Kendini yetiştirmePsikoloji

Ne kadar çabuk eski eşini unutmak? psikoloğun tavsiyesi

her yaşta acı ayrılılırken ancak kurulan boşluk, güçlü evlilik birliğinin iki kat acı verici. Bir kadın olarak bir boşanma geçmesi? Nasıl eski unutmak kocası? İpuçları psikologlar öneriler aşağıda verilmiştir ilişkinin kaybından sonra kendi güçlerini geri yükleyin.

o boşanma önlemek mümkün mü?

Birçok vardır boşanma nedenleri. Bu uyumsuzluk karakterleri, hile olabilir eşini (eşi), alkolizm ve bağımlılık, kumar. imkansız olduğunu ve evlilik hala devam ederse, ilişki normal olmaktan uzak olmak zorunda bu nedenlerden dolayı boşanma kaçının. Çünkü kayıt gitmeden önce partnerinizi tanımaya olmalıdır.

ilişkilerin kopma sadece aile ortakları tutmak için karşılıklı arzusu ile mümkündür kaçının. Eğer bağımsız çalışma Kendine bir anlayış gelip çift yardımcı olmuyor, aile psikolog danışmanlık onları orada yardımcı olacaktır.

zaman nedenini Ne yapmalı - başka bir kadın

"Ne yapacağımı eski kocası, unutamam?" - Bu soru, kadınlar tarafından büyütülmüş bir sevgili kocası ihaneti ve metresi gidişi ile karşı karşıya. Neden kocasının gitmesine izin veremem? Bu sadece ortak çocuklar ve eski karısının duyguları içinde. Ne zaman başka bir kadınla ilişkisi üzerinde adam promenivaet aile ev, eski sevgilisi kıskançlık hisseder. Ve aile babası haline gelmiştir ne kadar kıskançlık "sahip" olamaz ne onu zamanki tezahürü o kadar çok kıskançlık.

sahiplik keskin bir anlamda kadınlar boşanma çok üzülmüştü. Belli bir dönemde, ayrılma acısı azaldı, ancak eski kocası veya bir kadının kullanımlarından sonra onu tekrar kıskançlık acı bıçak yaşandığı karşılamak için.

Nasıl eski kocası unutmak? Annenin tavsiye ve yakın arkadaş neredeyse güçsüz olduğunu. başka sevgili kocasının ayrılmasından sonra Kadın anlamak ve onların dezavantajlarını ortadan kaldırarak, kendini üzerinde çalışma gerektirir. Ancak, başka bir kadının bundan daha kötü bir şey düşünmeye gerek yoktur. O sadece farklı olduğunu, o bunu daha iyi olmadığını anlamalıdır. Diğer karakter, görünüm ve yaşam giderken.

Nasıl eski kocası unutmak: Psikolog

Psikoloji aşmak için yardımcı dikenli yolunu yeni bir ilişki ve normal bir yaşam için boşanma. psikologla konuşmalar adil seks yanı sıra aşırı duygusal ihtiyacı kapalıdır. Konsültasyon, negatif duyguların kurtulmak için yardımcı özgüven kazanacaktır.

profesyonel hizmetler başvurmak gerekli değil, o başka biriyle konuşmak yeterlidir. Aşağıdaki tavsiyeler aşağıdaki kullanımı ile kendi kendine teşhis, ayrıca sevgilisi ile ayrılık sonrası daha hızlı kurtarmak için yardımcı olur.

Bir çocuk varsa nasıl eski eşini unutmak

evlilikler yok olduğunda, çocuk en çok acı. Onlar acı ve duygu duygu ise, ebeveynleri ile oluyor anlamıyorum. Bu durumdaki kadınlar onun gelişimi üzerinde herhangi bir olumsuz bir olumsuz etkisi olarak sakin kalmaya ve çocukla boşanma konusunda konuşmak en aza indirmek gerekir.

Boşandıktan sonra ve kocası unutmak zor olmasına rağmen, eski ortağı ile irtibatta kalmak. Onların dostluğu izin vermeyin, eş bebekle iletişim kurmak için izin - Bir çocuk var. Kendi duyguları unutun ve ağrılı bir pislik suçlu arzuluyor. Deneyin ve eski sevgilisi yoldaşlık kendilerini kurmak. Eğer hiçbir borcun yok birbirine olduklarını ona açıklayın, ama kızı (oğul), her ikiniz şeye rağmen normal bir çocukluk ve yetişkinlik vermelidir.

