BilgisayarlarYazılım

Adım talimatlar, programlar ve tavsiyeleri adım: hasarlı Windows 7 dosyaları kurtarma

PC hasarlı dosyaların nedenleri bilgisayar acil durum kapatma ve virüs saldırısı vardır. Bu durumda, kullanıcı ofis dokümanları, resim ve montajcılar erişimi kaybeder. görüntüler ve montajcılar tekrar indirilebilir ise, nereye kimsenin sahip olduğunu bilgi bulmak için? Nasıl mümkün olduğunca çabuk bozuk dosyaları kurtarmak için?

bilginin "resüsitasyon" için yarar sorunu çözmek yardımcı olun. birçok ücretsiz program bulunmaktadır. Kullanıcı HDD uzak nesneyi saklanan ne hatırlarsa uygulamayı yükleyerek sabit sürücüde olduğu itibaren, bu kaçınmalıdır.

Yükleme programı başarısız olur önce hasarlı dosyaları kurtarmak için Not, uzun kayboldu. Daha hızlı kullanıcı eksik belge, veri kurtarmak için daha yüksek bir olasılık bulur. SD-karta HDD üzerinde aktif üzerine yazma verileriyle başarısına saymak gerekmez.

Recuva

Bu eksik dosyaları geri yüklemek için en popüler araçtır. Rus dilinde uygulama arayüzü bile acemi kullanıcı için anlaşılabilir. Program sabit disk, SD kart ve USB sürücülerden hasarlı dosyaları kurtarmak için izin verir. bilgisayar sahibi nedeniyle donanım hatası veya başka hata sepette belgenin kasıtsız çıkarılması veri kayıplarını canlandıracak olabilir. aracı Windows'un tüm sürümlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Program FAT ve NTFS dosya sistemleri ile çalışır. Uygulamanın özellikleri arasında adıyla arama fonksiyonunun görebilirler. Kullanıcı, düz veya faydalı bir taşınabilir sürümü yükleyebilir. kayıt defteri girdilerini tıkanmadan hasarlı, Windows dosyaların bir restorasyon yapmak için, sadece bir USB sürücüde tek başına bir uygulama kopyalamak ve programı çalıştırın.

Bilgisayar sahipleri işlevselliğini özelleştirebilirsiniz. Spotting parametreler tür araçların kullanımı minimal becerilere sahip kişiler çalışmalarını kolaylaştırmak ve belgeler için arama hızlandırmak isteyeceksiniz.

pandora Kurtarma

bu ücretsiz Rus-dil programı ile, hasarlı dosyaları kurtarmak, Windows 7'de yarar özel özellikler belge ve görüntüleri önizleme seçeneği bulunmalıdır. Bu işlev, aynı sabit disk üzerinde verilerin üzerine kullanılır. Uygulamanın en önemli avantajları hasarlı dosya sisteminin kaldırılması HDD ve yeniden biçimlendirme sonra önemli verilerin toparlanma ihtimaldir. Program eksik nesneleri, iki kere sistemi kullanılan MFT-kayıt yeniden sağlayacaktır.

kullanıcı özel filtreler yardımıyla belgesini bulmak veya tablodan bir dosya seçilebilir. Yardımcı metin notları ve resimleri, aynı zamanda sıkıştırılmış arşivler sadece kurtarır. Uygulamaya girdikleri edildiği bir küme sistemini yeniden kullanmak bakımından yanlışlıkla silinen kayıtları yeniden olasılığını analiz etmenizi sağlar.

PC Inspector File Recovery

Yukarıdaki araçlar elektronik ortamda çeşitli çalışmak üzere tasarlanmıştır. PC Inspector yazılım biçimlendirme sonra da dahil olmak üzere sadece HDD için imkanlar kurtarır. Uygulama boot sektör ve dosya tabloları bozulmuş verileri canlandırabilir. programı HDD farklı tipleri ile çalışmak için kullanılır.

