GüzellikBakım ürünleri

Nasıl ve ne kadar zaman kirpikleri bina?

Maalesef, her kız uzun, kalın kirpik övünebilir. Bu nedenle ifade görünüm hayal bayanlar, giderek modern tekniklerin yardımıyla bu sorunu çözebilirsiniz kozmetologlar, dönüyor. dükkanı ziyaret planlarken, bayanlar çoğu kirpikleri bina çok hangi teknik ve nasıl Zaman, ilgileniyor.

Biraz tarih

yüz yıl önce yaşamış Moda takipçileri, böyle güzel bir saçak, tutkal ve iplik oluşturmak için kullanıldı. Bunlar dikkatle saçak iplik yapışmış ve daha sonra dikkatlice yüzyılın çıkan yapının tabanına tutturulmuş. Onlar gibi doğal kirpiklerin farklılık yoktu, ama onlar birçok önemli eksiklikleri vardı. Birincisi, bir kaç saatten fazla düzenledi. İkincisi, böyle pahalı prosedür çok zengin kadını göze olabilir.

yaygın popülerlik sayesinde bir demet yeni teknolojileri inşa kazandı. Bu prosedürün sırasında kullanılan malzeme daha sonra her cilium yapıştırılmış düzgün demetler halinde toplanır. o kirpik ne kadar sürdüğünü onlar için, sonuç önemliydi çünkü o dönemde kadınlar, umursamadı. Son olarak, bekleme bayan saat sonra kalın hacimli kirpiklere var.

2006 yılı başında kozmetoloji alanında gerçek bir atılım oldu. Sadece bu değil, orada tamamen yeni bir teknik olan poresnichno kapasitesi, bu nedenle uzmanlar en doğal benziyordu kalite hangi malzemeyi, kullanmaya başladı.

kullanılan prosedürlerin türleri ve malzemeler mevcut

kirpiklerini kadar bina ne kadar zaman ilgilenen kadınlar, her şeyin prosedürün tipine bağlı olduğunu anlamalıdır. Bugün, kiriş ve poresnichno ekipman vardır. Bu yöntemler arasındaki temel fark, kirpik bir zamanda yapıştırılmış sayıdır. Çoğu sanatçı polyesterden mamul kirpikler tercih ederim. Sentetik materyallerin, bir sıhhi bir geçmişe sahiptir. Örneğin, doğal lifler tahrişe neden olabilir mantar ve mikroskopik parazitlere karşı hassastır. farklı şekillerde çok sayıda oluşturulmasında yardımcı olacak şekilde tipik olarak yapay kirpik uzunluğu 4 ila 21 mm arasında değişir.

Puchkova kapasitesi

Bu yöntem birkaç saat geçirmek zorunda değildir gibi, kirpik uzantıları için ne kadar sürdüğünü bu konuda, çok meşgul kadınlar için idealdir. Bu prosedür genellikle bayram makyaj oluşturma hizmetlerinin bir kompleksin bir parçasıdır. Bu yöntemin tek önemli dezavantajı tahakkuk kirpikler birkaç günden daha uzun kalmayacak gerçeğinde yatar. Evet, ve çok doğal görünüyor. ışın demetleri artan sürecinde sillerle sayıda oluşan kullanılır ve özel bir tutkal yardımı ile yüzyılın derisine tutturulmuştur.

poresnichnoe kapasitesi

kızlar böyle bir prosedür planladık, kadar zaman noktası kirpik nasıl dayandı önceden usta sormak gereklidir. Sonuçta, istenilen sonuç birkaç saat kabinde harcamak zorunda kalacak ulaşmak için. Bu prosedürün yerli kirpiklerin çok üstüne suni siliya üzerinde bir ana etiketleri sırasında. Bu prosedür çok daha pahalı, ama buna değer. Sonunda o bir kalın kabarık ve en doğal kirpikler alır Çünkü doğru bakımı ile yaklaşık iki ay yapacağı açıklandı. Ne zaman düzeltme zamanında yürütme bütün bir yıl boyunca onları terk edemez.

bakım için öneriler

yürütme işlemlerinin tercih tekniği tanımlanmış ve salonda kirpikleri bina ne kadar zaman öğrenmek olması, yapay kirpikleri bakımı konusunda bir uzmana sormak gerekir. kaybını önlemek için kategorik gözlerini ovmak yasak. Mümkünse, uyku sırasında postürü kontrol etmek gerekir. kirpiklerde herhangi dikkatsiz dokunmatik saç kaybına neden olabilir, çünkü pad ile istenmeyen temasından kaçınmak için, senin karnına uyuyamıyorum.

Buna ek olarak, yüz için özel bakım kozmetik kullanımı gereklidir. Usta, onlar boyalı edilemez uyarmak zorundadır ne kadar zaman Lashes'ın en müşteri kadar bina söyle. küçük olabildiğince göz dokunmak Genel olarak arzu edilmektedir. Makyaj çıkarıcı tutumlu ajanları seçmek için tavsiye edilir. göz çevresinde Çıkarma makyaj pamuklu yardımı ile yapılmalıdır.

Avantajları ve yöntemin dezavantajları

kirpikleri bina ne kadar zaman anlamaya, bu prosedürün artıları ve eksileri tartmak gerekir. Ana avantajlarından biri rimel kullanmaya gerek olmaması. Bu nedenle, yapay kirpikleri olan bir kadın sabah makyaj çok fazla zaman harcamak zorunda değilsiniz. Ek olarak, kullanılan lifler nem ve UV ışığına karşı dayanıklıdır, bu nedenle yaz aylarında göz çevresinde leke maskara dert olamaz.

, Düzgün ve estetik bir görünüme sahip yapay siliya isteyenler tazminat usta zamanında ziyaretini ihmal etmeyin. Aksi halde dağınık bakacağız. Tek bilmeniz gereken aşırı yağlı cilt sahipleri yapay kirpikler ayarlamak zorunda daha sık tavsiye edilen usta daha olmasıdır. Onlar mümkün olduğunca uzun süren Yani, düzenli özel losyon bandırılmış sürüntü yüzünü silmek için tavsiye edilen aşırı yağ cildi temizler edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.