Sanat ve EğlenceFilmler

Aktör Roman Gromadsky: filmler, biyografi

Gromadsky Roman Borisovich (Vladimir) - Rusya aktör. O ise Onurlu Sanatçı , yönlendiren tiyatro ve SPbGUP hareket Bölümünde RSFSC, öğretim görevlisi. Eserleri birçok izleyicilere tanıdık. Bu yetenekli bir adam ve bizim makalede ele alınacaktır.

Roman Gromadsky: çocukluk ve ergenlik

Bizim kahraman ailesi kuşatılmış şehir dışına alamadım zor zamanlarda Aralık 1940 18 - aktör Büyük Vatanseverlik Savaşı öncesinde yıl için St. Petersburg (Leningrad sonra) doğdu. Onlar Leningrad yakınında savaşan babası yardımıyla sadece teşekkür atlattı. Neyse ki, sevdiklerini ordu rasyon ile paylaşabilir. Ama, tüm çabalara rağmen, o zamanın birçok çocuk gibi, uzun süre küçük bir roman raşitizm muzdarip. Bu hastalık hemen hemen her aileyi dokundu.

Sovyetler Birliği galip savaşından ortaya çıkan sonra Roma okula gitmek başardı. O bilgi sahibi vermeye çalışırken, sadece 5 sınıflar tamamladı. Ondan sonra servise gitmek zorunda kaldı.

Fakat ordudan döndükten üzerine onun çocukluk hayalini gerçekleştirmek için hemen gitti. Gromadsky her zaman istediği sonra bir aktör olmak. 1962 yılında Roma şimdi SPbGATI (Tiyatro ve Sanat Petersburg Devlet Akademisi) olarak adlandırılan Leningrad Tiyatro Enstitüsü girer. Böylece uzun ve zorlu bir yolculuğun başlangıcı oldu.

sanatları

1966 yılında oyunculuk enstitüsü eğitim bitirir. Sonra Roman Gromadsky Leningrad Tiyatrosu'nun topluluğu girer. zamanda kurumun müdürü Gennadiy Oporkov oldu. Hemen yazımızın kahramanı takdir etmedi - Gromadsky. İlk aktör kolay değildi ve onun kariyer yollarını sarma edildi. Yürüyenler askeri pilotun şeklinde başarılı bir oyundan sonra birkaç yıl içinde profesyonel olarak Roman kabul etti.

Leningrad Tiyatro Gromadsky oynadığı ilk rolü - Ayı. O Leonid Andreyev çalışır "Days of Our Lives".

Tüm kariyeri boyunca, aktör Roma yaklaşık 50 görüntüleri oynadı. filmi "Kral Lear", "çember", onu hatırlayacak Birçok "İnsan derisini değiştirir." onun popüler gösterisi katılımıyla son tiyatro yapımları "Süpürgelik altında Me Bury". 2008 yılında ortaya çıktı.

sinema

Hemen hemen aynı anda teatral bir kariyere sahip Gromadsky uzun süre sinemaya gittim ve orada kaldı. O 1966 yılında rol aldığı ilk sahne, - "gündüz oturumu için iki bilet". Filmlerin onlarca aktör dolayı. Filmde çalışması sayesinde, bizim kahraman halka tanındı.

"Abluka" - Roman Gromadsky en ünlü gruplarından biri. Onun sayesinde, aktör evrensel olarak kabul haline gelir. Bu filmde o Leningrad bölge komitesinin sekreteri oynadı. rolü üzerinde o çünkü gerçek bir insan, Kuznetsov etkileyici benzerlik adlandırıldı. Ve o savaş sırasında sekreteriydi. Gromadsky bu adamı bilmiyordum. Ama bir parti eylemciydi bir amcam vardı. Onun görüntü kahramanımız yardımcı olmuştur. transformasyon Roman Gromadsky için kullanılan anıların çoğu detaylar.

