ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Çamaşır makinesi Bosch WLG 24060: yorumlar, açıklamalar, şartnameler ve sahiplerinin yorum

Bosch - küresel pazarda önde gelen şirketlerinden biri. Robert Bosch tarafından 1886 yılında kuruldu, bu gelişmenin uzun bir yol kat ve haklı popülerlik ve satış ilk beşe duruyor gelmiştir. Bosch 400'den fazla yan vardır ve şirket 60'tan fazla ülkede temsil edilmektedir. Şirketin Alışveriş alanı 150 ülkenin toprakları kapsamaktadır.

En popüler çamaşır makinelerinden biri bir çıkarılabilir kapağı vardır Bosch WLG 24060. şirkettir. Bu diğer iç kalemlerden ayrı kurulabilir. yüklenen çamaşırın maksimum ağırlık - 5 kg. Çamaşır makinesinin bir işlemde suyun 45 litre kullanılır. Saatte yeterince küçük göstergedir 0.19 kW, tüketir.

cihazın dezavantajı kurutma fonksiyonunun olmaması. tüm çamaşır makineleri gibi görünüşte egemen renk, - beyaz. Yönetim zekidir. Makinenin elektrik güç tüketimi seviyesine göre oldukça iyi bir rakam olarak kabul edilir sınıf A, içindedir.

üretici

1991 yılında Şimdi ülke devi ürünleri imalatı çeşitli fabrikalar vardır - Rusya'da Bosch ilk üretim 1904 yılında ise bir dal daha sonra açıldı çıktı. Bunların dördü de.

merkez ofisi Almanya'da yer almaktadır. Daha hayırsever vakıf Roberta Bosha ait hisse sermayesinin yarısından fazlasına. O şirketin kurucusu irade açılışından sonra yanına gitti. Ama ilginç olan aslında fon Bosch tarafından yönetilen olmadığını, ama sadece organizasyonel konularla ilgilenir.

ortaklık Tüm etkinlikler oy hakkına sahip hisselerin% 93 vardır Roberta Bosha vardır. bu toplumun yapısı kurucusunun ailesi ve bazı oldukça etkili iktisatçılar bir parçasıdır. Yukarıdaki Fonu ve Bosch aile üyeleri tarafından sahip olunan hisselerin kalan% 7'si.

Genel özellikler

Bu çamaşır makinesi Bosch olan Rus boru hattı üzerinde yapılan WLG 24060 OE, bu kadar çok insan o kadar satın almak istiyorum. yeterince iyi siler, bu değerlendirmeleri onaylanır. ortalama maliyet oldukça makul - yaklaşık 20 bin ruble ..

deterjanlar için tasarlanmış hücreler, ikiye ayrılır: ön yıkama fonksiyonu için bir toz için bir ve ikinci - ana aşama için. bir çiçek tasvir bir hücre vardır. Bu klimalı doldurmalıdır. Ancak, büyük miktarlarda kullanmak aksi durulama sonrasında problem olacak, gerekli değildir.

Biz dikkate bazı değerlendirme alırsan bastıktan sonra şeyleri kurutmak için gerekli değildir. Ve tüm 1200 devrimlerin gücünün çünkü. Hiçbir döndürme hızının seçimi, ama sonunda buna alışmak.

teknik özellikleri

Çamaşır makinesi Bosch WLG 24060, fiyatı, (onları yukarıda yazıldığı hakkında) oldukça makul ortalama özelliklere sahiptir. Ne?

Çamaşırları yükleniyor cepheden yapılır. acil bir işlevi yoktur. Maksimum hızı - 1200 rpm. Ne yazık ki, imalatçı sızıntılara karşı maksimum koruma sağlamaz, ancak tam bu sorundan vücudu korumak için. Çocuk Kilidi makine yok. Ama işler dengesizlik bir seçenek ve elde edilen köpük kontrolü yoktur.

Bosch WLG Modeli 24060 yıkama yedi modu vardır. Hızlı Aralarında ön, çocuk, narin. Ayrıca suyun bir çok durulama döngüsünü ayarlayabilirsiniz, biz varlığı ve doğrudan enjeksiyon belirtmeliyiz. Sunulmuştur yıkama kot ince keten ve karışık modu.

Tank plastikten yapılır. Luc 30 cm'lik bir çapa sahiptir ve aynı zamanda sıcaklık seçme fırsatı vardır.

Bosch WLG 24060 OE Avantajları

Bu sezgisel düzeyde anlaşılabilir basit operasyon, dikkati çekiyor. Her kadın, onun ilk çamaşır makinesi olsa bile, kolayca yeni bir model anlayabilir. arabanın boyutları küçük, bu yüzden bile kolayca dar odasında oturur. cihazlar ve yaratıcıların montajında uygulanabilir özel teknoloji, bazı pahasına gürültü.

Bosch WLG 24060 yeterince iyi kaliteyi siler. Tüm fonksiyonlar düzgün çalıştığından, bu yüzden harcanan para buna değer olduğunu söyleyebiliriz. maliyet ve kalite oranı tam olarak gerçeği tüm beklentileri aştı bile bir şey korunur.

Küçük bir aile durumunda, küçük çamaşır makinesi yeterli olmalı, ama çamaşır büyük toplu birkaç aşamada yıkanacak gerekebilir. Örneğin, yatak. Bununla birlikte, makine çok yalnız yeterince baş edebiliyor, bir yük değildir.

Makinenin dezavantajları

Zaten makineyi satın almış kişiler tarafından işaretlenir ana dezavantajı, kötü sıkma ve hız seçememenizdir. Bu modda sırasında çok gürültülü makine Bosch WLG 24060 (yorumlar bu konuda söylenecek), imalatçı tersini iddia rağmen. Sıcaklık modunu seçmek ve olamaz, her programın kendi vardır. Bazı özellikler çamaşır çok fazla zaman harcamak. Bazı durumlarda kötü bir makine bu başediyor olarak "durulayın / Spin" tekrarlamak için tekrar gereklidir.

Nedeniyle ambar içine alabilirsiniz şeylerin az sayıda cihaz tekli veya iki veya üç kişilik küçük aileler için uygundur. Ayrıca yıkama işlemi sona erdikten sonra, makine sesi bildirmez. Bir (halkın değerlendirme bakılırsa) bir jet uçak gibi gürültü, bu nedenle en kısa sürede o "toprakları" yapar da, hemen açık olacak - yıkamak şeyler.

sonuç

Bosch WLG'ye ana avantajı 24060 makinesi boyutları vardır. Bu, bir mutfak ya da banyo biraz iyi uyan iyi değil ve yıkamalar yapar. Luke çok büyük görünmüyor, ama çok şey tutabilir. Üç kişilik bir aile için sadece doğru olacaktır. Fiyat oldukça yeterli ve hatta cazip olduğunu. Hiçbir yoktur Rus makine montaj, ancak nitelik açısından tatmin yüzden o kadar satın seçtiniz hak ediyor. Eğer spin ile rahatsız olmayan şeyleri yıkama ve durulama bir bütçe çamaşır makinesi satın almak isterseniz, o zaman bu seçenek en uygun olacaktır.

Toz herhangi bir marka olabilir, mükemmel makine en ucuz ve pahalı olan hem de silecektir. Klima ve ağartma kullanım imkanı. Kapı ambar hiçbir iddia iyi çalışıyor. servis merkezine başvurun gereken bir arıza olması durumunda, herhangi bir sorunları çözmek için yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.