Program ağ sürücüleri, yani bilgi alışverişi sağlar Onların küme ile hasarlı dosyaları kurtarma gerçekleştirmek ve orada veri depolamak. Özel Kurtarma işlevi bu tür eşsiz uygulamalar ile, dizinde etkin bağlantıları silinen nesneleri yeniden oluşturabilirsiniz. yarar dosya ve belgeler çeşitli ile çalışır.

RecoveRx Transcend

Bu ücretsiz Rus-dil uygulama USB sürücü ve sabit diskler verileri kurtarmak için. arayüzü bile acemi kullanıcılara açıktır. Program Transcend RecoveRx - bozuk sabit sürücü, SD-kart ve diğer optik medya dosyaları geri en basit ve etkili bir çözüm. Yardımcı güvenle HDD ve daha önce biçimlendirilmiş olan USB sürücüler ile baş. kurtarma işlemini başlatmak için kayıt ortamıdır listesinden bir dosya seçmek için yeterli olduğunu söyledi.

Disk Matkap

Bu Son olarak Mac OS X için popüler bir uygulamadır, yaratıcıları Windows için ücretsiz yazılım yayınladı. İngilizce aracı basit bir arayüze sahiptir. yazılım yüklerken indirme ek modüller gerekli değildir.

Kullanıcı daha sonra veri kurtarma için kullanılacak elektronik medya bir görüntü oluşturabilir. Bu eylemler fiziksel diskteki dosyaların zarar görmemesi yardımcı olacaktır.

Word Repair Ücretsiz

Windows için bir diğer ücretsiz bir uygulamadır. yardımcı programı hasarlı Word dosyalarını kurtarmak için izin verir. Program kurulum gerektirmez.

kurtarma işlemini başlatmak için, indirmek ve uygulamayı açmak gerekir. Ardından, bölüm Tamir gidin linke tıklayın ve açın hasarlı dosyayı seçmelisiniz. kurtarılabilir nesneleri gösterecektir aracı kontrol ve analiz sonrasında. diske bir belgeyi kaydetmek için Kaydet seçeneğini tıklamanız gerekmektedir.

PhotoRec

Bozuk JPG dosyaları kurtarmak için güçlü bir araçtır. 2016 yılında güncelleme programını geldi. geliştiriciler grafik arayüzü ekledik. Şimdi uygulama ile bile acemi kullanıcıların çalışabilir.

diskteki kayıp bölümleri kurtarmak için izin verir yarar TestDisk'i dahildir. 200'den fazla resim kurtarabilirsiniz PhotoRec programı kullanarak. Uygulama hemen hemen herhangi bir cihaz ile uyumludur.

HD Video Onarım Programı

Hasarlı videolar için özel araç bulunmaktadır. programlar arasında HD Video Onarım Programı uygulamasını vurguladı. yarar kurulum gerektirmez.

Kullanıcının uygulamayı açıp filmi seçmek linke tıklamanız gerekir. Daha sonra, hasarlı dosyayı seçin ve düğmeyi Tarama tıklayın. Bir hata mesajı görüntülenir. Sorunu gidermek için, referans filmi seçmek linke tıklayın standart video seçmek ve düğme Tara tıklamanız gerekir. Eğer bozuk dosyaları tanımak için yazılım "öğretmek" Bu şekilde.

restore Video Tamir yeni bir klasöre taşınacaktır. orijinal verileri canlandırmak için, kullanıcı sistemdeki kayıtları yeniden programı indirmek için 60-90 saniye ve 10 dakika gerekiyor.

CD Recovery Toolbox

Diğer yukarıda belirtilen kamu aksine, bu uygulama DVD ve CD veri kurtarmak için tasarlanmıştır. Program diğer yöntemlerle tespit edilemeyen dosya ve klasörler arar. Ücretsiz yarar bile çizik veya okunamaz diskten veri canlandırabilir. Aynı anda dosyalar hasarlı olmamalıdır gerçeğine dikkat değer. Aksi takdirde, kullanıcı gerekli belgeleri kurtarmak mümkün olmayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.