SeyahatYol tarifi

Orenburg bölgenin şehir: berrak Novotroitsk, Buzuluk, Orsk. Kısa bir açıklama, fotoğraf

Orenburg bölgenin şehir Rusya Federasyonu'nun en çok ziyaret edilen turistik bölgelerde arasındadır. Bu manzara, ilgi çekici yerleri ve bunların aristokratik sembolizm görkemini dikkati çekiyor. İnsanlar burada oldukça misafirperver ve yararlı, yardımcı veya bir rehber olarak hareket etmek her zaman istekli yaşayan. Yardım için onlarla temas etmek korkmayın. Şehir Orenburg bölgesi birbirlerine benzerler yoktu, onlar devlete farklı yapılar, tarih ve değerdir. Bunlar arasında özellikle aşağıda tarif edilmiştir unutulmaz yerleşim birimleridir.

Novotroitsk

İl Novotroitsk Orenburg bölgesinde bulunan, Rusya'da. şehir Ural Nehri kıyısında inşa edilmiştir. Neredeyse doksan bin kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Şehir 1920, Ukrayna köylü yerleşimciler kuruldu. otuzlu olarak, kahverengi demir cevheri üretmek için orada başladı. O zamandan beri, şehir aktif demir metalurji geliştirmeye başladı. 1955 yılından bu yana, Novotroitsk Metalürji Tesisi "Ural Steel" çalışır.

Buzuluk

Şehir Buzuluk Orenburg bölgesi - Birden fazla seksen beş bin nüfuslu Rus köylerde tarafından doldurulur. kasabası birçok nehirleri akar yakınlarında, büyük - bu kimin şeref ve şehir kendisi seçildi içinde Samara ve onun kollarından Buzuluk, bu. Tarihçesi 1736 yılında nehir Samara kale Buzulutskov tırnaklarla başladı. Geçen yüzyılın altmışlı ise petrol sahalarının geliştirilmesi bu konumlarda başladı. O zamandan beri, şehir aktif bu güne kadar geliştirilmiştir.

Orsk

Orsk - Orenburg en büyük kenti Rusya'da bölge, ikinci nüfus (yaklaşık 230.000 kişi) açısından. Bunun içinden akar nehir Ural. Uzakta değil Orsk başka bir şehir - Novotroitsk. Birbirlerine çok yakın olan ve aslında ortak bir sınırı vardır. Orenburg bölgesi yakından kenti bağladı.

Orsk 1735 yılında Ural Nehri kıyısında bir kale olarak kurulmuştur. Şimdi Orsk - Büyük sanayi kenti. Orada geliştirilen demirsiz metalurji, makine yapımı ve madencilik. Şehir yağ Koleji Tıp ve diğer bazı mesleki eğitim kurumlarının Koleji, yanı sıra bazı üniversitelerin şubeleri bulunmaktadır.

açık

yaklaşık on beş bin kişilik bir nüfusa sahip Rus köy, - net şehir. Orenburg bölgesi 1961 yılında ona "var". şehrin kuruluşunun nedeni asbest yataklarının alanında keşif yanı sıra madencilik ve işleme kurumsal yapı oldu. Eponymous uzaylimanı Temizle yanında. bölgenin hayvan ve bitki ölçülemez.

Orenburg bölgenin şehrin Veri misafirler tarafından ziyaret edilmektedir. Seyahat acenteleri bu yerlere turlar düzenlemektedir. en az bir kez buraya gelip edenler, tekrar tekrar dönecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.