ÇirkinlikKendin yap

Bench Ellerinizi - daha kolay ne olabilir?

Ülkede pek çok maliyet-bilinçli sahipleri kalasların bazı rezervleri, ev, ahır ya da diğer binaların küresel inşaat kalmıştı kirişler vardır. Bu "lüks kalıntıları" özellikle bankta, ülkede birçok yararlı şeyler yapabilir. Bench, elleri tüm kuralları tarafından yapılan, "hacienda'da" efendi bir gurur ve çok gerekli bir aksesuar olacaktır.

bela yazdan sonra çok yorgun, bu yapı üzerinde bir ağacın gölgesinde oturup güzel, kendi yaptı. Tabii ki, bu güvenilir olmak ve bahçe manzarası dekore gerekir. Çalışma mevcut çiftlik panoları, kaburgalar bir envanter ile başlar. bir kaç denk dosochek 5-6 cm genişliğinde ve en az bir metre ve bir yarım uzunluğu, varsa, o zaman saat sadece bir çift burada çok tatlı tezgah alır.

Elleri hoş güzel gündelik nesneler oluşturmak ve sonra bunları takdir ve övgü evin dinlemek için. bir koltuk sırtına sahip olan bir tezgah imal edilmesi için, daha sonra yatay bir ray döşemeli ilk çerçeve vardır. Kol geniş plakalar (10 cm) yapılır ve güzel bir renkte boyanmaktadır.

bankın için, elleri, ev ve diğer binalarla uyum içinde, istenilen renkte boyanabilir etmedi. Boyama genellikle gerekli. Sonuçta, mobilya bu parça dışarıda olacak ve yağmura maruz. Tahta parçaları veya antiseptik şeffaf renk tonu boyunca yürüyebilir. Nedeniyle katmana aynı zamanda yağmur ve kar korunacak bahçe bank. Elleri ve kolay bir tezgaha tonda bir tablo yapmak.

Bir erkek ise - gerçek bir usta, masif ahşap güzel ahşap sanat objeleri bölmek. fotoğrafın baktığımızda, o banliyö alanın gerçek dekorasyon olacak elleriniz, bir tezgah nasıl anlayacaksınız.

Eğer rahat ve güzel oldu, böylece arkalık ile bir tezgah yapmak öğreneceksiniz aşağıda Ama öylesine, ahşap oymacılığı yapan değil. Rahat almak için bahçe bank, elleri çizimleri önceden yapmak ya hazır seçmek gerekir. geri oyma ile tezgah yapmak için, ihtiyacınız olacaktır:

- kartı kenarlı kalınlığında 2.5 cm ve genişliği 10 cm;

- 50x50 mm kiriş;

- zımpara;

- vida 5 cm.

Ilk ayrıntılı çekme tezgahı. Bu genişlik - 45 cm, yükseklik -. 40 cm uzunluğunda GM kadar, ancak genel olarak en az 1.20 metredir.

Testere kiriş ve kalasların istenen sayıda büyüklüğü kesti. en az 5 kutuplu, ortada bir ve her iki tarafta ikidir. Detaylar tarafından işlenir zımpara kağıdı. Eğer bir arka kıvırcık olmak için, bir jig testere alacak. destekler üzerinde işaretler yaptı ve onlara - propili. bulges önlemek ve destek sarkmış aynı olmalıdır.

Şimdi vidalarla tüm parçaları toplamak zorunda. Daha sonra zımpara ile işlemden geçirilir, ahşap parçaları - antiseptik veya boya bir. böyle güzel rahat tezgah çok rahat kalanında ve hatta acemi usta için o mümkün olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.