BilgisayarlarBilgisayar oyunları

GTA 5 en hızlı araba: Hangi araba daha iyi yolculuğu

GTA 5 geliştiriciler geleneklerine sadık kaldı: hiçe tüm formları sansür, küfür varlığı, kahramanlar zulüm. Ama serinin hayranları için Rockstar Games Los Santos sokaklarında araç daha eklemiştir. Başka bir iş gitmek ya da sokak yarışları yarışan, oyuncular merak ediyor hızlı araba bir yarış kazanmak kovalamacanın bakımı için GTA 5'de ve.

GTA 5 arabayı derece

GTA 5. TOP hızlı arabalar arabalar çoğu ünlüler ve profesyonel sürücüler tarafından kullanılan mevcut prototip vardır: oyunda bir derecelendirme yapabilirsiniz.

Pfister Comet - pozisyon numarası 9

konvertibl Spor prototipinin - Porsche 996 Comet mükemmel hızlanma dinamikleri vardır: 4 saniye boyunca 100 km / s. Maksimum hızı - 245 km / s.

Makine spor arabanın iyi kabul edilir, ama nedeniyle hafif ve arkadan çekişli otomobilin çalışmasına sakıncalı ve oyuncular arasında popüler. Yine de polisten kurtulmak kolaydır.

Benefactor Surano - pozisyon numarası 8

Bu GTA 5 en hızlı araba değil ama araba güvenle 290 km / s hıza ulaşır. Benefactor Surano Alman otomotiv endüstrisinin geleneğinde yapılır, makine prototipleri: Mercedes-Benz SLS AMG ve Jaguar F-Type.

Aracın Tatsız özelliği: 250 km / saat hız üzerindeki işaretine yaklaşırken o zorlaşır götürmek.

Surano neredeyse imkansızdır sokak bulun, onu satın almak daha kolaydır. Fiyat - yaklaşık 100.000 oyun dolar.

Uyun 9F - pozisyon numarası 7

Bu oyun araba - benzer Audi R8. kolayca takipçilerinin geride bırakarak pist etrafında manevra yapabiliyor uyun. arabanın kaputunun altında Güçlü donanım size 260 km / s arabayı hızlandırmak için izin verir.

Araç özellikler - yumuşak süspansiyon. Ancak bu nedenle makinenin yüksek hızlı viraj sırasında kontrol etmek zordur.

Obey 9F şehrin popüler bir bölgesinde yer almaktadır: Rockford veya Vinewood Hills. Ya da 120 bin dolara satın aldı.

Bobin Voltic - pozisyon numarası 6

Makine bir yüksek hız. Ancak, oyuncular hızlı hızlanma (2.5 saniye) Voltic seçin. Spor araba - elektrikli aracın bir analog. Onun karakteristik özelliği - Motordan gelen küçük bir gürültü. Sen karakolda tarafından fark edilmeden geçebilir.

Ve GTA 5 en hızlı araba değil, fakat motorun gücü kolayca hızı düşürmeden, tepeler tırmanmaya ve tüm yol üzerinden gitmek için arabaya izin verse.

Bobin Voltic otoparklar, Los Santos varlıklı semtlerinde bulunan. araba 150.000 dolara satın aldı.

Pegassi Infernus - pozisyon sayısı 5

Arabanın beşinci bölümü gelişti içinde "Infernus", GTA 3 yana tarihini başlar. Motor (hacim - 6 litre kapasiteli - 610 beygir gücü) kolayca 3 saniye makinesi dağılır.

İyi bir fren sistemine sahip araçlar yüksek hızlarda döner girmek kolaydır. "Infernus" - Güçlü bir araba, ama kolayca tekerlek spor araba çöküyor getirebilir yetenekli bir rakip (polis) (yanal çarpışma).

Arabanın fiyatı - 450.000 dolar. Plaja Vespucci yakın otoparkta yer almaktadır.

Grotti Cheetah - pozisyon numarası 4

"Grotti" - GTA 5. araçların geri kalanı neredeyse en hızlı araba spor araba yakalamak için çok az şansı var. Yüksek olması nedeniyle hız ve ivme "Grotti" dinamiklerine oyunun birçok yırtıcı misyonlarda vazgeçilmezdir.

Sadece imkansız araba buluş. para (650 000 dolar) ya da hikaye misyonları yapmak için satın - tek yolu elde etmek için "kanuna Savaşı."

Yavan Kurşun - pozisyon numarası 3

Makinenin görünüm - süper 90'ların yankı Ford GT. 245 km / s - 7.6 saniye ve maksimum hız hızlanma: Ama yavan Bullet oyunda diğer hızlı otomobiller arasında bir yabancı olarak kabul edilir.

Pek yavan Bullet - bu GTA 5 en hızlı araba ama araba ayrı bir avantajı vardır: her durumda kolay kontrol. Ayrıca, araç düşük fiyata satılan - 150 $ 000.

Overflod Varlık XF - pozisyon numarası 2

Varlık XF ile karşılaştırılabilir GTA 5, birkaç araba var. Superpenalties motoru 800 beygir 4.3 litre kapasiteli, bir hacme sahip kaputun altında. Bu 3.5 saniyede hızlanmasını sağlar.

araba, bir uzay gemisi kokpit gibi, mükemmel çekiş, kilo dağıtım sistemi vardır. onun dört çeker otomobil tutamaklar nedeniyle.

haz fiyatı - 795.000 dolar.

Truffade Toplayıcı - pozisyon numarası 1

Teoride, süper oyun diğer arabalara arasında en yüksek hıza sahiptir. Ama bu dövmek olamaz anlamına gelmez. Adder neredeyse kopyalanmış Bugatti Veyron.

ağırlık dağıtım sistemi ve makinenin geniş tekerlekler sürücü kovalamaca sırasında daha iyi hissetmek için izin verir. "Toplayıcı" onlarla çarpışma yer alan diğer arabalara yayılabilir.

5.8 saniye ve dört çekişli olarak iyi bir ivme makinesi çabuk dart sağlar.

Oyuncular GTA 5. en hızlı araba Portola Drive üzerinde lüks mağazaların yakınında kolayca bir spor araba bulun nerede endişe ediyor. Araba bir izleme sistemi ile donatılmıştır: Ama başarılı olmak mümkün değildir çalmak. Vasıta bir milyon dolara satın aldı.

Başvuru için: prototip Bugatti Veyron «Adder" Los Angeles'ta cadde üzerinde: Rodeo Drive'da butik yakınında park araba. Araç 2011 yılında ölen İran Bidzhanu Pakzad, ünlü giyim tasarımcısı aitti. Araç caddenin bir sembolüdür ve hala mağazanın yakınında bugün duruyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.