Filmografi etkileyici aktör. Burada "yaz aylarında Kar", "Yeşil Coach", "Antrasit", "Romantik Aşıklar için", "Odessa Feat", "Katil gibi bantlar listeleyebilirsiniz." Son on yıl içinde, aktör "" süpürgelik için beni Bury "son toplantısı" "Shakespeare, hayal bile" gibi birçok filmde rol aldı. Ayrıca, bizim kahraman 2012 2004 den vuruldu serisi "Cop Savaşları" in Genel rolüyle tanınan

Roman Gromadsky: Aşk hayatım

Hatta ilk kurs sonunda, aktör genç eşi Vera Gromadskaya çıktı. sınıf arkadaşları onun için çok uygun olduğunu çağırdı çünkü o çok uzun ve iri bir adamdı, çünkü Roma, sevdiği kadının adını aldı. Ayrıca, gerçek adı - Vladimir - Çok basit ve yaşam için dolgun aktördü.

Gromadsky karısı bir oğlan doğurdu. Ama onun hayatı trajik kısa kesildi - 4 gün sonra Faith doğum değildir sonra. Roman ise uzun süre böyle bir kaybından sonra orada bir kadındı ve oğlu ve bir tek çocuğu kaldı.

Bugüne kadar, aktör diğer iki torun sahibidir. Tyapa, Yorkshire Terrier - Ayrıca Roma Borisovich bir sevdiği köpeği var.

Meslektaşları ve arkadaşları Gromadsky kez yönetmenlik oldu Rosa yetim olan ilişkisini bağladı. Ama aktör bu asılsız söylentiler ısrar ediyor. O arkadaş olarak Rose çok düşkündü ve genellikle tiyatro ve hayat hakkında birçok konuda onunla danıştı. Ama sevgi duyguları, aktör göre, her iki tarafta değildi.

onur

faaliyetleri için ilk büyük ödülü Roman Gromadsky 1984 yılında alınan - Kızıl Bayrak Nişanı.

Daha sonra, 2001 yılında, oydu Hizmet Nişanı, dünya halklarının dostça ilişkilerin güçlendirilmesine katkıda film, tiyatro, yanı sıra diplomatik faaliyetler yaptığı başarılı çalışmaları için aktör tarafından verilen.

2011 yılında, aktör Roman Gromadsky Dostluk Nişanı verildi. O önemli sonuçlar getirdi yerli dramatik sanat ve yaratıcı faaliyetlerin gelişmesine yaptığı muazzam katkıyı aldı.

hayatın bugün

Aktör hala yaşıyor ve tamamen sağlıklıydı olduğunu. Başlıca etkinliği - SPbGUP öğretim. O yönetmenlik, tiyatro ve oyunculuk bölümünde profesörü.

Roman Borisovich bugün Leningrad Tiyatrosu'nda çalıştı. Artık adı "Baltık Evi" vardır. Bizim kahraman kurulması duvarları hemen her zaman olduğu harcamaktadır. Ona göre, hayatın bu ritmi o tam tersine, başarılı kişiyi hissetmek fırsatı verir, yorucu değil. Bugüne kadar, Roman Gromadsky - tiyatro aktörü lider.

Kahramanımız yine filmlerde oyunculuk karşı olmadığını, bu yüzden bazen küçük resimlerde görülebilir. Ama onun için en önemli şey - tiyatro. yapımları roller olmadan Gromadsky alakasız hissediyor. O bir tiyatro eseri olmadan perişan oldu. Bu nedenle, aktör St. Petersburg büyük tiyatrolarından biri ön planda hala. Ve biz, seyirci, sevgili aktörün harika oyun keyfini fırsat var.

Bir kişinin bir zamanlar hayatında tiyatroda üretimini izleme fırsatını olsaydı, o zaman hiç bu atmosferi unutmayacağım. Birçok izleyici filmin görüntüleme bunun karşılaştırılamaz inanıyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.