen idari modu olmasıdır. rezervuar Uchinskaya çevresi - sıkı su koruma bölgesi. Bu durum turizm altyapısı her türlü eksikliği tamamlamak bir Pazar kalanı için uygun böyle, bütün diğer parametreler, yer yer oldu açıklıyor. Hiçbir turistik tesisler, yasaklı banyo, plaj ve motorlu tekneler tarafından suların hareketi şenlik var tutuşturmak. Yerliler genellikle Uchinskoe deposu olarak harita üzerinde gösterilir sözcüğü "yasak bölge" olarak adlandırılır. mümkün, aslında, bu tüm bölgeler için oldukça erişilebilir değil dinlendirin. Ama kendi sorumluluğunuzdadır. Burası Birçok içindir ve sevilen - Genel turist kitlelere ulaşılamaz için. Bu yakın ve daha uzak banliyölerde etrafında en temiz yerlerden biridir. Bu arada, bu durum Uchinskoe rezervuara gizli yolları başardı herkese iyi balıkçılık sağlar. Harita Yaroslavl otoyol kuzey-doğu yönünden bunu en kolay yoldan yapmak olduğunu göstermektedir. Ama istasyon platformunun, "Gerçek" giderek, tren ve Yaroslavsky İstasyonu'ndan ulaşılabilir. otobüs yolu 36 ve durdurma gezisi değiştirmek Orada var "kariyer". Ama seyahat türü için en güvenilir ulaşım bisiklet tanımak için gereklidir.

Son zamanlarda olumsuz gelişmeler

olanlara idari rejiminin hafifletilmesi içermelidir. Uchinskaya rezervuar etrafında Doğa bozuk ve sadece etkili kişilerin onu açgözlü çeşitli değil çok iyidir. Son yıllarda, sıradan vatandaşlar bölge için bir tabu binaların fazla çeşit var ve bu çevre üzerinde olumsuz etkisi su koruma alanı değildir olamaz. Özellikle aktif gölet güney-batı kıyısını geliştirdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.