Entelektüel gelişimiAstroloji

Menekşe adlı değer veya bu kadını anlamak ne kadar

Ad Violetta Latince kökenlidir ve "menekşe" anlamına gelir. Bu tanınmış klasikleri ile çok popüler - edebi eserlerin birden fazla karakterin adıydı.

Erken çocukluk döneminde Violetta çok bağımsız ve kararlı bir kız. Biraz tempolu, suç kendisi asla vermez. yüksek özgüven Has, kendilerini diğerlerinden daha iyi düşünün ve kendi yaşındaki çocukları tepeden bakıyor.

Gelen ergenlik kızlar doğası böyle huzursuzluk, cesaret, cesaret ve kararlılıkla olarak özellikleri ortaya. Ayrıca Violetta çok inatçı. Sadece zaman kaybetmeyin - o kabul etmedi, ne olduğunu ona ikna edin.

Çoğu zaman, hatta basit kelimeler bir adam Violetta zarar veremez. Fakat onun suçluluk ve hatalar bariz olsa bile asla tanımayacaktır.

En kısa sürede ailelerinden dışarı taşımak için bir fırsat olarak orada, onun bağımsızlık ve özerklik gösteren ondan yararlanmak emin.

Violet isimli değeri çok duygusal bir kadın olarak nitelendiriyor. hep akşam ve gece saatlerinde düşen işe tercih vermek böylece hayatta o "baykuş" dir. Sabah ona yatakta vakit geçirmeyi seviyor.

Violetta onu her zaman şık görünmek sağlayan bir iyi bir tadı vardır. elbisesi üzerindeki bir şey o kendim dikmek için bile belki ile gelip, ve olabilir.

Violet isimli değeri çok çekici bir kadın olarak onu söylüyor. O her yaşta erkeklerle zaman popüler oldu. Violetta çok hızlı seks için çok önemli çünkü bazı durumlarda, hatta, sevgilisini ihanet etmeye karar verebilir, aşık oluyorlar. Ne yazık ki, bu davranış genellikle onun boşanma nedenidir. Evlenmek için ikinci kez neredeyse hep.

Menekşe adlı gizem iyi bir hafıza ve analitik bir kişi olarak onu karakterize eden zihniyet. Ancak, meraksız, ama dilerseniz bir çok elde edebilirsiniz.

Violetta kendini çok yüksek bir görüştür. O sadece o gerçekten iyi tavsiyelerde inanıyor. O, kasten kendine dikkat çekmek olabilir dinledi sever.

İçinde ilgilenen kişiler çevrili olan otelde çok rahat hisseder. o takdir edildiğinde o sever. Ve burada küçük bir not veya herhangi bir eleştiri bir rut dışına bu kadını atabilir. Bu sadece kaybolur ve onun kaygı görünür.

Menekşe adlı değer, bir tür olarak onun diyor sevdikleri ve arkadaşlarıyla ve üzerine bile bağımlı iletişim gerekir. Gürültülü şirketlerin çok düşkün yalnızlığı önlemek için çalışır.

Sokakta bir şans toplantı kişisel yaşamlarında belirleyici olmak ve adı Violet olan bir kadının, kaderini değiştirebilir. ismin Anlamı evlilik (hepsi takım elbise varsa) o mükemmel hostes ve eşi olacağını söylüyor. Ama o hemen değil, fakat sadece birkaç yıl sonradır çıkıyor. Hayat arkadaşı esprili ve iştahlı kişi haline gelir. ailede, o sık sık Violetta basitçe kabul etmiyorum diğer rolleri liderdir.

çocuk sahibi olmak, hiç acele kendin için yaşa istediğiniz içindedir. In-law ilişkiler genellikle yığın vermez, bu nedenle ayrı ayrı yaşarlar.

Menekşe adlı değer tek gelir kaynağı olarak yaptığı çalışmalarla başvuran bir kişi olarak tanımlıyor. Bu son nadir getiriyor başladı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.