Entelektüel gelişimiAstroloji

Nasıl zodyak işaretleri (erkek ve dişi) kıskanıyorum. Nasıl kıskanç Zodyak'ın farklı işaretler

Nasıl kıskanç burçların adlarına? sorusu, özellikle astroloji sevenler için, çok ilginç. Nitekim, bu konu - tartışma sonsuz konu. Eh, ona daha fazla önem vermek ve bireysel olarak Zodyak'ın her işareti gözden denemek için böyle bir durumda olmalıdır.

Koç ve Boğa

Tüm 12 ilk karakterler - ve onlara Zodyak'ın nasıl kıskanç farklı işaretler hikayesini başlamalıdır. Yani Koç - çok anlamlı, hatta bazen saldırgan kişi. O kız o erkekler. Genç bayan, bu zodyak burcunda doğan bir kadını, uyuyorsa, o zaman tıpkı böyle bir kelime unutabiliriz "ihanet". Genel olarak, ilgili saygı başkalarına bakmak için değil zaman - bu yanlıştır. Bu olursa Ancak bu durumda, sen fırtına beklemeliyiz. Koç duygu bir dalgalanma yaşayacaksınız. Hakaret, acı, öfke, hayal kırıklığı, ihanet - gerçekten ateşli karışımı. Yani burada ayrılık sağlanır - en azından. Koç kızlar aynıdır. Ama aynı zamanda bir fırsat yüksek sesle başını mürted üzerinde bulaşık yıkarken muhteşem sinir krizi kavga ve günbatımının kaçırmayın.

değişim hakkında bilgi aldınız, Toros küçük parçalar halinde onun sevgilim kırmak edebiliyor. kötü değilse reaksiyon, Koç aynıdır. Biz Zodyak'ın nasıl kıskanç belirtileri hakkında konuşmak, biz güvenle söyleyebiliriz - Boğa birini aşmıyor. Onlar, sevgi dolu, bütün kendini sevdiği vazgeçmek (veya seçerler) istekli naziksiniz. felaket geliyor - onlar, değişim ihanet Ama eğer başkası tercih ediyorum. ihanetin bu tür sadece düşünce bariz dehşet içinde Toros dalar. Yanında bir kız ise - o zaman sadece ona ait. Birisi ona bakmak cesaret ve Allah korusun eğer, Boğa göz sevmez - o gerçek azgın boğa gibi potansiyel bir rakibi ortadan kaldırmak mümkün değildir. Kız Boğa sessiz. Onlar sadece ilişkiler ve intikam bölünürler.

İkizler ve Kanserleri

Zodyak'ın nasıl kıskanç farklı işaretler hikayesinin devamı, bir sonraki çiftinin gitmek gerekir. Yani, İkizler. İşte çoğunlukla kim birisi, ve onlar zaten olduğunu, birisi onların diğer yarısı bakacağız. İkizler meraklı rağmen. onlar kendi "aşk" değişiklikleri hissediyorsanız, gerçek soruşturma başlar. Ama yüzünden kıskançlık. Ve ağrı neden çünkü. Ve sırayla, her ihtimale karşı bahane için! dizi kaynaktan: I değişti çünkü ben değiştim. Çok tipik İkizler. Fiziksel değişimler, bunun bir trajedi dikkate almaz. Adam diğer önde gelen samimi konuşmalara eşliğinde vakit geçirmek için başlayacak kızın ikiz (veya tam tersi) karşılıyorsa Ama, o deli olur. İşte bu onun için bir utanç olacaktır.

Ne bu durumda Racah olacak? Işaretlemek adamlar değişiklikle ilgili öğrenmiş O kız, korkunç bir ikilem ile karşı karşıya kalacaktır. Kanserler, sevdikleri, onlar ikinci yarısında olmadan hayat düşünemiyorum. Ama, öte yandan, onlar rahatsız hissediyorum! Ne yapmalı? Bu Kanser bağlıdır. Büyük olasılıkla, bu kişinin kendisine ihanet kişi ikna etmeye başlayacak ve bütün güçler ilişkisini tutmaya çalışır. Bu arada, yengeçler genellikle hile inanmıyorum. Eğer ilk elden görmediyseniz.

Aslan ve Başak

Zodyak'ın nasıl kıskanç belirtileri hakkında konuşmak, birkaç kelime bu kişiler hakkında söylenecek değer. Eh, Lions çok kıskanç. Çok. Hatta çok fazla. Boğa gibi! Man-Aslan, potansiyel bir rakibi vardı belirterek (gözlerinin doğru bu çekim kız, genç adam hiç dikkat etmedi bile), onlara üzerindeki üstünlüğünü göstermek ve onların favori için mükemmel olmaya çalışmak her şekilde çalışacaktır. Özgüven - Burada çalışan budur. Ve kız aslanı? Aynı! ufuk rakibin üzerinde görünce, bir pasta şut, ama mükemmellik kadar mükemmel bakacağız, onun favori durgun görünüyor kenara atar. Ve onun gençler olduğunu gösterecektir - onun özelliğini.

Başak - nasıl kıskanç işaretleri bahsediyoruz, belirtmekte yarar var aynı karakter, Zodyak'ın. Erkek Başak sessiz ve o ihaneti öğrenirse o onun kızgınlık göstermez. Ama aslında çok acı olacaktır. astrologlar tavsiye Çünkü: yapmanız ve ihanet varsa, onu gizlemek için daha iyidir. Aynı gevşekliği vazgeçti ve onun sevgili Virgin "sol" go çocuklar için de geçerli.