Ne olursa olsun çocuğun seks hep bir babaya gerekecektir. boşanma sebebi sarhoşluk veya uyuşturucu bağımlılığı karısıydı Tabii ki, eğer, çocukla yaptığı haberleşme minimize edilmesi gerekir. En azından bağımlılığı babadan tam iyileşme kadar.

Bir adam bir boşanmadan sonra çocuk büyütmeye reddeder ve tamamen hayattan yok olursa, o zaman bunun için bakmak ve oğlu veya kızı ile iletişim kurmak zorunda değmez. Bu zaman ve sinirlerin çok zaman alır ve çocuğun ruhunun zarar veremez.

birkaç basit adım: eski kocası için duyguları unutmak nasıl

Boşanma farkedilmeden gitmez. Kadınlar akut istikrarlı, zaman içinde test edilmiş ilişkilerin kaybı algılamaktadır. Özellikle kendi ağrı ile yalnız bu durumlarda. akrabaları ve yakın arkadaşlarından herhangi bir destek varsa, psikolojik destek ile kendisini sağlamanız gerekir.

Adım adım, sen daha güvende hissedecek ve eski eşe bağlanma yavaş yavaş suya düşmek. Ama her şey hızla olacağını sanmıyoruz. "Getir" hala sevilen bir düşünüyor, hem de yeni ilişkiler açılmak için zaman ayırın.

Birinci adım: "gözden uzak - kafayı"

Nasıl eski kocası unutmak? şeyler ve nesneler ona anımsatan kurtulun. genel fotoğraflar, onun hediyeler, mektuplar ve sizin için yazılmış şiirlerle başlayın. Onları revize tekrar okumak ve şimdi de sana ne yaptığımı hatırlamıyorum. negatif duyguların bir fırtına kez birleşmiş olmasıdır tüm imha yönlendirmek için. Bilgisayarınızdan Dijital fotoğraflar ve videolar, silmek masaüstü görüntüden kaldırmak için.

Kağıt fotoğraflar gözyaşı ve çöp öğütücüsü, harflerle atmak - yakmak. yangın baktığımızda, kağıt yanan hislerini "yakmak" nasıl hayal. İsterseniz - bulaşıkları yendi acı ağlamak. Ama çocukların yokluğunda yapılması gerektiğini unutmayın. Yalnız kalmak istemiyoruz? Sevilen birinin yardımına arayın.

İkinci adım: ev ortamı değiştirin

Ne kadar çabuk eski kocası unutmak? Bir daire veya evde tamirat yapmak. Mobilya, perde, duvar kağıdı - Tüm bu mutlaka değiştirilmesi gerekir. , Duvar kaplaması atacakmısınız perdeler ve eski tül kesti. Eğer eski kocası ile ortak kadar çok gece geçirdim hangi yatak, ihtiyaç sahiplerine veriyorum. Onu hatırlatabilir şey bırakmayın. Ortak tabak, en sevdiği yemek (plaka) mola dağıtın.

Üçüncü adım: Görüntünün Değişikliği

Nasıl sevgili eski eşini unutmak? Değişim görünümü. görünüşte değişiklikler geçmiş ilişkiden çekilme sürecini içten dönüşümü ve kolaylaştırmak için yardımcı olacaktır. , Saç stili değiştirme atmak veya kendi gardırop eski şeyleri dışarı el. Sen yüksek topuklu ayakkabılar giydiği asla? Onları satın alın ve güzel bir elbise giydi. sizin için, boşanma Hatırla - umutsuz ve sonsuz yalnızlık değil. Bir tatil, yeni ve heyecan verici yaşamın başlangıcıdır.

Dördüncü Adım: istirahat

Nasıl eski kocası unutmak? ruh ve beden rahatlayın. , Spa ziyaret bir yoga sınıfı tadını çıkarın. Çocuklar varsa, kırsal içine gezisi, alışveriş merkezi onlarla git. Her zaman gitmek istediğiniz yere, orada dinlendirin.

işten izin alma ve mümkün olduğunca uyumaya çalışın. Uyku - hastalık zamanlarında değil, aynı zamanda bir dağılmasından sonra sadece en iyi ilaçtır.

