Ev ve AileÇocuklar

Nasıl çocuklar için kulak damlası kullanılır?

Kulak ağrısı - bu çok tatsız ve acı verici. Ve ne zaman çocuklarda kulaklar ağrısı bu acı olduğunu, çocuk değil, aynı zamanda oğlunun veya kızının özen gösterir ve mümkün olan tüm yollarla yardım etmek ister anne sadece. Her şeyden önce biz doktor reçete ilaçlar tarafından tedavi edilecek sadece gerekli olduğunu unutmamak gerekir.

Çocuğunuzun doktoru kulaklarında acı hisler ile muhtemel reçete kulak damlaları çocuklar için. Tam olarak ne doktor bireysel olarak belirleyecektir. genellikle yavru yaşamın ilk yılında her yeni anne, bu sorunla karşı karşıya. Ve durumda damlayacak nasıl bilmek önemlidir kulaktaki damla kaprisli ve bu prosedürü karşı emin küçük adam.

Bu sorun karşı karşıya değil, kim yanında, kulaklar ilaç gömme sürecinde basit ve ilkel olduğu görülmektedir. Ancak, bu tür önemli konulara bu kadar hafifçe yok. Sonuçta, aslında, beceri eksikliği feci sonuçlara yol açabilir. En iyi durumda, ilaç basitçe "hedef". bulmuyor

Genç yaşta çocuklarda meydana gelen en nahoş iltihaplı hastalıklardan biri, bir irinli orta kulak olduğunu. Bu hastalık kaybını içerir orta kulak. Ne zaman ilk belirtiler derhal bir audiologist danışmalısınız. hangi çocukların% 95 yaşamın ilk yılında irinli otit içinden "geçmektedir" göre bir istatistik bulunmuyor.

Süpüratif otitis media çocuklarda, kural olarak, bulaşıcı hastalıklar (grip veya akut solunum hastalığı) bir sonucudur. Çocukların kendi tedavisi için kulak damlaları gerektirir.

Zaman gerekli adımları etmezse, basit orta kulak iltihaplanmış dönüşebilir. Sonra, çocuğun kulak sıvısı akışlarından ve iltihap süreci yoğunlaşır. Özellikle dikkat ilk belirtiler derhal doktorunuza başvurun bir yıl, çocuklarını kadar izlemelidir.

bilirkişi atanmasına teşhis, reçete büyük olasılıkla, bu özel antibiyotikler olacak ve kulak çocuklar için düşer.

Gece boyunca orta kulak iltihabının Genellikle ilk belirtiler. inceden kliniğe gitmek mümkün olmayan, ebeveynler bir işlem yapmaya gerek. (Hayır irinli sıvı varsa) İlk kulak ısıtın. Hastalık zaten karmaşık ve akışkan serbest bırakılırsa, hafifçe bir pamuklu çubuk ile çıkarın. Dikkatli olun, pamuklu kulak içindeki almayalım! bunlar ecza dolabında ise Damla kulak çocuklar için düşer.

Eğer burun damlaları damla bu yüzden Büyük olasılıkla, çocuğunuz, burun akıntısı yaşayacaksınız. Uygun anestezi kulağımda güçlü ağrıları ile verilebilir. Sabah Çocuğa yaptığı klinikte veya diğer tıbbi tesiste iyi bir uzmana göstermek emin olun. Önemli olan - otit kaçma!

Yani geri instilasyon prosedüre çocuklara düşer. bazı kurallara uymak emin olun.

  1. kulak kanalını temizleyin veya kükürt kapatabilirsiniz. pamuk tomurcukları kullan.
  2. yaklaşık 37 derecelik bir sıcaklığa kadar olan çocuklar için sıcak kulak damlaları. Birkaç dakika elinde onları destekleyin.
  3. pipet içine çözümü Çevirme, hasta çocuk kulak diktik.
  4. Aşağı ve geri damla damla bebeğin kulağına çekin.
  5. İlaç dışarı aktı henüz için, kulak kanalı yün koyun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.