Terazi ve Akrep

Zodyak'ın nasıl kıskanç belirtileri hakkında söylenecek daha ilginç ne olabilir? Kadın Terazi ve Akrep - bu hile tam bir cehennem kime yönelik kişidir. Kıskanç kızlar sadece bulmuyorum. Terazi - sonsuz seven, sadık, sevecen olduğunu. diğer elini denemeye karar seçerler Ama eğer - bu onları bağlayan her şeyin sonu olacak. Ölçekler mümkün değildir aynı zamanda ... affet, ama. aşklarının çünkü. Onlar, geceleri yastığımın içine ağlamak, acı göl bir ay bırakın ve depresyon içinde yaşamak için, ama kolay olmayacak. Sadece sınırsız sevgi kendilerini aşmak ve olanları unutmak için onları zorlayabilir. daha sessiz bu konuda Terazi erkek - onlar sadece sonuçlar olun. Ve tabii ki, break up.

Scorpions - çok kıskanç kadınlar, erkekler,. seçecek yabancı taraflardan ilgi gören hiçbir yer bulmak, kızgın, "acı" rahatsız olacaktır. Hile başına olursa ... bu bir öfke düşecek. Bariz adaletsizlik! başkası ilgi yapabiliyor gibi? o yapmadı gibi, Akrep? suçtan gurur karışımı zaten var. Ve kim bu acımasız yaratığın sonuçlarının ne olacağını bilir. Bu yüzden başından sonuna kadar Akrep birlikte olmak daha iyidir. Amacıyla kendi sağlığını korumak için.

Yay ve Oğlak

anılabilir başka çifti, Zodyak'ın nasıl kıskanç işaretleri bahsediyoruz. Mizah bir çifte dava onlar yakın tarihlerde olsa olmasıdır, ama ihanete reaksiyon tamamen farklıdır. Yay kıskanç ama değişecek eğer - bu çevrede her şeyi yok olmaz. Hatta affetmek edebiliyor. böyle bir hareket yeteneğine sahip olduğu için! Özellikle çocuklar. Kızlar Yay daha sadık ve bu arada, daha kıskanç.

Bir Oğlak ... O gerçekçi güçlü kıskanıyor. Böyle değerler onun sistemidir - başkası ile ise, o zaman o, karşılıklı olduğunu dürüst ve iyi. o değişti ise - onun dünyası yok edilir! Oğlak dönmek için güven aldatılmış ve hiçbir şekilde haklı olamaz düşünmektedir. Oğlaklar, bu arada, istatistik, en sadık ortağı göre. O hatırlamak değer. kız Oğlak (veya erkekle buluşmaya karar verdik eğer kendini buldu bunun ciddi bir ilişki olacaksa Zodyak'ın bu işareti ile ilgili seçilmiş biri,), Emin - fikri terk etmek daha iyidir.

Kova ve Balık

Tüm 12'nin burçlardan son Bunlar zodyak kıskançlık hikayesi tamamlandı vardır. kıskançlık bakımından Balık için Kova çok benzer. Onlar dürüst onların diğer yarısı sonsuza onlarla olacağına inanıyoruz, onları seçecek ya seçtiğinsem birileri aradığını sevmiyorum. Bu öfke düşüp gördükleri herşeyi kırmak sadakat ve dürüstlük ve bütünlük katı infaz koruma şiddetli şampiyonları, değil. Hayır, onlar değişiklikten haberdar olmadığını, acı kişidir. Kendine Kilitli, üzgün, sessiz bütün gün, olanlardan dolayı kendilerini suçlarlar, bu bir ilişkide yeterince iyi değildi.

Balık - en duyarlı ve savunmasız, bu yüzden değiştirmek gerekmez. Onlar yeterince bu cevap ve onlarla bir şeyler yapamaz. Balık onlar gözyaşları açıklandıktan sonra eski favori (ya favori) azarladı ve yakında kendilerini bu ilişkiyi yeniden çalıştığınız fazla acı ile unutmak için yemin yapmak çok garip. Kovalar daha makul, ama son derece temkinli ve dikkatli vardır - onlar onların diğer yarısı ile başa çıkmak için diğer bazı insanlar olarak görüyorum bile kıskanç duygu uyanmak.

Eğer burçları gördüğünüz gibi, farklı kıskanıyorsunuz. Bazı ihanet, bulaşıkları kırmak intikam küfür, bıçak kapmak öğrendik. Diğerleri kendilerini kilitli ve siyah bir depresyon içine düşmek vardır. Yine bazıları rastgele yoldan geçen ona normal bir görünüm ve Dördüncü küçük bir dikkatle de fiziksel ihanet sevgilim verdi çünkü sadece kıskanç. Burçlar de onlarla altında doğan insanlar farklıdır ve. Ama bir şey öğrenmektir. Bu doğrudan konuya ilişkin bir şeydir. İhanet - yanlış ve ahlaksız olduğunu. insanlar birbirini seviyor ve değerli birbirine güvenilen için ilişkiler gerekir. o olabilir gibi bir ihanet, onları sonsuza kadar yok eder.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.