Adım Beş: süresini azaltarak yaşamaya

faaliyetin Telaşı ayrılık acısını öldürür ve eşi hakkında düşünceler dalıp etmez. Nasıl eski kocası unutmak? sevgili kalıntıların düşünce boşluk böylece gününüzü düzenleyin. Çocuklarınızın, arkadaş ve akrabaları ile daha fazla zaman harcayın.

Adım Altı: "bedenim - my tapınak"

Aktif kalın. sadece Eğitim alıkoymasın gönül yarası, hem de daha çekici, daha emin olmak için yardımcı olur. negatif duyguların bir sıçrama durumunda, silahsız mücadele derslerine katılabilir.

Bir paraşüt atlama dağa tırmanmak, adrenalin ve olumlu duyguların bir ücret almak. Bu kurtarmak ve sorunlardan kaçmak için yardımcı olacaktır.

Yedinci Adım: Yeni Hayat

Kocasından hayatın olumlu yönleri serbest unutmayın. Bir kafede arkadaşlarınızla sohbet etmek iş ve zaman kapalı gecikme için kocası hesap vermek zorunda değilsiniz. ücretsiz kadın - senden Bu noktadan itibaren.

Eğer eski kocası ile ortak çocuk sahibi olsa bile, bu onların anne görevlerine kapatılması gerektiği anlamına gelmez. Papa çocuk değiştirmeye çalışmayın. Ve bebek mutlu ve neşeli görmeye ihtiyacı olduğunu unutmayın.

Boşandıktan sonra yeni bir ilişki

eski kocası unutmak bu hiç değil. Sadece yeni bir ilişki o eski eş için vardı duyguları değiştirebilirler. Ama bu dönemde kadın en savunmasız olduğu için, ağrılı boşanma hemen sonra partner erkekleri kravat acele etmeyin. Her zamanki iltifat ve destek bir sempati ifadesi ve yeni ortağın bayan tamamen müsait "takılar" olarak kabul edilebilir. Gözlerinden peçe çökmek zaman, onun yanında olanlarla çok hayal kırıklığına olabilir.

Bazı boşanmış kadınlar ortak bir hata yerine önceki ilişkilerinizden bir mola, bunlar acı ve yeni hayranlarından elem kollarını uyuşturmak eğiliminde olmasıdır. Bayanlar gereksiz yere rastgele linklere kendinizi israf ve sonra ıssız ve yalnız hissediyorum. o kalbini yapacak adam daha hızlı yendi olacak hayatınızda biraz zaman ayırın. Yakında, ama şimdi değil.

ancak eşit düzeyde, erkeklerle flört onlarla iletişim. Bunu Karşı cins sizin gibi hissedeceksiniz ve bu normal bir başka küçük bir adımdır boşandıktan sonra hayatın. seks ve bağlılık olmadan Işık ofis romantizm size daha güvenli olmasına yardımcı olur.

Yeni bir ilişkinin konuda Boşanmış anneler son derece dikkatli olmalıdır. Onlar bir dost ve müttefik olarak, sadece cinsel partneri seçilmelidir. (O arzuyu iletişim gösterirse) Bir adam değil, kendi babası ile yaptığı iletişimini keserek, kendi ve beslenen olarak başkasının çocuğu almalıdır.

Evinin bilmediğiniz adama yol açar asla ve onu almaya bebeği yapmazlar - anneler için önemli bir kural vardır. İşte kademeli olmalıdır. daha yakın bir potansiyel ortağı bilgi ve ancak o zaman bebek ile onu haberdardır. çocuk onunla rahat olmalıdır. Onun oğlu veya kızı çıkarları üstünde kendi çıkarlarını koymayın. Çocuklar iyi yetişkinlerden daha insanları anlıyorum. Çocuğun görüşünü dinlemek için.

eski kocası doğası ile aynı özellikleri diğer erkeklerin karakterinde bakma. Yeni bir ilişki dışarı ve verilen geçmişi unutmak ve şimdiki zamanda yaşamak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.